Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Urziceni: Tânără dispărută

Urziceni: Tânără dispărută

Polițiștii solicită sprijin pentru depistarea unei tinere care, la data de 28 iunie a.c., a plecat de la domiciliul său din Urziceni și nu a revenit până în prezent. Persoana dispărută se numește DOBRE ADRIANA, este în vârstă de 20 de ani și are 1,70 m înălțime, 60 kg, constituție atletică, ochi căprui, păr lung, blond și drept. La data dispariției purta tricou cu mânecă scurtă, vestă și blugi de culoare albastră, teneși de culoare neagră. Persoanele care pot furniza informații utile depistării tinerei sunt rugate să sesizeze cea mai apropiată unitate de Poliție sau să apeleze numărul de urgență 112.

10 Iulie 2018, 18:20 (5181 vizualizări - 8 comentarii)

Citiți și:
Urziceni: Minoră dispărută
Urziceni: Adolescentă dispărută
Urziceni: Femeie de 83 de ani, dispărută de la domiciliu

Comentariile cititorilor:


Lolita :
(15 Iulie 2018, 13:27)
Au găsit-o pe Centură.
IONEL ILASI:
(12 Iulie 2018, 23:55)
IONEL ILASI, 0757 738 710.  NU AM INFORMATII DESPRE ACEST CAZ. IN 2010 AM INVESTIGAT RAPIREA UNEI FETITE DIN JUDETUL IALOMITA SI ADUCEREA EI IN NORDUL MOLDOVEI, ASTFEL CA EU AM FOST IN SLOBOZIA SI AM DISCUTAT CU ACEL PROCUROR DIMA SI NU NUMAI CU EL. AM PUS ACEL COMENTARIU PENTRU CA CEI CARE M-AU CUNOSCUT IN 2010 SA-SI ADUCA AMINTE DE MINE. MAI MULT DECAT ATAT, NU ESTE "FUMIGENA" SI ESTE GRESEALA MEA CA NU AM DAT DETALII. ASADAR, IN ACEL CAZ A EXISTAT COMPLICITATEA PARCHETULUI, POLITIEI SI SERVICIILOR SECRETE DIN CELE DOUA JUDETE, IALOMITA SI SUCEAVA, CARE AU REGIZAT SI INFAPTUIT ACEA RAPIRE DE MINORA. DE ACEEA AM POSTAT SUB FORMA  UNEI IRONII AMARE, CA SA TRAG UN SEMNAL DE ALARMA IN CAZUL UNOR DISPARITII NU TREBUIE EXCLUS FAPTUL CA POT EXISTA COMPLICITATI  TOCMAI DIN PARTEA OAMENILOR LEGII IN ASTFEL DE CAZURI. PENTRU CEI CE ISI AMINTESC DE CAZUL LUMINITA CALIN, PREZENTAT LA OTV, ULTIMII DOI CARE AU INTALNIT-O IN VIATA, FIIND....DOI POLITISTI.
Urziceni:
(11 Iulie 2018, 18:15)
De unde a apărut acest ZORRBA, Ilași? Nu este român, că prea este îndrăzneț! Sau este...dus?
@IOMEL ILASI:
(11 Iulie 2018, 16:48)
frate ce iarba ai bagat ? esti dus rau ! daca ai ceva probe, dovezi da-le organelor de Politie nu scrie aici despre Monstrul din LOCH NESS cara il vezi in acvariul din sufragerie
Niculina:
(11 Iulie 2018, 14:31)
De ce nu credeți că a fugit că a vrut? Neapărat, sechestrată? Săracă, ea s-o simți bine unde e și voi o compătimiți. Dl. Ilași, mergeți și dați efectiv, o mână de ajutor, nu aruncați doar fumigene! Așa ar face un bărbat adevărat.
IONEL ILASI:
(11 Iulie 2018, 13:52)
Ionel ILASI, 0757 738 710. Verificati la Securitatea Suceava! Ei rapesc fetite din judetul Ialomita si le aduc in nordul Moldovei. Rapitorii sunt acoperiti in Slobozia de catre un procuror DIICOT, pe numele lui, DIMA.
IOMEL ILASI:
(11 Iulie 2018, 13:45)
Ionel Ilași, 0757 738 710. Căutați la Securitatea Suceava, ei răpesc fetițe din jud. Ialomița, fiind acoperiți acolo de un procuror DIICOT, pe numele lui:Dima.
Vasile:
(11 Iulie 2018, 13:38)
Cine stie ce neamuri de ciori au sechestrat-o pe saraca fata, sau poate e dusa la produs . Stim cu toti ca aceste specimene inaripate au obiceiul de a sechestra persoane (priva de libertate), cu scopul de a profita de pe urma lor(prostitutie). Ar trebui verificate camerele de supraveghere din locatii diferite, si verificate persoanele din anturajul dansei.