Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Școlile se închid marți și miercuri, 27/28 februarie 2018!

La loc comanda!

Școlile se închid marți și miercuri, 27/28 februarie 2018!

Potrivit unei decizii de ultimă oră a Inspectoratului Școlar Județean Ialomița, marți și miercuri, 27/28 februarie 2018, toate școlile sunt închise! Decizia de suspendare a cursurilor a fost propusă de inspectorul general școlar Luminița Barcari ca urmare a consultării cu directorii unităților de învățământ de la nivelul județului Ialomița.

26 Februarie 2018, 21:20 (12470 vizualizări - 35 comentarii)

Citiți și:
Toate școlile din Ialomița vor fi închise
Toate școlile din Ialomița vor fi închise
Vineri, 23 martie 2018, se închid școlile în tot județul Ialomița

Comentariile cititorilor:


Radu:
(28 Februarie 2018, 22:13)
@ părinte cred că este, de fapt, un profesor care s-a făcut profesor, numai pentru meditații! Salariul ei, cât o fi, este ciubucul.
Petre :
(28 Februarie 2018, 21:09)
@părinte. Du-te-n....dacă mai este loc! Din cine să apară tineri educați? Din părinți educați!
Părinte decent:
(28 Februarie 2018, 21:06)
Părinții care câștigă ușor banii, ii dau pentru binele copilului. Dacă nu face carte la școală, duce copilul acasă la profesor! Care profesor? Aici este problema...!!
Parinte:
(28 Februarie 2018, 15:59)
Du_te.....si sa vii cand te_oi chema eu..........
Pompiliu:
(28 Februarie 2018, 15:03)
@mary. Cine are bani de meditații, face pe orice viscol! Profesorii meditatori acum câștigă, ei liberi, elevii liberi... De ce nu se face carte la clasă? Ca să vină prostu să dea banu! Vinovatul care este? Întrebarea de bun simț este cum poți tu, profesor de matematică, fizică, să faci meditație cu 6-8 elevi deodată? Părinții nu sunt sănătoși!
Agerpres:
(28 Februarie 2018, 14:44)
Cursurile din invatamantul preuniversitar se suspenda in judetul Ialomita in perioada 1-2 martie, au anuntat reprezentantii Comitetului Judetean pentru Situatii de Urgenta Ialomita, potrivit Agerpres(Hotnews.ro)
circeimirunaioana:
(28 Februarie 2018, 14:12)
SI MAINE SUNT INCHISE SCOLILE DIN BUZAU SAU DOAR IERI SI AZI AU FOST INCHISE

Mary:
(28 Februarie 2018, 13:32)
 Scolile au fost inchise. Foarte bine! Meditatiile nu au fost "inchise", ele "functioneaza" pe orice vreme. Scoala particulara isi face tot mai mult loc pe piata invatamantului.
Preșcolar:
(28 Februarie 2018, 10:41)
Ce facem mâine? Mergem la grădi?
Din Fetești:
(28 Februarie 2018, 09:20)
Ce facem mâine? Mergem sau nu la școală? Se tot informează că sunt coduri peste coduri. Ce facem? Aflăm tot seara târziu?
Angelica:
(28 Februarie 2018, 07:21)
De ce trimiteți copiii la școală pe viforul asta?Pe dvs va i-a Masina de acasă,dar bietii copilași,ce fac?tremura de frig.
voz:
(27 Februarie 2018, 18:20)
Alt pavian cu mantie . PE CALE DE DISPARITIE ?.
@Ionela:
(27 Februarie 2018, 17:29)
"Uite încă un îngust la minte cu diplomă universitară!" Multumesc mult, Ionela. M-as fi simtit cu adevarat penibil daca cineva ca tine m-ar fi laudat.
Ionela:
(27 Februarie 2018, 15:41)
@@ionela! Uite încă un îngust la minte cu diplomă universitară! El zice că o are! Sunteți cam mulți!
@Ionela:
(27 Februarie 2018, 14:24)
Ai zbarcit-o! N-am nici o treaba cu invatamantul ialomitean( legatura mea cu scoala s-a incheiat acum vreo 45 de ani, la Univ.Tehnica Cluj).Ma amuza insa numarul frustratilor care stau pe marginea de sant a netului si chibiteaza precum babele de alta data..