Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Mihail Kogălniceanu: Armă de tir deținută ilegal de un bătrîn de 70 de ani

În cursul zilei de miercuri, 2 februarie a.c., polițiști din cadrul Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase au depistat un bărbat, de 70 de ani, din localitatea Mihail Kogălniceanu care deținea fără drept o armă de tir cu aer comprimat de calibru 4,5 mm. Polițiștii au ridicat arma în vederea continuării cercetărilor pentru comiterea infracțiunii de deținere sau port de armă neletală din categoria celor supuse autorizării, fără drept.

4 Februarie 2011, 08:27 (8587 vizualizări - 3 comentarii)

Comentariile cititorilor:


BOGDAN:
(9 Ianuarie 2014, 13:13)
DAR DE ARMELE LETALE CELE CARE SUNT DETINUTE DE TIGANI DIN TANDAREI CE MAI SPUNETI ??? UMBLA CU ELE IN MASINA CA SI CUM AR MERGE CU TELEFONUL NU CU O ARMA DE FOC ... TRAG CU ELE SI NIMENI NU FACE NIMIC , NU AU PERMISE DAR SE PLIMBA LINISTITI CU MASINI LUXOASE CARE NU AU ITP NU AU ASIGURARE , NICI NU STIU DACA SA MAI SPUN SI DE COPII CARE INCA NU AU IMPLINITI 18 ANI                 VA E FRICA DE EI SAU CE???? AVIZ POLITIEI IALOMITENE ... CORUPTIA E MARE !!! VA PLACE BANI NU ???  FACETII CEVA!!!
Anton:
(6 Februarie 2011, 13:42)
Pentru domnul care se semneaza Anton:(5 Februarie 2011, 19:19).Va rog sa va treceti numele dumneavoastra la comentarii si nu folositi numele altora,ca daca va gasesc o sa curga multa cerneala in presa Ialomiteana.Daca aveti curaj,sa va treceti numele real.Eu niciodata nu am folosit numele altcuiva si pentru ceea ce scriu imi asum raspunderea.
Anton:
(5 Februarie 2011, 17:19)
Ce mare constatare! Pe smecheri nu-i vedeti.