Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Un tînăr de 26 ani și-a pierdut viața într-un accident rutier

Un tînăr de 26 ani și-a pierdut viața în această dimineață, joi, 11 august, într-un accident rutier. Incidentul s-a petrecut între Urziceni și Coșereni, cînd un autoturism s-a izbit frontal de un TIR. Șoferul autoturismului a decedat pe loc, trupul neînsuflețit fiind scos de sub fiarele contorsionate de un echipaj de descarcerare al pompierilor din Urziceni.

11 August 2011, 13:17 (5579 vizualizări - 5 comentarii)

Citiți și:
Ialomița: 3 accidente, o persoană decedată și alte șase rănite
Ialomița: Tânără de 29 ani, victimă a unui accident rutier
Ialomița: Două accidente, trei răniți

Comentariile cititorilor:


ALINA:
(18 Noiembrie 2011, 20:17)
NU-TI MERITAI SOARTA ASTA.MERITAI SA-TI VEZI BAIATUL CRESCAND.DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE.NE VOM AMINTI CU DRAG DE TINE SI TE VOM IUBI
oana:
(15 August 2011, 14:35)
dumnezeu sa te hodihneasca in pace florin ,nu te vom uita niciodata
valentin:
(15 August 2011, 10:17)
nu te vom uita niciodata,odihneste-te in pace.
gigino:
(13 August 2011, 19:46)
nu iti meritai sfarsitul asta...,poate are cineva nevoie de tine in alta parte,d-zeu sa-l ierte.....
catalin: