Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Polițiștii cercetează moartea unui tânăr din Slobozia

Anchetă la Constanța

Polițiștii cercetează moartea unui tânăr din Slobozia

După 3 zile de comă, un tânăr din Slobozia a murit pe patul de spital. Băiatul participase la Festivalul «Neversea» organizat la Constanța, iar la finalul evenimentului acesta a avut o altercație cu un scandalagiu, care l-a lovit cu pumnul în față și l-a trântit la pământ. O anchetă a fost deschisă în acest caz de către polițiștii din Constanța.

Cercetările sunt în curs Din primele informații, Valentin Băicoianu, domiciliat în Slobozia, a participat la Festivalul «Neversea», desfășurat pe Plaja Modern din Constanța, împreună cu niște  prietene. La finalul evenimentului, acesta s-a urcat într-un mijloc de transport în comun. Un grup de scandalagii a încercat să le agaseze pe fetele care îl însoțeau pe Valentin Băicoianu, iar tânărul a încercat să pună capăt conflictului. Din nefericire, unul dintre respectivii scandalagii l-a lovit cu un pumn în față și l-a trântit la pământ, tânărul slobozean lovindu-se cu capul de bordură. El a fost transportat la Spitalul Clinic Județean de  Urgență Constanța, în stare gravă, fiind ulterior transportat către o unitate medicală din București. După 3 zile de comă, tânărul a murit. În urma tragicului incident, polițiștii din Constanța au deschis o anchetă. Cercetările sunt în plină desfășurare la momentul de față.

18 Iulie 2017, 15:40 (30763 vizualizări - 12 comentarii)

Citiți și:
Procurorii constănțeni l-au trimis în judecată pe agresorul tânărului din Slobozia, ucis la malul mării
Ucigașul tânărului Valentin Băicoianu a fost identificat!

Comentariile cititorilor:


Jeni:
(3 August 2017, 10:09)
L-au eliberat pe criminal? Se judecă în libertate? Din lipsă PROBE...ar fi ceva normal pentru justiția română. Popii sunt acum vedetele...Să vedeți cum îi vor ,,pedepsi", după Lege!
Mike:
(2 August 2017, 22:53)
Plus trei mai multe leziuni grave in Germania !!!
nick:
(20 Iulie 2017, 10:34)
Puscaria sa-l manince. Sa numai iasa de acolo, decat asa cum a facut cu baiatu asta. Cica daca va fi gasit vinovat. Ha ha, ce gluma, daca a dat cu pumnu i a murit omu, e logic ca e vinovat. Ce se mai cerceteaza atit? Pierdere de timp cu asta, judecat de urgenta si bagat la beci, 2 metri sub pamint asa cum o sa stea si baiatu asta. Astia sunt smecherii din ziua de azi. Da cu pumnu, omoara omu si fuge. Un criminal.
vasi:
(20 Iulie 2017, 08:12)
Condoleante familiei, Dumnezeu sa-l odihneasca.
Maria I:
(19 Iulie 2017, 14:28)
Condoleante familiei, Dumnezeu sa-l odihneasca.
Vasilica E.:
(18 Iulie 2017, 20:30)
Dumnezeu sa-l ierte un baiat extraordinar din toate punctele de vedere.Dumnezeu sa aiba grija de tine prieten drag.
Gica lupu:
(18 Iulie 2017, 19:58)
Din pacate asta este societatatea romaneasca reala....grupuri infractionale la tot pasul cu acordul tacit al politistilor si jandarmilor care asista cu nepasare la incalcarea legilor ! Orase si sate terorizate de grupuri,familii,scans a lag I I,nebuni ,la cazanesti este cel mai bun exemplu ,dar toti se feresc sa vorbeasca .....
umbra:
(18 Iulie 2017, 19:44)
Pacat! Avea un viitor stralucit, era un om bun! Multe lichele isi iau bataie zilnic si nu mai au nici pe dracu.. Asa a fost sa fie.. Acum doua vorbe, un ban nu face..Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Mario:
(18 Iulie 2017, 18:59)
La puscarie cu agresorul.
VIRGINIA :
(18 Iulie 2017, 18:56)
Condoleante familiei ,un baiat destept si educat.Pacat,Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Oana C:
(18 Iulie 2017, 17:16)
Dumnezeu sa il ierte! Mare păcat ! Un baiat deștept si bun, care pleacă mult prea devreme dintre noi:(
Dan c: