Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

SPORT

Andrei Comșa, fotbal, CSS Slobozia

Viitor de aur sportu’ nostru are

Andrei Comșa, fotbal, CSS Slobozia

Despre puștiul născut în 2000 am avut referințe pozitive încă din iarnă, cînd la turneul «Gheorghe Ola» s-a remarcat atît prin evoluție, cît și prin numărul golurilor reușite. Este unul dintre copiii extrem de promițători ai Clubului Sportiv Școlar, în ciuda experienței de doar doi ani pe care o are în spate sub îndrumarea profesorului Ion Ionescu. «Îmi place mult fotbalul și sper să ajung celebru!», cuvinte simple, dar care spun mult, pentru că piciul de doar trei coți s-a impus pe postul cu cea mai mare concurență, cel de atacant! Andrei Comșa are și un idol, Messi, dar pentru că aspectul fizic îl avantajează, îi dorim mai degrabă să ajungă mare... ca Ronaldo!

8 Iunie 2010, 23:06 (37959 vizualizări - 12 comentarii)

Comentariile cititorilor:


vlad:
(9 Noiembrie 2014, 19:31)
Cel mai bun fotbalist pe care il stiu . Succes in continuare
Cristi:
(9 Noiembrie 2014, 18:25)
Bravo Andrei.Esti cel mai bun.Tine-te de treaba si vei reusi.Bafta multa.
Andrei:
(29 Ianuarie 2012, 12:41)
Bv mah tot asa in continuare as fi mai prost ca nici odata
petre.m:
(6 Ianuarie 2012, 11:23)
cel mai bun fotbalist di lume aproape ca messi ca e mai bun ca ronaldo.......
totti:
(31 August 2011, 18:49)
bv ma comsa ai ajun in ziar bv ne vedem vineri la antrenament bafta
Liliana:
(27 Mai 2011, 13:26)
Bravo Andrei,esti cel mai bun,tine-te de fotbal ca ai aliura de fotbalist adevarat.Si nu lua in seama comentariile rautacioase,sunt scrise din invidie.
petre:
(3 Aprilie 2011, 13:52)
andrei io stiu ca u ai sa ajungi mare fotbalist nu le da nas celor care te dusmanesc ca u osa ajungi departe sunt convinz prietenul tau petre :
mihai:
(13 Martie 2011, 20:11)
bai fraiere esti slab si puti a varza de targu-ocna dute ba la oi si cere-i lui becali niste oi ca sa le cumperi cu 1 mie de lei papa mai fraiere sp
valentin:
(25 Februarie 2011, 13:18)
e slab nu este bun de nimic eu as crede ca cel mai bun este costy ca poate sa joace si atacant mijlocas si fundas si are o tehniva excelenta comsa da prea are forta ca sa de-a in minge
ALEXANDRA:
(12 Iunie 2010, 14:48)
BV.MA TINETE DE TREABA CA VEI REUSI ;)
gyl:
(10 Iunie 2010, 10:06)
bravo pustiule..felicitari!!! aliura adevarata de fotbalist,se vede talentul......bafta tie si felicitari parintilor!!
Adrian:
(9 Iunie 2010, 06:47)
bv andreie shi iti urezi multa sanatate si spor la treaba <tineo in continuare tot asa shi vei ajunge ce vrei u de la prietenul tau Ady