Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Autoturism furat din Italia, depistat la Urziceni

Polițiști din Urziceni au efectuat în cadrul unei acțiuni derulate sîmbătă, 27 martie a.c., 4 percheziții domiciliare. Astfel, la domiciliul unui bărbat, de 32 de ani, din Urziceni, a fost depistat un autoturism înmatriculat în Italia, ce figura ca furat din luna iunie a anului 2007. În cauză, polițiștii au luat măsura ridicării temporare a autoturismului, fiind indisponibilizat la sediul Poliției Municipiului Urziceni, cercetările fiind continuate pentru clarificarea situației juridice a acestuia.

29 Martie 2010, 12:31 (14184 vizualizări - 2 comentarii)

Comentariile cititorilor:


mirela:
(1 Aprilie 2010, 18:40)
poate e doar pacaleala de 1 APRILIE.
eu:
(31 Martie 2010, 18:04)
ma mir ca au prins si militeni[militienii]pe cineva care a furat mai ales in urziceni