Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Dr Silvia Panțuru s-a stins din viață...

Dr Silvia Panțuru s-a stins din viață...

Familia anunță cu regret trecerea în neființă a celei ce a fost dr Silvia Panțuru, mamă devotată, soție iubitoare și medic de excepție.
Dumnezeu să o odihnească în pace!

Trupul neînsuflețit a fost depus la Capela Bisericii «Sf. Evanghelist Matei» (Bazar), înmormîntarea urmînd să se desfășoare sîmbătă, 31 ianuarie 2015, orele 13,00, la cimitirul din localitatea Ion Ghica.

29 Ianuarie 2015, 10:15 (7625 vizualizări - 9 comentarii)

Comentariile cititorilor:


elena:
(5 Februarie 2015, 21:47)
D zeu s-0 odihneasca o femeie deosebita
Gica:
(4 Februarie 2015, 01:35)
vaii si urma sa merg la dansa la cabinet pentru un consult la ochii zilele astea. D-zeu s-o ierte,era cea  mai veche in meserie
vali:
(31 Ianuarie 2015, 11:24)
dumnezeu s-o odihneasca si sa-i ierte toate pacatele toate pacate.A fost un om deosebil care si-a sus punctul de vedere indiferent de implicatii.Care a pus pacientul pe primul plan.Si care,in putinul timp cat am interactionat, a stiut sa raspunda cu respect la respect.Condoleante familiei!
Anonim:
(31 Ianuarie 2015, 03:53)
Dumnezeu să o odihnească! A fost un OM de excepție și un medic deosebit, cum rar întâlnești. Condoleanțe familiei!
Lumi:
(31 Ianuarie 2015, 01:43)
Dumnezeu s-o odihneasca in pace. Un medic de exceptie. Sincere condoleabte familiei.
andreea:
(31 Ianuarie 2015, 00:18)
Dumnezeu s-o odihneasca in pace si inca o data ii multumesc pentru cum mi-a tratat baiatul si mie ca mi-a redat linistea de mama.
mariana:
(30 Ianuarie 2015, 21:33)
DUMNEZEU SA O IERTE - condoleante familiei
veronica :
(30 Ianuarie 2015, 09:17)
D-ZEU SA O IERTE UN OM EXCEPTIONAL A PIERDUT SPITALUL SLOBOZIA. CONDOLANTE FAMILIEI 
adrian:
(30 Ianuarie 2015, 02:11)
Dumnezeu s-o odihneasca si sa-i ierte toate pacatele. A fost un om deosebit care si-a spus punctul de vedere indiferent de implicatii. Care a pus pacientul pe primul plan. Si care, in putinul timp cat am interactionat, a stiut sa raspunda cu respect la respect. Condoleante familiei!