Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Slobozia: Prostituată amendată de 13 ori în 8 luni, prinsă din nou în flagrant

Jandarmii Grupei de Intervenție Slobozia au depistat luni, 5 februarie a.c., în jurul prînzului, o tînără de 22 ani, din Slobozia, în timp ce întreținea relații sexuale contra cost. În urma verificării s-a stabilit că aceasta fusese sancționată contravențional pentru aceeași faptă de 13 ori în ultimele 8 luni! Jandarmii au întocmit actele de constatare sub aspectul săvîrșirii infracțiunii de «prostituție», care au fost înaintate spre soluționare către Poliția Slobozia. Acesta este al doilea caz de «prostituție» constatat de jandarmi în ultima săptămînă.

6 Februarie 2013, 15:43 (6049 vizualizări - 9 comentarii)

Citiți și:
Prostituția de lux, sub lupa procurorilor locali
Slobozia A DUBLAT numărul prostituatelor
Ion «Tera» Tămîrjan, CONDAMNAT la închisoare cu executare

Comentariile cititorilor:


Emil:
(14 Martie 2013, 11:51)
Bă jandarmilor din grupa de inteventii! Ia vedeti voi curvărăsia din licee! Intrati în fortă, că unele licee sunt deja, bordeluri! Lăsati curvele de pe Centură! Faceti o faptă bună cu asa-zisele, liceene!
fane:
(13 Martie 2013, 15:13)
ce sa mai vorbim datile prima ca la cit de grasi sint a prins si ei o fata care facea un ban cinstit
scarbit de sistem:
(12 Martie 2013, 13:42)
ce tari sunt oamenii legii...au prins cateva curve si au devenit eroi!!!
miha_ita:
(24 Februarie 2013, 11:45)
Pai politia sta la spital la caldurica nu vede golaneala din oras 
maria:
(11 Februarie 2013, 20:04)
... Si in mod deosebit feriti-va de curvele din Buzau, ca la alea se sta cam la coada, daca mai au si bani tutele...in mod deosebit de deformatorii din Urziceni, care ei insisi sant in cap cam deformati... ca sa le  faca doamne onorabile. Chiar daca actul este pecetluit demult , mai intai i se da mitocanului voie sa-si bata joc de vreo fata cinstita. Stiti vorba aia cu coarnele... Asa ca nu va uitati alaturi, nu numai din cauza bolilor!
carmina:
(11 Februarie 2013, 16:07)
ar fi bine  domnilor politisti sa   nu mai dati voie  prostiuatelor  sa-si faca  treaba pe   zonele  apropiate  ca de  aceea  sunt  atatea boli  ca se inind  de  la uul la  celalalt sa se duca la munca nesimtitele  nu sa  faca  ceea  ce  fac !tineti-le  si  la  zdup cateva  zile sa se invete  minte altadata  sa nu  mai  iasa   animalele!
Nea Marin si Gogu:
(11 Februarie 2013, 14:43)
Ati amendat UNA prostituata! La naiba!! Spagarii, hotii, drogatii, betivii care conduc, marile magarii, pauza! Cu o prostituata în flagrant vreti voi sa va aratati muschii?! Incompetentilor! Voi va prostituati cu asemenea " capturi"! Nu va e rusine! Musteste Ialomita de corupti si voi prindeti o...curva! Prostii dracului!
007:
(10 Februarie 2013, 19:33)
gata si cu asta atzi incheiat toate cazurile de infractiuni,mita,spalare de bani,droguri,spargeri de bancii,,,ce dracului mai oameni buni atzi prins si voi o prostituata care poate nu are nici bani de paine.....ha,ha,ha cica ""astai al doilea caz de prostitutie"""'mai bine SCRIA astai ala care a omarato pe ELODIA.aPUCATI-VA DE TREBURI SERIOASE!
HIHI,HI M-A SPART
Vio:
(6 Februarie 2013, 20:17)
Cata prostie ....