Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

IPJ Ialomița: Acțiune preventivă pentru reducerea accidentelor rutiere

IPJ Ialomița: Acțiune preventivă pentru reducerea accidentelor rutiere

Serviciul Poliției Rutiere Ialomița desfășoară, până duminică, 7 aprilie 2019, o acțiune cu caracter preventiv cu scopul de a reduce accidentele rutiere. Acțiunea oamenilor legii se înscrie în seria de activități denumită «TISPOL Speed», demarată la nivelul întregii Uniuni Europene. Oamenii legii din Ialomița au prezentat dispozitivul «True Cam», aparat cu ajutorul căruia se poate verifica viteza unui vehicul, de la o distanță de 1,5 kilometri.

4 Aprilie 2019, 17:50 (2302 vizualizări - 9 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Adi cu remorca:
(7 Aprilie 2019, 11:03)
In Bora va rugam sa va abtineti cu radarele.Acolo sunt obisnuiti sa demareze cu scarturi"pă pelea dujmanilor",situatie ce daca s-ar repeta mai des,ar fi in avantajul multora.Scriu pentru un prieten.
Jhon:
(6 Aprilie 2019, 16:40)
Circulati cu viteza legala si nu o sa mai duceti grija locului unde face politia panda!
Radu V:
(6 Aprilie 2019, 11:05)
Audi negru in viteza pe MBasarab,cu brunet de 19 ani la volanul de pe dreapta,nu scrieti?Dar bmwul in tromba de la "Calypso"?Prefer panda politiei vs smecherasi de cel mult 23 ani la volanul masinilor puternice,in viteza,PRIN ORAS.Hai cu pandareala!!Nu morti si raniti nevinovati!
Bogdan:
(6 Aprilie 2019, 07:47)
Panda este departe de preventie !
Vio:
(5 Aprilie 2019, 13:11)
Logan alb , pe varianta, in parcare vis-a-vis de parc.
cunoscător:
(5 Aprilie 2019, 10:00)
Masina cred ca este Logan alb - MAI46065 si actioneaza la iesire spre Slobozia Noua
Mare grija cei care treceti zilele astea pe acolo !!!
cunoscător:
(5 Aprilie 2019, 09:23)
Unde anume stau la panda si in ce tip de masina ???
Vio:
(4 Aprilie 2019, 19:25)
Completare : stau la panda cu pistolul, in masina neinscriptionata !
Vio:
(4 Aprilie 2019, 19:19)
Au pus ,peste noapte,limita de 50 pe varianta Slobozia , dupa ce ani de zile a fost 70 si stau la panda cu pistolul . Tipic romanesc !