Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Slobozia: Jandarmii amendează «fetițe»

Slobozia: Jandarmii amendează «fetițe»

Două tinere ce practicau «cea mai veche meserie din lume» au fost prinse de jandarmii ialomițeni în flagrant. Oamenii legii au demarat o amplă acțiune de combatere a actelor de prostituție.
Cele două tinere sînt cunoștințe vechi ale jandarmilor, pentru că nu este prima dată cînd aceștia le cad în plasă și sînt amendate. De asemenea, pe numele celor două «fetițe» au fost întocmite actele premergătoare sub aspectul săvîrșirii unei fapte susceptibile de «prostituție», care au fost înaintate spre soluționare către Poliția municipiului Slobozia.

11 Iulie 2012, 14:20 (11817 vizualizări - 6 comentarii)

Citiți și:
Slobozia: Jandarmii au amendat din nou «fetițele»
Slobozia: «Fetițe» săltate de jandarmi
Ana a primit 500 de amenzi pentru prostituție

Comentariile cititorilor:


un cititor:
(12 Iulie 2012, 16:25)
asta mi-a placut: "pentru că nu este prima dată când aceștia le cad în plasă". Care va sa zica, jandarmii au mai fost ademeniti si anihilati de nurii celor doua reprezentante ale sexului pe bani :))
apophis:
(12 Iulie 2012, 09:45)
nu inteleg cu ce deranjeaza societatea ca femeile alea sunt acolo.
Gigi:
(12 Iulie 2012, 05:28)
Nu înțeleg de ce unii se iau de jandarmi. Ei chiar își fac treaba, și, ca idee, sunt puși acolo unde polițiile nu fac față. Dacă ați observat în ultimul timp (ultimele zile), au fost modificate patrulele în oraș, și jandarmii au preluat anumite zone cu probleme.
OBIECTIV:
(12 Iulie 2012, 04:05)
Dragilor politisti mai autosesozati-va si mergeti la strandul din localitate- JALE. Domni din Tandarei cu Doamne disponibile sunt o prezenta fireasca. Ce faceti? Ce vad tinerii care merg sa se racoreasca. - personulitati locale...cu bani...care se racoresc...
Faceti ceva.
tatal vostru:
(11 Iulie 2012, 22:37)
daca  nu ai meserie haide la jandarmerie
A:
(11 Iulie 2012, 17:39)
LASATI FETELE LIN PACE MA ...IN TIMPUL LIBER LE CAUTATI SI IN GAURA DE SARPE:))