Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

CEA MAI/CEL MAI...

453-1

«Eu sînt Mihaela...»

«Locuiesc la vilă, învăț la un liceu privat, îmi iubesc cățelul, cel mai mult îmi place să dansez, ascult muzică hip-hop și am venit să pozez la ziar pentru că îmi doresc foarte tare să devin fotomodel». Așa s-a recomandat mai deunăzi fata de miercurea asta, în vreme ce își sufla bretonul de școlăriță ca să i se vadă mai bine ochii în fotografii. Iar dacă imaginea de alături nu vi se pare suficient de convingătoare, vă invităm să accesați site-ul publicației la www.independentonline.ro pentru a vă convinge că ambițiile de moment ale Mihaelei nu sînt deșarte. Cît despre măsurile consacrate, planuri de viitor și intenții de măritiș vă asigurăm că este mult prea devreme. Mihaela nu iese încă din cuvîntul mamei, povețele tatălui și de sub tutela fraților mai mari. Așa că vă rugăm să vă gîndiți de două ori înainte de a întoarce capul după ea pe stradă. Pentru că, nu-i așa, un om informat e un om prevenit!

10 Noiembrie 2009, 15:22 (8638 vizualizări - 13 comentarii)

Comentariile cititorilor:


eu:
(4 Ianuarie 2012, 17:22)
Locuiesti la vila draga??Copil prost crescut...Si cate camere are draga vila ta?A mea are 69 inversat...ce faci?!?intorci tv sa vezi cate???
suggar:
(7 Decembrie 2010, 21:45)
@ poison : buna replica,fin gandita si te apreciez pentru asta. Te inseli in privinta pseudonimului,care a fost acelasi de la inceput. Cat despre pozele fetelor....cred ca ar fi ultima chestie pe care as fi comentat-o,mult mai interesat am fost de micile genii care se ascund si chiar m-a impresionat spiritul critic intalnit aici. Dezvaluirea identitatilor acestor "mici genii" a fost unul dintre scopuri,dar mai mult m-au atras duelurile intelectuale,care sunt chiar relaxante dupa o zi de munca. o zi buna!
poisson d'avril:
(21 Noiembrie 2010, 12:04)
Ei, suggar baby, se pare ca te ascunzi in urma altor pseudonime, si ca citesti cu spor ceea ce tot iese de pe aici. Deh, las ca iti acord prioritate, eu raman la bloguri, prieteni calitativi nu se gasesc pe toate drumurile trebuie sa stii sa-i triezi si eu sunt f multumita de ai mei, iti confirm. Dar...ar fi fost ideal sa-ti pastrezi identitatea initiala, decat sa te chinui sa jonglezi pe aici. Pana la urma, care era ideea pe subiect? caci ptr mine stiu ca ai o aversiune fatisa dar nu prea ma obosesc caci stii bine ca nu ai spor. Mie tare imi place sa ma dau desteapta, ca sa-ti fac placere, dar pe comentariile referitoare la subiect. Hai sa traiesti si daca acum tot esti suggar poate treci si pe lemon ca prea te-ai incleiat. Ti-a scapat repede asocierea Gero cu Geronimo, nu esti prea subtila:)
suggar:
(14 Noiembrie 2010, 09:33)
hai sa vedem....sa ridice mana cine nu se astepta ca geronimo sa sara in apararea "acuzatei"... oook...acum sa ridice mana cine nu se astepta ca unul dintre astia doi sa se lege de banal un "suggar"...penibili...ma bucur ca ati invatat la scoala sa faceti comentarii pe text dragilor...la o privire mai atenta insa,as spune ca sunteti niste marionete
Gero:
(11 Noiembrie 2010, 19:07)
ptr. suggar...mai bine ai fi ramas la stadiul de supt...te-ar mira sa observi cat de bine prestezi fata de cat de prost filozofezi...
suggar:
(11 Noiembrie 2010, 16:34)
@ poisson : Te doare ca apreciaza nimeni cat de desteapta esti? citeste mai putine bloguri,fa-ti mai multi prieteni si incearca sa nu ramai surprinsa cand o sa vezi cat de multi sunt oamenii care se cred mai presus si ce mic punct reprezinti tu in multimea aia
Aex:
(5 Aprilie 2010, 22:37)
esti frumoasa ma..lumea te invidiaza ce scrie handicapatele astea paici:))):))):)))
secret:
(19 Martie 2010, 15:21)
=)):)) liceu privat .. vila:))))))asa se zice mai noi la garsoniere in 500?? si la faza ca e cam greu sa te trezesti devreme sa te duci la scoala .. mai bine prost bai nene si sa nu stii sa scrii :)) si sa vorbesti romaneste . da sa fim smecheri ca na cine mai e ca tine?=)) mai e cineva asa smechera ca tine .. fai fta .. lasa smecheria .. k sunt fete de 100000 de ori mai smechere si mai frumoase ca tine .. si in orice moment te calca pe cap:P .. asa ca dragutsa mea:X te sfatuiesc .. makr daca nu te duci la scoala .. si freci menta toata ziua .. mai documenteazate si tu .. mai citeste si u cate ceva .. k o sa uiti sa scrii si sa citesti (aaahhh ai noroc mare cu messul) =)))) team pupacit fai printeso playboy=))))
anonim:
(21 Februarie 2010, 12:43)
vai de mine vai de mine =)) sta la vila fta mah ce stiti voi ?? :)))) invata la liceu privat:O .. auci mama...asa se zice akm la faza ca nu ne mai place scoala si haideti fetelor sa umblam pe afara ca doar neah ce rost are .. pe mama nu o int pe mine poe tata nici atata . ma umplu amandoi de aur si cred ca asa sunt o fata fericita si desteapta. vai de tine mai fetito ca nu stii unde o sa ajungi tu:-<
Musat`:
(15 Februarie 2010, 19:20)
e frumoasa :x
Ion:
(15 Februarie 2010, 19:19)
foarte frumoasa
poisson d'avril:
(20 Decembrie 2009, 17:38)
Vai, daca din cuvantul mamei nu iese din haine a sarit fara probleme, povetele tatei sunt mici alinturi de genul:" Nu schimba , tata, suta de euroi la mall ca e cursul prost", iar tutela fratilor...e irelevanta deoarece nu apar in aceasta fotografie si nu ne induc nici noua si nici celor ce saliveaza nici macar o aparenta stare de teama. Sa sunam la protectia minorului caci tutela asta da de gandit, daca fratiorii o lasa asa dezbracata si fragila in fata aparatului. Textulet de parvenita care nu are valoarea banului, ca doar...are mami si tati de unde.Barem daca tot e musai sa fii perfecta, de suta aia de la tata plateste-ti un abonament la fitness, in felul acesta nu vei mai fi nevoita sa sugi burtica ptr a iesi oarecum bine in poza. Nu de alta dar daca la scoala nu are rost sa dai sudoare sa stii ca acolo esti vizionata pe deplin iar sudoarea le da o stare euforica masculilor dozati pe care ii gasesti in acest ambient. Hai succes si la mai mare.
Geronimo:
(11 Noiembrie 2009, 16:01)
Nu te supara...Vila e nedecomandata?...dulau' e da' rasa?...tatal tau stie cati frati ai?...mama ta ti-a bagat piercengul in buric traumatizata de gandul ca ea n-a avut?...ai si in alte zone?...care este cuvantul mamei de sub care nu iesi "inca", daca mama ta mai stie si altele si care sunt cuvintele care te mobilizeaza in viata???...evident in ritmuri haotice de hip-hop. Toate aceste intrebari "minuscule" pentru sufletul tau ala mare scolit la privat, ca la stat te-a speriat gandul ca nu poti aprofunda totul, sunt puse pentru a-ti finaliza profilul...Miha e la (...), doar cuvantul mamei e sfant...nu-i asa???