Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Impact fatal pe DN21, între Slobozia și Iazu: A murit după ce s-a izbit de un camion!

Impact fatal pe DN21, între Slobozia și Iazu: A murit după ce s-a izbit de un camion!

Grav accident de circulație între Slobozia și Iazu, petrecut în seara zilei de marți, 17 iulie a.c. Un șofer dîmbovițean de 59 ani și-a pierdut viața, după ce s-a izbit de un camion. Pentru scoaterea trupului neînsuflețit dintre fiarele contorsionate a fost nevoie de intervenția unui echipaj de la Descarcerare...
Șoferul de 59 ani, domiciliat în localitatea dîmbovițană Bălteni, venea de la Galați și transporta legume cu o autoutilitară. La ieșirea din Iazu spre Slobozia, el s-a lovit puternic de autotrenul condus de un șofer din Slatina, în vîrstă de 50 ani, care transporta fier cornier. Impactul i-a fost fatal conducătorului auto din Dîmbovița. Din declarațiile șoferului de TIR, vina pentru producerea accidentului îi aparține în totalitate celui decedat. «În fața mea era o mașină de Școală, iar eu am redus viteza. Domul cu autoutilitara a intrat în mine ca din senin...» susține șoferul camionului.
Prins între fiarele contorsionate, trupul neînsuflețit al șoferului autoutilitarei a fost scos cu ajutorul unui echipaj de la Descarcerare. Din cauza tragicului eveniment rutier circulația în zonă a fost întruptă pe ambele sensuri de mers preț de minute bune. La fața locului au ajuns și polițiștii, care au demarat o anchetă pentru a stabili cu exactitate împrejurările producerii accidentului.

17 Iulie 2012, 18:16 (40345 vizualizări - 36 comentarii)

Citiți și:
Accident între Slobozia și Iazu: Bărbat acroșat de o Dacie Logan!

Comentariile cititorilor:


mary:
(1 Octombrie 2012, 03:37)
doamne dc tocmai nea puiu el era un om bun daia il iubea toata lumea.acum baleni se simte lipsa lui pt ca atunci knd ieseai pe strada trb sa te intalnesti.mie dor de (puiu) asa  incepusem sai zic.condoleante FAM.FANACHE
Timi :
(26 August 2012, 17:01)
nea puiu ramai mereu an sufletul tuturor celor ce te iubit ai fost un om deosebit pentru toata lumea .dumnezeu sal ierte
ANA GEORGIANA:
(22 August 2012, 19:03)
VA MULTUMIM TUTUROR PENTRU MESAJELE DE SUSTINERE !
DACA DUMNEZEU MI-AR DA SANSA SA IMI ALEG UN TATA, CU SIGURANTA TE-AS ALEGE TOT PE TINE TICU, AI FOST CEL MAI BUN TATA DIN LUME SI UN EXEMPLU PENTRU NOI SI PENTRU TOATA LUMEA CARE TE-A CUNOSCUT ! 
NE-AI DAT TUTUROR UN EXEMPLU DE ALTRUISM, CUM NUMAI IN BIBLIE CITIM DESPRE ACEST SENTIMENT DE A OFERI FARA A ASTEPTA NIMIC IN SCHIMB !
TE IUBESC ENORM DE MULT TICU ! SI IMI ESTE ATAT DE DOR DE TINE !
IULIAN:
(12 August 2012, 15:00)
 REGRETE -
ETERNE
Fam.Oraseanu:
(11 August 2012, 15:15)
Condoleante Nea puiu ! Te vom iubi mereu in sufletele noastre. ! Sper ca esti bine acolo sus. Te iubim! 
Elena-Cristina:
(31 Iulie 2012, 18:54)
De ce calatoria dvs prin viata a fost atat de scurta?  De ce a trebuit sa vi se intample asta tocmai dvs,care mai aveati atatea de facut...De ce Dumnezeu ii ia pe cei mai buni dintre noi? Erati un om special,cu un suflet prea bun ca sa plece asa devreme dintre noi . O sa-mi lipseasca sfaturile dvs si gandurile bune pe care le aveati pt fiecare dintre noi . Ati fost un om la care tineam enorm,imi lipsiti! Imi este foarte greu sa vb la trecut despre dvs. Nu o sa va uit niciodata! Dumnezeu sa va odihneasca!

Fanache A. Florin Elvis:
(26 Iulie 2012, 10:13)
Doamne ai grija de sufletul Tatalui meu , eroul si idolul meu , care a fost un om exemplu pentru noi toti care l-am cunoscut.
Taticul meu ai fost totul pentru mine , nu te voi uita niciodata. Te voi astepta toata viata sa revii acasa de la drumurile tale .
Sunt ceea ce sunt datorita tie si invataturilor tale , ai fost un profesor excelent , multumesc pentru tot taticul meu .
Mi-e dor de tine sefu... mi-e dor de tine... te iubesc taticul meu.
Multumesc in numele familiei tuturor celor care au lasat cateva randuri in memoria celui care a fost :  FANACHE N. ADRIAN   
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Fanache A. Florin Elvis:
(26 Iulie 2012, 10:05)
Doamne ai grija de sufletul Tatalui meu , eroul si idolul meu , care a fost un om exemplu pentru noi toti care l-am cunoscut.
Taticul meu ai fost totul pentru mine , nu te voi uita niciodata. Te voi astepta toata viata sa revii acasa de la drumurile tale .
Sunt ceea ce sunt datorita tie si invataturilor tale , ai fost un profesor excelent , multumesc pentru tot taticul meu .
Mi-e dor de tine sefu... mi-e dor de tine... te iubesc taticul meu.
Multumesc in numele familiei tuturor celor care au lasat cateva randuri in memoria celui care a fost :  FANACHE N. ADRIAN    
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Fam. Manole:
(24 Iulie 2012, 16:55)
Sincere condoleante familiei! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
zorila georgebaleni:
(22 Iulie 2012, 20:18)
dumnezeu sa-l odihneasca,ne pare rau ,era un om bun,care a ajutat multi oameni din  baleni................condoleante familiei
zorila george:
(22 Iulie 2012, 20:18)
dumnezeu sa-l odihneasca,ne pare rau ,era un om bun,care a ajutat multi oameni din  baleni................condoleante familiei
adrian trandafirescu:
(22 Iulie 2012, 09:40)
dumnezeu sa-l odihneasca.sincere regrete,am pierdut un om deosebit
raluca:
(21 Iulie 2012, 11:35)
Dumnezeu sa-l ierte .prea devreme a plecat de  linga noi era un om bun cu suflet mare.condoleante familie.
raluca:
(21 Iulie 2012, 07:44)
Dumnezeu sa-l odihneasca .a fost un om bun cu suflet mare ,inca nu-mi vine sa cred ca nenea Puiu nu mai e cu noi.condoleante familiei.

fam Simionescu:
(21 Iulie 2012, 07:37)
Condoleante familiei !O  pierdere mare! Sincere regrete!