Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

POLITICĂ

Martin vrea să fie votat de locuitorii Sloboziei

PNL are, în sfîrșit, un candidat!

Martin vrea să fie votat de locuitorii Sloboziei

PNL Ialomița a anunțat că are un candidat pentru fotoliul de primar al municipiului Slobozia. După 6 luni de bîlbe și amînări, vineri, 29 ianuarie 2016, Ioan Martin a anunțat în cadrul unei conferințe de presă că a cîștigat competiția internă pentru nominalizarea în cursa pentru Primăria Slobozia. «Vreau să fiu primarul municipiului Slobozia. La 30 de ani de cînd am venit în Slobozia ca stagiar și după 6 ani la conducerea Partidului Național Liberal, vreau să candidez la demnitatea de primar al municipiului Slobozia și, împreună cu echipa mea, să găsim soluții viabile pentru a avea un oraș prosper și demn. Cred că am capacitatea managerială pentru a rezolva problemele cu care se confruntă comunitatea noastră și invit alături de mine toți oamenii responsabili pentru a sprijini și a mă ajuta în acest demers. Este municipiul nostru, mi se pare un gest de demnitate să candidez și mă simt obligat față de concetățenii mei și colegii mei de partid să intru în această competiție!» a declarat Ioan Martin în deschiderea conferinței. Ideea nominalizării lui Ioan Marin pentru Primăria Slobozia nu este nouă. Independent a publicat această «variantă de lucru» a PNL încă din anul 2009, cînd Ioan Marin a ocupat postul de vicepreședinte al Consiliului Județean Ialomița. Alături de el în cursa pentru nominalizarea sa drept candidat al PNL la Slobozia s-au aflat consilierii locali PNL Gabriel Ioniță, Cezar Zamfir și Gigi Manea.

29 Ianuarie 2016, 19:20 (23183 vizualizări - 86 comentarii)

Citiți și:
PNL nu are candidat pentru Slobozia
Cezarul PNL vrea (din nou) la primărie
PNL nu are candidat pentru Slobozia

Comentariile cititorilor:


cont sters:
(6 Iunie 2016, 16:47)
nu te-am votat ptr ca nu te tii de cuvant.ai promis ca ne sponsorizezi la un concurs de dans.rusine sa iti fie !
Vasile:
(9 Februarie 2016, 16:50)
Mai Ioane, il voteaza dracu' ca el insusi este DRACU,SATANA.
Ion:
(9 Februarie 2016, 12:27)
Sa-l voteze dracu'.
manevra:
(7 Februarie 2016, 18:24)
Trece si Lefter Dan inapoi la partid la PNL(PDL), numai asa mai ramane FRATELO la IPJ si acum are mai multa nevoie de el.
mircea:
(7 Februarie 2016, 10:55)
Jac are dreptate, Martin la primarie este manevra pedelistului tinel, pentru a avea drum liber spre cj...dar nu se stie niciodata...s-ar putea ca liberalii sau vechi pedelisti resapati sa aiba o mare surpriza, cam ca virgina care descopera ca nu mai este virgina....:))))))))))))))))))))
lui@jac:
(7 Februarie 2016, 09:15)
Tot mai bine cu deltaplanul decat cu duba DNA-ului, cum sunt transportati psd-istii,centrali si locali, fosti si actuali..
Jac:
(6 Februarie 2016, 23:24)
Tinel gheorghe slugs lu boc si lu basescu il impinge pe martin la primarie ca sa se duca el la cons jud..cand o zbura porcu de la fierbinti la axintele cu deltaplanu
mircea:
(6 Februarie 2016, 19:38)
@Ricuta... poti sa crezi orice, este parerea ta, dar, incearca te rog sa nu mai fi penibil, scrii mult si prost, incearca sa depasesti momentul asta....ti-o spun din suflet.
Rică :
(6 Februarie 2016, 14:14)
Măi mirciulică, îmi pare rău de la ultima mea postare nu am mai intrat și văd că ți-ai făcut singur de cap,neastâmpărațule.Ori v-a dat acum de curând de la PSD ceva firimituri de la ajutoarele șmenuite de anul trecut date de la U.E.,ulei,zahar,făină, biscuiți,tăieței, conserve și bulion,de ai tu atâta energie proletară și tot jignești pe oricine îți iese în cale.Te întreb un lucru:Tu mirciulică crezi în soartă și de asemenea crezi că soarta ta este pe parcursul vieții cea pe care ți-o meriți după faptele tale? Nu este nevoie să îmi răspunzi pentru că răspunsul tău nu vă răsturna părerea pe care o au toți ce citesc ce scrii tu?
Mitocanului cu @....:
(5 Februarie 2016, 20:40)
Ăsta care semnează cu@...destinatarul este o javră! El nu merită niciun răspuns! Este o hahaleră, scrie oarecum inteligibil, dpdv caracter este un kkt cu Moț! Stilul a devenit cunoscut! Porc de porc!
mircea:
(5 Februarie 2016, 19:13)
@Cel de dinainte, despre care cred ca este ricuta, bag de seama ca esti cam nervos si nu prea poti sa te aduni, daca cumva te crezi detinatorul adevarului absolut,  te inseli, dar, faptul ca nici macar numele mic nu il dezvalui, ma face sa cred ca de fapt, esti doar un postac de partid (pedele), am sau n-am dreptate?
@mircea:
(5 Februarie 2016, 10:37)
In "modestia" ta nu realizezi ca orice text postat de tine este o jignire adusa: altori forumisti, limbii romane si nu in ultimul rand, bunului simt.
mircea:
(5 Februarie 2016, 07:52)
@ricuta, daca tot iti plac mangaierile, nu cred ca in vreo postare de-a mea am jignit sau insultat pe cineva primul, daca ai fi fost mai atent ti-ai fi putut da seama...
zuzu:
(4 Februarie 2016, 15:55)
Guvernarea Victor Ponta-cea mai eficienta si apreciata de romani! guvernarea pdl- cea mai nenorocita si scuipata de popor! Masurile anti-criza au fost luate de woodrea si voda-partz  doar ca sa le incapa lor si acolitilor  in buzunare cat mai mult! revenind la scara judetului, cu toate poticnelile unor psd-isti afirm raspicat ca nu exista politician mai gretos si mai ipocrit decat gheorghe tinel, sustinatorul capilor pdl-sti!
Rică :
(4 Februarie 2016, 15:29)
Măi mirciulică, cum bine te-a mângâiat cineva într-o postare anterioară, ce spun eu și ce înțelegi răstălmăcind voit și total aiurea sensul comentariului meu?Sunt convins că toți oamenii de bună credință înțeleg perfect ce am vrut să spun și ce ți-am sugerat ție, dar tu tot timpul iei pe oricine peste picior atunci când nu îți convine ceva ce este legat de tine.Ce este atât de greu să fii om și să te comporți ca atare. Fă-ți o autoevaluare a postărilor și poartă-te mult mai omenește, cea ce postezi tu nu reprezintă o simplă ironie,tu chiar jignești și faci atacuri urâte la persoană, spui multe lucruri indecente și folosești fraze care se spun probabil prin bordeluri. Gândește bine înainte de a mai posta.