Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Viceprimarul comunei Andrășești a murit într-un accident rutier

Viceprimarul comunei Andrășești a murit într-un accident rutier

Trei persoane și-au pierdut viața sîmbătă, 6 februarie 2016, la ora 22,00, într-un grav accident de circulație. Printre persoanele decedate se numără și viceprimarul comunei Andrășești. Mașina în care se afla s-a lovit de un parapet de pe marginea drumului, după care s-a răsturnat.

Cercetările sînt în plină desfășurare
În mașina morții se aflau doi tineri, de 26 și 36 de ani, precum și Aurel Iliescu, în vîrstă de 54 de ani, viceprimarul comunei Andrășești. Aceștia se deplasau pe drumul care leagă localitățile Sărățeni și Balaciu și doreau să ajungă la Urziceni. La un moment dat, șoferul autoturismului a pierdut controlul volanului, a intrat pe contrasens și s-a izbit cu mașina de parapetul de pe marginea drumului. Mai mult, în urma impactului autovehiculul s-a răsturnat. Toți cei trei pasageri au murit pe loc. Polițiștii Serviciului Rutier Ialomița fac investigații pentru a stabili cu exactitate cauzele groaznicului accident.

7 Februarie 2016, 09:45 (24994 vizualizări - 59 comentarii)

Comentariile cititorilor:


d-zeu sa-i ierte:
(7 Februarie 2017, 00:05)
s-a implinit 1 an ...d-zeu sa-i ierte ...
doinita :
(6 Martie 2016, 15:15)
stefan a fost fratioru meu si asa o sa ramana mereu si nea iliescu tata la fosta mea colega imi pare rau ce sa intamplat dar nu mai vorbiti de rau de ei lasati sa se odihneasca in pace nu stie nimeni ce sa intamplat decat ei nimeni nu stie ce inseamna durere de copii de familie asa ca nu mai fiti rai dumnezeu sai odihneasca
Ionut Bombardieru :
(2 Martie 2016, 20:57)
Regrete Eterne. STEFAN NEAGA  o persoana  deosebita  pentru  mine  a  fost si va  ramane  fratele  meu  nu  te  voi uita  niciodata  .
florin moisuc:
(11 Februarie 2016, 17:24)
Condoleante familiilor. Stefan un bun prieten si coleg de clasa 8 ani de zile.sa se odihneasca in liniste si pace.Asa ca toti cei care vorbesc rau si fara respect,mai bn nu criticati si nu condamnati pe nimeni ca si voua vi se poate intampla.toti 3 oameni deosebiti si speciali pentru familiile.lor si prieteni. Sunt la aproape 4o00 km si chiar daca nu am fost in contact cu ei de aproape 9 ani. Simpatia si prietenia exista. Dumnezeu sa ii odihneasca in liniste si pace.
Manole Mihaela :
(11 Februarie 2016, 15:12)
Dumnezeu sa-l ierta!!!pacat
crina:
(10 Februarie 2016, 19:16)
sanatate multa sa ai coco .....................!!!!! sa ti fie familia alaturi
Alexandra Iliescu:
(9 Februarie 2016, 22:42)
Fata lui nu il jeleste pe facebook stai linistit bai baiatule, mai intai gandeste-te cat de mult tineau unu la alut Stefan il iubea ca pe un tata si el ca pe un fiu erau mereu impreuna, imi pare rau il dusmanesti asa de mult, imi pare rau ca nu l.ai cunoscut atat de bine, mesajul a fost scris pentru ca eu m.am simtit prost si o sa il apar de fiecare data il acel moment eu imi asteptam tatal. Nu te cunosc si nici nu as vrea,ai un suflet hain, si iti doresc tot binele din lume, ai grija de tine. Sti tu sigur ca a condus el? Stie cineva cumva? Ai fost acolo? L-ai vazut pe el la volan? Si nu a avut doar o singura fata, a avut 3. Si le.a iubit pe toate ca ochii din cap. M-am saturat sa imi vorbesti tatal de rau, ai viata ta.
LETSOC:
(9 Februarie 2016, 13:43)
Odihneasca-se in pace si liniste. D-neutru nu mai rade de altii ca tu de loc nu stii sa scrii. Nu vreau sa te invat eu, dar atentie la   a se duce si a se spovedi . iar sal se scrie sa il sau sa-l. Este?
Strain:
(9 Februarie 2016, 07:57)
Intradevar au murit,tineri, pacat de toti, dar nu cred ca a fost cineva urcat cu forta in masina. Sa fim seriosi. Acum se arunca cu noroi il el,oare a fost el sigur la volan? Eu am auzit ca nu, dar nu mai conteaza cine a fost, pacat ca au murit toti, tineri,plini de viata. Acum se comenteaza si de bine si de rau dar nu ii mai aducem pe nici unul inapoi. Dumnezeu sa-i ierte pe toti.
Prieteni din Spania:
(8 Februarie 2016, 23:34)
Dumnezeu sa l odihneasca pe Aurel Iliescu.O persoana deosebita,cu suflet mare...pacat pacat .Toti prieteni din Spania nu te vom uita niciodata.
coco :
(8 Februarie 2016, 19:15)
Oameni buni,uitati ca omu asta a luat doua vieti,doi baieti tineri-Stefan un baiat vesel cu zambetul pe buze mereu,daca scapa infunda puscaria,ne face si noua cineva public rezultatele alcolemiei,isi iubea nevasta - toata stima si condoleantele mele-dar trebuia sa fie langa nevasta sambata noaptea,alaturi de familie sa dea un exemplu comunitatii pe care o reprezenta,prostii care au votat,prostii care au platit nocturna si curentu aferent,prostii care sper ca nu vor mai fii condusii de tigani pt 3000 de lei la schimb,Condoleante familie si sper ca fata lui sa-l jeleasca nu stea pe facebook sa ne spuna noua cum sufera.Condoleante pt STEFAN NEAGA SI PT SABIN UIATI DE IEI OAMENI BUNI !
Neutru :
(8 Februarie 2016, 17:43)
Pentru prieteni ,fosti colegi : Pentru morti numai de bine !!!! Dar pentru cei in viata care nu stiu inca nici macar  sa scrie : ducetiva si spoveditiva la Nenea Iancu ca sal cunoasteti  !!!
Prieteni,fosti colegi:
(8 Februarie 2016, 16:12)
Cine nu la cunoscut vorbeste numai de rau,sau daca nu a ajutat pe cineva, poate a facut o cu un motiv anume. Lam cunoscut putin dar bine, era omul ce te puteai baza pe el,un om extra ordinar, isi iubea mult sotia si copii. Aurica, acum doi ani ai fost la noi in casa si numi vine sa cred ca acum nu mai iesti,acolo unde teai dus il intalnesti pe Cristi Spatarelu,care si el a plecat prea devreme dintre noi. Dumnezeu sa te odihneasca in pace.
daniel:
(8 Februarie 2016, 14:16)
Condoleante familiilor indurerate!
Elena:
(8 Februarie 2016, 09:40)
D-zeu sa-i ierte!