Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Scînteia: A acroșat un biciclist beat

Un accident rutier s-a produs vineri, 6 iulie a.c., în jurul orei 22,00, în comuna Scînteia și s-a soldat cu rănirea unui biciclist. Din cercetări, polițiștii au stabilit că în timp ce un tînăr, de 23 ani, din Slobozia, se deplasa la volanul unui autoturism pe strada Ștefan cel Mare din comuna Scînteia, a acroșat un biciclist care circula din sens opus. Biciclistul, un bărbat de 38 ani, din comună, nu s-a asigurat la schimbarea direcției de mers și a fost acroșat de autoturism. În urma testării alcoolscop a ambilor participanți la trafic, aparatul Drager a indicat valoare pozitivă doar pentru biciclist, respectiv 0,87 mg/l alcool pur în aerul expirat. Biciclistul a fost rănit și a necesitat internarea la Spitalul de Urgență Slobozia.

9 Iulie 2012, 12:32 (13091 vizualizări - 11 comentarii)

Citiți și:
Scînteia: Fetiță de 7 ani, accidentată
Scînteia: Copil de 11 ani, acroșat de un autoturism condus de un șofer beat și fără permis

Comentariile cititorilor:


anonim:
(19 August 2012, 13:36)
bai ano ala din 22 iulie analfabet so faci pe mata si tot neamul tau si nu face tu masinile panaramedupa cum vad tu cred k nici nu sti k e aia o masina si vorbeste gura fara tinenumai comenta atataanalfabetule k esti vedeti dracu devtreaba ta toti va dati zmei dar sunteti niste prosti
ai vazut pe mata:
(14 August 2012, 21:05)
ai vazut un drac sa te ia ma terminatule sti si tu sa comentezi aici aiurea ma putza ?:-j stai dracu si dute la Tarla la un HIN(vin) ca la scanteia ;)
...ano...:
(10 August 2012, 09:29)
la cum vb u io cred ca u esti chiar soferul de te vaieti atat,mult,prost si fara rost nu sunt ruda cu ala cu bicicleta doar ca am vazut ce sa intamplat 
shht:
(7 August 2012, 09:54)
ba omule,dc vorbesti ma aiurea? era soferu pe contrasens? eu nu cred daca esti ruda cu acest individ beat cu bicicleta nu ity da dreptu sa judeci pe altcneva nevinovat ma baietas.plus de asta tu daca erai in locul soferului nu cred ca ity pica bine sa intre in tn un betivan (care il stie toti din scanteia ca asa e) si sa ity strice masina in asa hal. el trebuia sa-i plateasca despagubiri la baiat. Nu sa bage din buzunaru lui pt un betivan notoriu.Asa ca inainte sa comentati aici ganditiva bn sa nu doamne fereste vreodata sa fiti in pielea lui ;).

....ano....:
(22 Iulie 2012, 14:12)
da ma am vazut cum sa intamplat tot.fraieru ala cu masina era p contrasens cu limuzina aia a lui si la lovit p omu ala nevinovat,chiar daca era beat sau cum era,nu ai u dreptu sa judeci p orisicine cum vrei u,parca aveti cine stie ce mercedes.uri asa va faliti cu panaramele alea de cielo si omorati lumea.......analfabetii dq ce sunteti.
anonim :
(15 Iulie 2012, 19:18)
ba ala care susti k biciclistu nu sia schimbat directia ai fost tu de fata k dracu mai vorbesti boule k esti
anonim:
(15 Iulie 2012, 19:16)
mai vedetiva de treba voastra nu mai comentati atat
razvan::
(15 Iulie 2012, 16:37)
baiatu cu masina nu a avut nici o vina al cun destul de bne si stiu cum conduce..ce cauta biciclistu la ora aceea fara vesta si beat p sosea..lasati politia sasi faca datoria..
liviu:
(14 Iulie 2012, 13:58)
bai anonimilor taceti ma din gura daca nu stiti care a fost treaba,vorbiti voi aiurea..lasati politia sa isi faca trb!
....anonim...:
(12 Iulie 2012, 20:44)
dc nu teai pus u martor ma daca ai vazut ce draq vorbiti ma ca sia sa in scanteia aia sunteti numai alcolistii..
....ano....: