Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Interlop omorât în bătaie

Crimă în Cartierul Bora

Interlop omorât în bătaie

Bărbatul a avut parte de o moarte violentă

Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Ialomița au deschis o anchetă în urma unui incident petrecut în dimineața zilei de miercuri,  22 august 2018, orele 3,00, în Cartierul Bora, Slobozia. Un membru al unui cunoscut clan interlop a fost ucis în bătaie de rivalii săi. Trupul victimei se află la Serviciul de Medicină Legală Ialomița pentru efectuarea necropsiei.

Anchetă în curs
Din primele informații se pare că victima, identificată în persoana lui M.T., care făcea parte dintr-un binecunoscut clan interlop care își avea cartierul general în Bora-Slobozia, a fost atacată de rivalii săi. Surse judiciare spun că bărbatul a fost bătut până și-a pierdut viața. La fața locului a fost solicitată intervenția medicilor Serviciului Județean de Ambulanță Ialomița care i-au aplicat victimei manevrele de resuscitare timp de 50 minute, însă eforturile lor au fost zadarnice. La momentul de față, în urma incidentului, procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Ialomița au deschis o anchetă, în urma căreia se va stabili cu exactitate întreaga situație de fapt. Se pare că, în urmă cu câteva ore, mai multe persoane ar fi fost audiate de procurorii de caz.

UPDATE În timp ce procurorii încearcă să facă lumină în acest caz, tot mai multe informații apărute în spațiul public explică faptul că bărbatul ucis în Cartierul Bora a avut parte de o moarte violentă. Acesta de fapt ar fi fost călcat cu mașina de către cel care i-a luat viața...

22 August 2018, 10:15 (37550 vizualizări - 63 comentarii)

Comentariile cititorilor:


