Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Mihail Kogălniceanu: S-a răsturnat cu mașina după ce a evitat o vacă!

Mihail Kogălniceanu: S-a răsturnat cu mașina după ce a evitat o vacă!

Trei tineri din comuna ialomițeană Mihail Kogălniceanu au văzut moartea cu ochii în după amiaza zilei de vineri, 27 septembrie 2013. Mașina în care se aflau s-a răsturnat, iar victimele au avut nevoie de îngrijiri medicale...
Potrivit martorilor accidentului, cei trei tineri doreau să meargă la Țăndărei. Aproape de ieșirea din localitatea Mihail Kogălniceanu, o vacă a tăiat calea autoturismului, iar șoferul mașinii, o tînără de aproximativ 20 de ani, a pierdut controlul volanului și s-a răsturnat. În urma incidentului rutier, toți cei trei ocupanți ai autovehiculului au fost răniți. În stare mai gravă a fost o persoană care se afla pe bancheta din spate. Aceasta a fost transportată la spital, de către paramedicii SMURD...

Accident și la Slobozia Tot în ziua de 27 septembrie a.c., un accident rutier s-a petrecut și la Slobozia, pe DN21. O autoutilitară a ieșit în decor și a distrus o porțiune din gardul cimitirului de la Bora. Din fericire, acest incident s-a soldat doar cu pagube materiale...

27 Septembrie 2013, 12:50 (28762 vizualizări - 74 comentarii)

Citiți și:
Mihail Kogălniceanu: Accident rutier soldat cu cinci victime pe DJ212
Mihail Kogălniceanu: A acroșat un biciclist
Accidente cu tineri băuți la Mihail Kogălniceanu și Dridu

Comentariile cititorilor:


Ion:
(26 Iunie 2014, 14:49)
Trebuie dresate vacile să ocolească vaca!
POLITIA Orasului Tandarei.:
(26 Iunie 2014, 12:55)
Fata Asta Cum Sp Si Agentu Catalin care ceva cu capu.ca Merge in Localitate Cu 70 .80KOM oRA Cat de curand nosa mai aiba permis.daca nu se potoleste.
Ion:
(22 Noiembrie 2013, 21:00)
@agent Cătălin : ești polițist! Sigur! Proba: prea ești prost, idiotule!
AGENT CATALIN:
(22 Noiembrie 2013, 18:39)
Domnisora are ceva cu capu 1 avea viteza mare si nustiu cine ea dat permisu ei care coleg de al meu si nu sti sa accorde prioritate .
locuitor m.kog:
(10 Noiembrie 2013, 07:18)
cum a luat permis acel copil,sar parea ca traseul cu Politist a lipsit,cum i sa dat permis?
Sunt de la tara ,sunt Gica:
(6 Octombrie 2013, 14:29)
Am citit doar o parte din comentariile postate aici. De vina sunt Tarani nostri ca nu tin pasarile,animalele in curte. Vaca cu pricina daca era tinuta de franghie nu producea acest accident..Sa plateasca proprietaru si cum am scris si in primul comentariu rugam autoritatile locale sa ia masurile necesare pt.cei care nu supraveheaza animalele. Sa nu mai vedem caini prin sat ,cai,vaci ,etc priponite prin curtile scolilor,alei,s.a.m.d.Pe aceasta cale o rugam si pe doamna primar din Perieti sa ia atitudinea legala fata de cei care nu-si supravegheaza animalele,.
nixon:
(5 Octombrie 2013, 14:05)
Muuuuuuuuu, muuuuuuuuuu
mirela:
(5 Octombrie 2013, 09:08)
Aveti grija cum vorbiti despre fata care a codus...nu e asa cum ziceti voi...va zic eu nu aveti ce vorbi si ati gasit acum subiectul...pana la urma ia gata k nu intereseaza pe nimeni ce s.a intamplat si cum s.a intamplat...Tot odata ce politia a fost la fata locului si a luat decizii si decaratii pe voi nu ar trebui sa va priveasca daca vaca a fost de vina sau ea! Va zic eu de vina a fost vaca si ea a incercat sa o evide sa nu ii iasa in fata si atunci ea si.a pierdut controlul la volan:(...asa ca mai bine fiecare sa zica doamne fereste ca oricat de atent esti sau chiar daca ai permisul de ani de zile asta nu conteaza;)... ziceti doar doamne fereste ca nu se stie...cine rade la urma rade mai bine:)
ioana:
(5 Octombrie 2013, 05:10)
u elena ai avut vreodata vreun accident dak nu sa te fereasca Dumnezeu sa nu este foarte rau sa nu poti dormi noapte te crezi asa de perfecta si vezi cu vocabularul asta de 2 bani ca ne arata cata gandire ai si cat te duce capu p tn 
Liviu:
(5 Octombrie 2013, 05:01)
@nicusor: Ioana e tot din satul vacii, se poate confunda??! Lăsați-o in durerea ei de vacă! E mai vedetă acum, ca proasta de șoferiță!! Vorba e, dacă nu sunt subiecte tari de comentat, mergem pe vacă....
Nicusor:
(5 Octombrie 2013, 03:24)
Mai IOANA tu de unde ai aterizat?
98549987:
(4 Octombrie 2013, 19:01)
ioana aici ai dreptate...dar iti spun eu pe prosti ii omori cu tacerea :)
Cititor:
(4 Octombrie 2013, 12:35)
Zic că întreg județul suferă de sindromul vacii nebune! Duceți-vă la orașul de floci, că e Tămbălău mare! Se vindecă orice prost acolo, cu excepția comunei Mihail Kogălniceanu din Ialomița! E și o casă cu haleală gratuită...
elena: