Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Feteșteanca dispărută și-a anunțat moartea prin SMS! A fost găsită înecată la Stelnica...

La începutul acestei săptămîni, polițiștii ialomițeni informau cu privire la dispariția de la domiciliu a unei tinere de 34 de ani, din Fetești. Recent, ea a fost descoperită înecată în apele Brațului Borcea, în zona localității Stelnica. Femeia și-a dorit cu orice preț să moară... Primele cercetări efectuate în cazul morții tinerei de 34 de ani din Fetești scot la iveală detalii cutremurătoare. Despărțirea de soțul ei a făcut-o să își dorească moartea. A mers pe podul de peste Dunăre de la Fetești și a sărit în apă. Înainte de a se arunca în gol, femeia a trimis un SMS de adio rudelor prin care le-a înștiințat cu privire la gestul necugetat pe care urma să-l facă. Cadavrul femeii a fost descoperit joi, 4 iulie a.c., în zona localității Stelnica, de doi pescari. La fața locului s-au deplasat polițiștii Serviciului de Transporturi Navale Fetești, care au constatat faptul că este vorba despre tînăra de 34 de ani din Fetești, care figura dispărută de la domiciliu. Trupul neînsuflețit a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală Slobozia pentru efectuarea necropsiei.

5 Iulie 2013, 12:34 (6813 vizualizări - 6 comentarii)

Citiți și:
Fetești: Persoană dispărută!
Fetești: Adolescentă, dispărută de la domiciliu
Fetești: Tînără de 18 ani, dispărută

Comentariile cititorilor:


cristi:
(8 August 2013, 11:35)
Nu cred ca  sunteti in masura sa-l criticati pe sot.Cred ca nu-l cunoasteti,eu da. Este un om cumsecade. serios, si nu el a impins-o la acest gest.Plecarea ei afara,  legatura cu alt barbat care am inteles ca i-a facut promisiuni, ca mai apoi sa si le incalce,  si multe alte slabiciuni pe care le avea, au dus-o la acest gest, tragic, dureros.Sotul ii acordase intelegere, iertare, ptr. copilul pe care il aveau,dar ....tragedia s-a produs
ALINA:
(19 Iulie 2013, 08:50)
Pacat ca sa sinucis nu merita acel barbat asa o jerfa 
gigi:
(14 Iulie 2013, 19:04)
In celalalt articol nu a-ti pomenit de  sms-il trimis rudelor !! Pacat la 34 de ani avea toto viitorul in fatza.RUSINE FOSTULUI SOTZ,RUSINE SI REGRETE PE VIATZA SA NU AIVE LINISTE.NENOROCITUL!
adrian:
(10 Iulie 2013, 12:24)
dumnezeu sa o ierte pacat.
nicoleta:
(10 Iulie 2013, 10:39)
dumnezeu sa o ierte dar nu trebuia sa faca acest gest fiindca toate au o rezolvare in viata
ase:
(5 Iulie 2013, 19:48)
Dumnezeu sa o ierte.