aoleu:
(14 Septembrie 2018, 23:22)
aoleu ' />  asd
Eu:
(1 Septembrie 2018, 15:57)
Aaaa apropo despre ce abatoare vorbim cand marian toma si robert toma isi făceau treburile la sibiu pe site vu loredana stanciu?sa inteleg ca aia se prostituat de placere si mortul ii ținea usa?terminati cu astea ce oameni cinstiti?Aaaa si in curand vor apărea imaginile cu marian toma din.parcarea mall-ului de la sibiu cand injunghia o alta persoana...probabil încurcase abatorul cu parcarea de la mall si porcii cu oamenii...
Bora:
(1 Septembrie 2018, 15:52)
Mamaaa..cate aberații aici...Tot orașul stie stie la omorât...terminati cu prostiile si cu dușmăniile toate amprentele au fost ale lui morcovel
@un om:
(30 August 2018, 08:40)
"Politia i a dibuit"?Esti babalachita rau.E declarat omorul,se stie"cine".Sunt alte intrebari.Cum un"urmarit general"se poate plimba prin intreg orasul,afisandu se zilnic,cata incompetenta sa fie in politie?Ăla era dat in urmarire.Clar.Avem doar politai d'aia"sperietori,din carton sau tabla afisati prin tara,sperietori de vitezomani?Bine,politaii n-au creier.Dar orasul e plin de"sifonari",informatori,nici unul nu"s-a spart"? Astea sunt"niste" intrebari,legate de incompetenta.Amprente,masuratori sau declaratii...alta mancare,deja pusa pe aragaz.
un om:
(30 August 2018, 00:08)
"Cs" trebuie totusi sa sti ca orice om normal nu si-ar fi calcat propriul tata cu masina fie chiar si in situatia creata in acest caz ! Hai sa fim seriosi . . . Tu ai fi facut asta daca erai in locul lui ??? Eu cred ca nu esti deloc informat si te-ai apucat sa ne scri pe aici povesti de adormit copiii !
Cs:
(29 August 2018, 16:40)
Vad ca toata lumea isi da cu părerea...politia are deja toate probele la dosar amprentele celui care a condus e chiar fiul decedatului...ducetiva dracu cu tot clanul frusin de criminali nenorociți.. ciori analfabete o sa se faca lumina in cazul asta si vor cățea capete fugiti cat mai puteți l-ați învățat pe copilul ala ce sa mintă în loc să își asume crima sunteti complici...gunoaie ale societății sper sa va alege pe toti cei vinovati pentru că ați învățat un copil fara minte sa isi ascundă crima...huuuuuaaaaa
un om:
(29 August 2018, 11:41)
Umbla vorba prin targ ca cica politia i-a cam dibuit pe atacatori si aduna probe împotriva lor in timp ce astia din neamul lui Toma au cerut ordin de protejare ca ar fi fost amenintati,urmariti si le e frica sa nu fie atacati ! Scandalul e abia la inceput si eu cred ca rautatile nu se vor opri aici !!! Atentie mare cu cine alegeti sa fiti "prieteni" sau "tovarasi" sa nu cadeti si voi "nevinovati" . . .
@BBB:
(26 August 2018, 15:07)
Stimate domn BBB(Beș□nă Blocata Burta).Interlopul s-a nascut,crescut 8n abatorul din afara?Da nu-pacat,mare pacat.Pentru ca vom intelege aleasa lui crestere si educatie princiara,de mahala de tiganie.Sau nu?Ca piticu si borâtu'de fra-su au fost mai isteti cu 5min decat defunct',asa e'n tenis,vorba lu'Caragiu.Pe lumea asta,unii"e"prosti,altu"e"destepti.Grav e ca politia romana,trebuia sa stie dinainte ce se intampla in cartierul alipit orasului,pentru voturi facile.Adica politia nu stia=e prostie.Stia ca aia scapati de inchisoare se vor razbuna dar nu au actionat=complicitate.Putin din amandoua=incompetenta.Ce iti alegi comandantule de politie slobozeana?A).Prosti B).incompetenti C).complici
un om:
(26 August 2018, 12:27)
Si ca si cum nu era de ajuns tot ceea ce s-a întamplat pană acum ieri a si aparut in spatiul public filmarea live de la înmormantare . . . Asta mai.mult asa . . .ca o picanterie
@un om:
(26 August 2018, 11:10)
Estw f adevarat,nu ai nevoie decat de 4-5vizite in sali,sa ii remarci,in dialoguri,oamenii institutiilor,ca niste pisoi uzi,vs gastile de transpirati,barbosi,duhnind a transpiratie specifica si parfum. De ce nu sunt remarcati de sefi,de ce snt lasati sa intre in mocirla puscariasilor?Aia cu"oras mic"sa o mai lase toti,ca macane.Spor la batut intre voi,bine ca v-ati inmultit,sa aveti ce bate.
Yetti:
(25 August 2018, 22:56)
Mor porcii și țiganii. Porcii sunt omorâți, țiganii se omoară între ei...Regretăm porcii!
un om:
(25 August 2018, 20:11)
Buna asta cu "frațică" si.din pacate cat se poate de reala ! Sa vedem acum caee voe fi țapii ispașitori care vor plati pt toata povestea asta ! Liniste oricum nu e si nici nu a fost in orasul asta decat atunci cand mai marii clanurilor au fost la puscarie si au mutat acolo "luptele de strada" ! In rest numai circ,scandal si balamuc . . . Adica țigănie !!!
Sagețică Marinică:
(25 August 2018, 17:39)
Dumnezeu sa-l ierte pe mort,care era supranumit"sageata de argint",pentru stilul de viata abordat.De asemenea,el era adept si practicant al scolii de luptatori"le femme en vol",adica vazuse el un film in Alemandia,cum barbatul tinea de brate o femeie cu care isi dobora adversarii.In Bora ei se mai numesc si popular"dujmani".Nu,nu era interlop,era crestin,avea adevarate revelatii inaripate,printre ele numindu-se d'alde"piticu",alaturat in acelasi film bolywoodian,"frusin",zis"țurcă",porecla provenita din stilul de iubire,sincer,platonic,uneori chiar pasional,evidentiind iubitea cu grupul de fete tinere,pentru un parcurs artistic,dealtfel"Ansamblul muică,muică,țurca-mi place"din residence of Bora county.Ghinionul"dirijirului+săgeți"-alde S.brother's vazuseră alt film,cu Chuck Norris"orasul fantomă".!
Frățică,nu da,frățică:
(25 August 2018, 16:30)
Nu intelegi nici jandarmeria.Dai cu gaze de parca le ai primit in testare ori discount 93%,iar in cartierele famate,incidente in care chiar ar trebui actionat cu sute de mc gaz iritant lacrimogen..le uita in fisete.Pentru manifestanti cu copii,batrani,jandarmeria a ocolit protocolul reactiei.De ce nu iesiti la bataie daca aveti c○□|e,cu puscariasii de care nu avem loc zilnic?Bă...al dracu,si o palma daca o iei in oras,e musai de la un nemernic d'asta.Bă,vreau un pumn de la un roman! Ntz!Ia 10 pumni de la 6-8 magraoni epilati,umflati!Asta e in tara.Politaii si jandarmii se cunosc cu asteroizii-steroizii,din salile de"building"-d'alea"fratică,fratioare,bradăr"-ti-e si sila de ei,asa incat,ofiterii de informatii ai serviciilor,sunt neputinciosi,fenomenul agravandu-se.Asa ca frătica,beliti-va intre voi,ca jandarmii au treaba cu bunicutele,mosnegii,minorii,ca aia nu striga la mascat:"frățică,sunt io,cu aifonu,frățică,nu mai da,trai-ți-ar mă-ta"!
Anonim:
(25 August 2018, 00:07)
Lăsați lumea in pace , nu mai vorbiti care sunt smecheri si care sunt gunoaie ! Daca sunt gunoaie de ce vorbiti de ei ca niste vedete !? Fiecare sa își vada de treaba lor , nu sunteti Dumnezeu sa judecati pe absolut nimeni! Nu aveti ce face decat sa purtati grija la lume care nu va e de lungul nasului ! Daca vreti sa va ocupati timpul scrieti un roman cu gunoiul vostru !