Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Interlop omorât în bătaie

Crimă în Cartierul Bora

Interlop omorât în bătaie

Bărbatul a avut parte de o moarte violentă

Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Ialomița au deschis o anchetă în urma unui incident petrecut în dimineața zilei de miercuri,  22 august 2018, orele 3,00, în Cartierul Bora, Slobozia. Un membru al unui cunoscut clan interlop a fost ucis în bătaie de rivalii săi. Trupul victimei se află la Serviciul de Medicină Legală Ialomița pentru efectuarea necropsiei.

Anchetă în curs
Din primele informații se pare că victima, identificată în persoana lui M.T., care făcea parte dintr-un binecunoscut clan interlop care își avea cartierul general în Bora-Slobozia, a fost atacată de rivalii săi. Surse judiciare spun că bărbatul a fost bătut până și-a pierdut viața. La fața locului a fost solicitată intervenția medicilor Serviciului Județean de Ambulanță Ialomița care i-au aplicat victimei manevrele de resuscitare timp de 50 minute, însă eforturile lor au fost zadarnice. La momentul de față, în urma incidentului, procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Ialomița au deschis o anchetă, în urma căreia se va stabili cu exactitate întreaga situație de fapt. Se pare că, în urmă cu câteva ore, mai multe persoane ar fi fost audiate de procurorii de caz.

UPDATE În timp ce procurorii încearcă să facă lumină în acest caz, tot mai multe informații apărute în spațiul public explică faptul că bărbatul ucis în Cartierul Bora a avut parte de o moarte violentă. Acesta de fapt ar fi fost călcat cu mașina de către cel care i-a luat viața...

22 August 2018, 10:15 (36402 vizualizări - 63 comentarii)

Comentariile cititorilor:


un om:
(22 August 2018, 13:07)
Cine este mai exact persoana care a decedat?
Eu:
(22 August 2018, 12:52)
Dar poliția care patrulează noaptea pe unde nu trebuie unde era? Sau va este frică să patrulati pe acolo domnilor politisti?
Sl. Nouă:
(22 August 2018, 11:43)
Interlopii se omoară între ei. Poliția să-și facă datoria, dar nu prea este pregătită! Este grav.