Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Armășești: 10 minori au furat rechizitele școlii

Vineri, 8 aprilie, polițiștii din Armășești au fost alarmați cu privire la faptul că dintr-o anexă a Școlii Generale Malu Roșu au dispărut mai multe rechizite. În urma verificărilor efectuate, polițiștii au reușit identificarea hoților, 10 tineri cu vîrste cuprinse întrte 8 și 17 ani. Rechizitele furate au fost recuperate și restituite Școlii, iar cei 10 tineri sît cercetați pentru furt calificat.

11 Aprilie 2011, 11:43 (8336 vizualizări - 3 comentarii)

Taguri: Armășești furt
Citiți și:
Armășești: 150 litri de motorină, «evaporată» din rezervor
Armășești: O femeie i-a spart casa

Comentariile cititorilor:


un baiat:
(6 Ianuarie 2013, 17:03)
politia doarmeeeeeeeeeee mai ales cei rutieri trece omul beat cu masina pe langa ei si da noroc.....mai ales fara carnet......kk
cine fură în școli?:
(13 Aprilie 2011, 12:26)
Aceasta-i educația la ora actuală! De unde-or fi învățat ei să fure, când peste tot in RO e numai cinste și corectidudine?! Oricum MAREA HOȚIE a fost depistată: la școala din Malu Roșu! Felicitări polițiștilor din Armășești! Să fie necruțători cu ,,infractorii", să dea exemplu de ce înseamnă respectarea legilor, să nu se mai repete, să se teamă toți foștii, actualii și viitorii HOȚI!! Dormiți liniștiți, justiția veghează!
un părinte:
(12 Aprilie 2011, 18:27)
O intrebare pe adresa I.S.J.ului și a directorului școlii: De ce rechizitele nu au fost repartizate elevilor?