Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Urmărit internațional, prins la Căzănești

Un bărbat urmărit internațional de autoritățile judiciare spaniole pentru infracțiuni contra ordinii și liniștii publice a fost prins de polițiștii din Ialomița. Polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița au depistat, în orașul Căzănești, un bărbat de 40 de ani, care era urmărit internațional. Cel în cauză era căutat de autoritățile judiciare spaniole, care au emis un mandat european de arestare pe numele său pentru săvîrșirea de infracțiuni contra ordinii și liniștii publice. Bărbatul a fost prezentat Parchetului de pe lîngă Curtea de Apel București și Curții de Apel București, iar magistrații au dispus arestarea sa preventivă pentru 15 de zile. Acesta a fost introdus în arestul DGPMB, pînă la finalizarea procedurilor de predare internațională.

6 Septembrie 2016, 08:35 (3467 vizualizări - 2 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Romanes:
(7 Septembrie 2016, 21:59)
Don Corleone e smecher Emil al lui Budaca ma, o urma Orfanu?Dar pe Mihai Musca cand il ia? Ca are acasa tone de porumb iar noua ne rade in nas ca mergem la munca la ajutor social dar daca primarul Machita l-a pontat mereu asa ne trebe. Are masinile alea cu numere de toati tarili, lovite peste tot si tot merge cu ele in tot judetul si statea ore intregi in fata politiei dar cate amenzi o fi luat? Pe mine ma ardea imediat daca faceam asa.  Ne spune ca nu opreste daca i se face semn, il baga la puscarie si pe nepotasu Ursu cat de curand, asta putea sa fie altfel dar il ia la fapte mereu.
Don Corleone:
(6 Septembrie 2016, 14:01)
Dati-i numele!