Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Mihail Kogălniceanu: S-a răsturnat cu mașina după ce a evitat o vacă!

Mihail Kogălniceanu: S-a răsturnat cu mașina după ce a evitat o vacă!

Trei tineri din comuna ialomițeană Mihail Kogălniceanu au văzut moartea cu ochii în după amiaza zilei de vineri, 27 septembrie 2013. Mașina în care se aflau s-a răsturnat, iar victimele au avut nevoie de îngrijiri medicale...
Potrivit martorilor accidentului, cei trei tineri doreau să meargă la Țăndărei. Aproape de ieșirea din localitatea Mihail Kogălniceanu, o vacă a tăiat calea autoturismului, iar șoferul mașinii, o tînără de aproximativ 20 de ani, a pierdut controlul volanului și s-a răsturnat. În urma incidentului rutier, toți cei trei ocupanți ai autovehiculului au fost răniți. În stare mai gravă a fost o persoană care se afla pe bancheta din spate. Aceasta a fost transportată la spital, de către paramedicii SMURD...

Accident și la Slobozia Tot în ziua de 27 septembrie a.c., un accident rutier s-a petrecut și la Slobozia, pe DN21. O autoutilitară a ieșit în decor și a distrus o porțiune din gardul cimitirului de la Bora. Din fericire, acest incident s-a soldat doar cu pagube materiale...

27 Septembrie 2013, 12:50 (28759 vizualizări - 74 comentarii)

Citiți și:
Mihail Kogălniceanu: Accident rutier soldat cu cinci victime pe DJ212
Mihail Kogălniceanu: A acroșat un biciclist
Accidente cu tineri băuți la Mihail Kogălniceanu și Dridu

Comentariile cititorilor:


anca:
(4 Octombrie 2013, 11:33)
sa vina vaca dom'le sa declare cum s-a intamplat.....cata viteza a avut..cum s-a intamplat..de ce nu a evitat masina...... :))
22000:
(3 Octombrie 2013, 12:02)
@1100011. "Trauma aia o are in cap" zici tu. Oare are ceva in cap????! Zic eu. Vorba ăluia mai deștept: lăsați, fraților, Vaca!
sandu:
(3 Octombrie 2013, 04:03)
Lasati fratilor vaca!
11001100:
(2 Octombrie 2013, 09:50)
Bai fratilor nu va intereseaza pe voi cu cat a mers... nu a fost nimeni langa ea in masina sa stie cu cat a mers sau ce s.a intamplat! Important e ca sunt toti 4bine...asa ca vedeti-va de treaba voastra si nu mai vorbiti ce nu trebuie...pt ea nu a fost bine,trauma aia o are in cap:(
100200222:
(1 Octombrie 2013, 16:30)
laso in colo de trb la 50 km la ora nu se facea masina in halu asta si politia la noi face totu atunci cand isi ea dreptu 
Cititor:
(1 Octombrie 2013, 08:58)
Mai puneți o dată com. @nicoleta!! E superb! Monument de istețime, școlită...! Felicitări, să ne trăiești, ești unică! Ai fost doi ani pe la școală?
nicoleta :
(1 Octombrie 2013, 08:18)
degeaba mai vb voi acuma asa a fost sa fie soarta si destinul credeti ca ea a vrut sa se antample ca de cat sa comentati atat mai bn spuneti doamne fereste poti sa fi u ce mai mare sofer sa conduci de foarte multi ani dar cand e sa se antample se antampla asa ca nu mai comentati atat poate sa ise antample orcui asta e sa antamplat doamne fereste!!!
nicoleta :
(1 Octombrie 2013, 08:05)
degeaba mai vb voi acuma asa a fost sa fie soarta si destinul credeti ca ea a vrut sa se antample ca de cat sa comentati atat mai bn spuneti doamne fereste poti sa fi u ce mai mare sofer sa conduci de foarte multi ani dar cand e sa se antample se antampla asa ca nu mai comentati atat poate sa ise antample orcui asta e sa antamplat doamne fereste!!!
Radu:
(1 Octombrie 2013, 04:07)
Opriți prostia afișată fără jenă!!!! Ca să-ți dai seama că ești prost, îți trebuie totuși un pic de minte! Analfabeții!!!!!
mihaela:
(30 Septembrie 2013, 15:54)
ba da draga BYBY vb mai ceva ca prosti,daca ierati soferi stiati ce vb
Cristina:
(30 Septembrie 2013, 08:37)
XXXXX???:Te deranzeaja k sunt purtatoare de cuvant a prietenei mele ce mai buna,chiar te freca grija asa de mult, nu iti mai da cu presupusul  vede-ti de treaba ta.
00000:
(30 Septembrie 2013, 08:15)
Fiecare sa-si vada de treaba lor si de viata lor!nu f... grija pe nimeni ce si cum s.a intamplat!!!asa ca ia nu mai maincati ce nu trebuie despre acest accident, fiecare sa-si tina cont de viata lui...
Florian:
(30 Septembrie 2013, 06:55)
Viteza si lipsa de experienta !
SORIN:
(30 Septembrie 2013, 06:40)
Am două observații: una pentru "Roxana", cea iubitoare de animale pe șosea și alta pentru  "Cristina". Pe prima o sfătuiesc să facă slalom cu mașina printre curci, rațe, gâște, vaci, să lase geamurile jos, pentru a inhala mirosurile copilăriei sale, iar pe a doua o sfătuiesc să mai pună mâna pe carte, fiindcă scrie ca un analfabet pur sânge. În rest, numai bine!
mitica:
(29 Septembrie 2013, 21:25)
cind o nenorocire e sa se intample ,nu poti sa o eviti,in final asa a fost sa fie,comenturile nu isi au rostul,parerea mea.