Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

UNA PE SĂPTĂMÎNĂ

 Președintele Victor Moraru face istorie la Bruxelles!

Senzațional!

Președintele Victor Moraru face istorie la Bruxelles!

Președintele ialomițenilor de pretutindeni s-a aflat zilele trecute la Bruxelles, la una dintre ședințele alea lunare ale Comitetului European al Regiunilor, de unde încasează domnia sa anual aproximativ 10 mii de euro pe care-i trece cu mândrie în declarații de avere. Și l-am fi iertat, vă jurăm, că ne-am plictisit scriind că picotește degeaba-n scaunul ăla din care ne trimite poze non-stop. Numai că, de data asta, domnia sa a postat pe pagina de Facebook o fotografie în care se lasă surprins alături de prim-ministrul Viorica Dăncilă. Convinși că ați dori să știți ce gândeau fiecare dintre protagoniștii fotografiei, am apelat la ajutorul unui mentalist plătit de magnatul Soros. Și, la 18 ore de la publicarea fotografiei de către domnul președinte, după eforturi eroice, mentalistul s-a pronunțat indubitabil. Iată rezultatul!

8 Februarie 2019, 14:45 (3928 vizualizări - 11 comentarii)

Citiți și:
Moraru a participat la ședința Plenară a Comitetului Regiunilor Europene

Comentariile cititorilor:


Gg:
(11 Februarie 2019, 07:23)
Veorico da cu ceva spraiuri de gandaci si da jos spumele sovietice, Moraru de la CJ si betivul Gigi de la prefectura sunt ciuma negra. Da Viorico cu prafuri in locurile pline de viermi distruge clanurile formate pe criteri de familie mafiota, mancatoare de bani la la bugetul tarii! Viorico ialomita este praf facuta! Viorico stam pe un butoi de pulbere cand scanteia se va aprinde va fii jale si prapad! Toate au limita Veorico
Pandele:
(10 Februarie 2019, 21:06)
Taran din traianu si un mare infractor moraru .
Alegator:
(10 Februarie 2019, 16:31)
As5a i Romania.Rusine sa ne fie!ne am de c ve!
@Worker:
(10 Februarie 2019, 11:54)
Sondajul era facut de romaniatv sau latrina3 in interiorul aliantei psd-alde..
Revoltat:
(10 Februarie 2019, 11:51)
Moraru avea o mancarime( aerul de Bruxelles poate provoca alergii) si se scarpina discret..
Mary:
(10 Februarie 2019, 11:08)
Tot țăran pros din Amara, rămâne!!!
anonim:
(9 Februarie 2019, 12:55)
Victor Moraru isi face manechiura in buzunar ,sa dea bine la sedinta .
Worker:
(9 Februarie 2019, 09:14)
Am vazut un sondaj in care , la europarlamentare psd=41% alde=20%.Ce mai e de zis?
Revoltat:
(9 Februarie 2019, 08:30)
Mâinile în buzunar de fata cu o femeie chiar de e Vasilca.Amintește de perioada de golaneala pe care cu greu o maschează și asta îi ocupa tot timpul !
TNR:
(8 Februarie 2019, 17:53)