Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Slobozia: Proxeneți arestați pentru 20 de zile

Procurorii din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Slobozia au dispus, la data de 10.06.2015, punerea în mișcare a acțiunii penale față de inculpații DUMITRU IONUȚ DORU, zis «Papaie Ionuț», pentru săvîrșirea infracțiunii de proxenetism, constînd în aceea că, în perioada ianuarie 2014-iunie 2015, a obținut de pe urma practicării prostituției de căte numita D.C.I. foloase patrimoniale în cuantum de 27076 euro și 47415 lei, PREDA FLORINEL GILE, zis «Papaie Florin», pentru săvîrșirea infracțiunii de proxenetism, constînd în aceea că, în perioada mai 2014-iunie 2015, a obținut de pe urma practicării prostituției de căte numita P.I. foloase patrimoniale în cuantum de 9575 euro și 1772 lei și NEAMȚU CRISTIAN ADRIAN, zis «Adi», pentru săvîrșirea infracțiunii de proxenetism, constînd în aceea că în perioada februarie 2014-iunie 2015  a obținut de pe urma practicării prostituției de căte numita F.V.M. foloase patrimoniale în cuantum de 6175 euro și 7685 lei. La data de 10.06.2015 Judecătorul de drepturi și libertăți din cadrul Judecătoriei Slobozia a admis propunerea Parchetului de pe lîngă Judecătoria Slobozia și a dispus arestarea preventivă a inculpaților NEAMȚU CRISTIAN-ADRIAN, DUMITRU IONUȚ DORU și PREDA FLORINEL GILE pe o durată de 20 de zile. Cercetările continuă pentru lămurirea cauzei sub toate aspectele.

11 Iunie 2015, 17:10 (9237 vizualizări - 10 comentarii)

Citiți și:
Percheziții în Cartierul 500 din Slobozia: Proxenet, căzut în plasa procurorilor
Minoră de 12 ani, plătită pentru sex de un grup de afaceriști locali
Operațiunea «Loverboy» la Slobozia
Proxenet din Axintele, arestat

Comentariile cititorilor:


Cristi 123:
(13 Iulie 2016, 23:48)
Dodo a fost pestelea la pesti orasulii este o dulceata si nu are treaba cu ce ati dat coment de el. Aberati foarte mult.
alex:
(19 Iunie 2015, 10:28)
baiiiiiiiii stati voi linistiti ca tot aia care sunt bagati  fura  nu mai vb voi zece mii de  vb 
Pentru idioti:
(17 Iunie 2015, 01:03)
ba ratatilor toate chestiile astea se intampla din cauza mafiei in costume care fura legal........daca erau si eu de doamne ajuta sa ne dea noua tinerilor oportunitati in viata de a face ceva..dar iau totu pt ei si noi 0....ala care fura are de toate pe masa la fel si copii lui noi ceilalti avem pe plm...deci concluzie:mai davan plm cu gandirea voastra de prosti si puneti mana si dati la copii ce vor...sunteti prosti ramaneti salaori daca nu faceti-va frate viata in alta tara ca in romania nu se merita,eu cred ca daca ne dadeau sanse infractiunile ar scadea cu peste 50 % dar......bravo la aia care fac si au
Joan :
(15 Iunie 2015, 23:31)
Avea si bacsis o Granada va interesada de ce? Vreti si voi lasa sa nu mai va intereseze dujmani rai
mamaliga:
(15 Iunie 2015, 23:24)
Stati linistiti vedetiva de voi saracilor voi vb daca as fi in locul vostru miasi vedea de banca mea si nasi mai vb de unul si de altul nu mai scrieti voi vedetiva de famile voastre
Elena basescu:
(15 Iunie 2015, 14:44)
Uarba dupa dujmani prafu sa sealeaga de cine las comenturi de copii sa parte mari necazuri sa aive salea minile sa nu poat sa mai serie uarbaaaa la cimitir cu voi sa aud ca ati nurit sa vin sa va aduc flori Sí luminari
slobozia:
(13 Iunie 2015, 14:48)
bv voua ..pana acum ati arestat numai amaratii sloboziei care traiau dupa o zi pe alta banii astia primiti sunt de 4 anii de zile sunt multi? jenik nasu lui chiftea au primit zici de mii de euro  numai intr-o luna de zile si au vile si barurii deschise ce lege draguta doar pentru amaratii astia care nu au o casa si se chinuie cu nevestele lor sa isi creasca copii bi fratilor puneti mana si luatii pe astia marii care au facut milioane de euro lasatii pe mizeriile astea care nu au o casa fiti seriosi daca vreti sa faceti legea cum trebuie saltatii pe astia mari sunt camatari proxenetii de astia aveti nevoie nu de amaratii astia care au nevestele lor si dorm 5 intr-o camera chiftea si-a facut terasa de 50 de mii de un de a avut ca schimba masinile cum schimbati voi sosetele dimineata la serviciu domniilor politisti bv voua!!! va dati seama ce cazuri!! ati facut?
In vidi os foc:
(12 Iunie 2015, 08:03)
Dupa doi ani a realizat cineva ca analfabeti ce traiesc in mediul de ajutor social aveau bani cacalau.Nunta la cort la ugira de a zguduit pamantul.Orasul are inca o groaza de "papaieni". Oameni fara venituri sfideaza prin bani castigati pe curul amaratelor.Dar de ce nu isi platesc camerele unde dorm?Doi "papai"+sora+pirande+4..5plozi. Urla si se tavalesc la controale de juri ca e adevarat ce tipa...Prefacuti...ce o duc bine.
Dănuț:
(11 Iunie 2015, 22:52)
Zici că aveau casă de marcat...așa de bine le-au socotit veniturile:)))))))) Dar bacșiș, nimic??
jan:
(11 Iunie 2015, 18:58)
in sfarsit.sau dus unde le este locu si or sa fie ei fetite la randu lor..si or sa stie de unde li se trage..