Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Slobozia: Reținut pentru 24 de ore, după ce a tras cu arma în incinta Restaurantului «Central»

Focuri de armă în incinta Restaurantului «Central» din Slobozia. Un tânăr de 29 de ani a fost rănit cu un cuțit de un tânăr de 30 de ani, membru al unui clan de țigani din Țăndărei. După ce și-a înjunghiat victima, agresorul a scos și un pistol cu gloanțe și a tras câteva focuri în aer. Imediat după comiterea faptei, autorul s-a făcut nevăzut. Surse judiciare susțin faptul că în această seară el s-a predat Poliției Municipiului Slobozia, fiind reținut pentru 24 de ore. Pe numele său a fost deschis un dosar penal cu 5 capete de acuzare.

3 Ianuarie 2018, 19:18 (5451 vizualizări - 10 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Cra:
(10 Ianuarie 2018, 06:46)
Va mai duceti la Central? Hai la Pietricele.
argentin:
(6 Ianuarie 2018, 12:48)
In tot ziarul dai numai peste realizari, reusite si fapte eroice ale politiei. Insa cand in centrul Municipiului resedinta de judet se trage cu pistolul si se varsa sange cu cutitul ,  inaintati-va demisiile si ascundeti-va incompetentilor corupti!!!Ma astept acum la fotografii de la betiile comune organe@interlopi cum au mai fost
Cocolino:
(5 Ianuarie 2018, 14:20)
Prietenii lui Ivan ;) Hai ca îl rezolva cu o ciorbă de burtă de la Pietricele, cum ii rezolva când era șef de arest si le permitea să primească mâncare de la restaurant plus regim preferențial.
Vio:
(5 Ianuarie 2018, 08:37)
@Geo butica-gramatica, astia care "are pusti si pistoale" ,nu au nevoie de gramatica. Au nevoie doar sa gaseasca militianul potrivit , care sa ia spaga si sa se faca ca nu vede nimic . Dupa principiul : " da ce-am facut sefu' , am tras si eu 2 gloante , eram nervos ".
Buzatu:
(5 Ianuarie 2018, 05:36)
As avea eu acum de penele la cioroi ăștia care se cred zmei sa pice in pumnii mei numai cuțite în ochii le as baga
@Geo butica-gramatica:
(4 Ianuarie 2018, 16:21)
In slobozia(Slobozia) sunt nu mai(numai) fitzosi(fitosi)...mai merita si ei cate un cutit an(in) picioare....apropo(virgula) tandareiu(Tandareiul) are tupeu(virgula) bravo lor(semnul exclamarii).....dar sifoanele sunt sifoane.stati(Stati) cuminti(virgula) lesinatilor,lasati lumea in pace si vedetiva(vedeti-va) de treaba voastra.
Iliuță:
(4 Ianuarie 2018, 12:56)
Restaurant de centru, de țigănie! Centru de capitală de județ! Să vedeți limuzine ce se perindă, ce tupeu de a întoarce în intersecție, de a parca cum vor mușchii lor... Poliția este la doi pași! Nu vede, nu aude! Clanuri de țigani pe care nu-i poți alinia, ne urăște Europa...
mmmmmmmmmmmmmmmmm:
(4 Ianuarie 2018, 12:20)
Si uite asa nu se mai duce nimeni la Central. La fel ca mai toate localurile din oras cu pretentii, dupa o tiganiada de acest gen a inceput sa-i  ocoleasca mai toti clienti.

Geo buțica:
(3 Ianuarie 2018, 21:54)
In slobozia sunt nu mai fitzosi...mai merita si ei cate un cutit an picioare....apropo tandareiu are tupeu bravo lor.....dar sifoanele sunt sifoane.stati cuminti lesinatilor,lasati lumea in pace si vedetiva de treaba voastra.
Nelu:
(3 Ianuarie 2018, 21:50)
???