Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

MICA PUBLICITATE

Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 10 aprilie 2019

Vânzări/schimburi apartamente 3 camere
Vând apartament 3 camere, Slobozia, zona MB, îmbunătățiri, utilat, pretabil sediu fir­mă, preț 55000 euro. Telefon 0723­­979314.

Vânzări/schimburi garsoniere
• Vând garsonieră, Slobozia, conf. I, lângă Jandarmerie, zona liniș­tită, centrală, parchet, gresie, faianță, preț 22000 euro. Relații la telefon 0762831927.
• Vând garsonieră, Slobozia, conf. II, bl. G8, ap. 29, et. 1, cu îmbunătățiri, preț ne­gociabil. Relații la telefon 0720006347.

Vânzări/schimburi case/terenuri
• Vând casă, Slobozia, central, supr. construită 500 mp, supr. utilă 420 mp, amprentă la sol 170 mp, D+P+1, 4 dormitoare, living, 4 băi, terase, cramă, sală sport, garaj (2 mașini), casa se vinde complet utilată, teren aferent 700 mp, preț atractiv și negociabil. Relații la tel. 0722223628.
• Vând casă, Amara, str. M. Viteazu, construită pe un teren de 877 mp, tencuită exterior și parțial interior, 3 camere, 2 holuri, baie, geamuri termopan, bine întreținută, preț 45000 euro. Tel. 0723­185629, după orele 17,00.
• Vând loc de casă, Amara, intravilan, zona Drumul Fermei, 800 mp, deschidere frontală 20 de metri și laterală 40 de metri, utilități în zonă, carte funciară ac­tualizată, preț 8000 euro, negociabil. Relații la telefon 0724809698.
• Vând teren, Slo­bozia Nouă, 1000 mp, preț 70000 lei. Relații la telefon 0721171695.
• Vând teren-construcții, Ion Ghica, 700 mp. Relații la telefon 0766456336.
• Vând teren, Ciulnița, 1000 mp. Relații la telefon 0737423744.
• Vând teren, Bucu, intravilan, 500 mp, îm­prejmuit, garaj, fundație, toate utilitățile. Re­lații la telefon 0761618679.
• Vând/schimb urgent loc de casă, Sudiți, 1440 mp, curent electric, apă, zonă liniștită, vie pe rod. Relații la telefon 0733309313.
• Vând teren, Măr­cu­lești, 1000 mp, cu fun­dație, pomi fructiferi; casă nouă, 2 ca­mere, baie, gresie, fa­ianță, utilități pomi fructiferi, viță de vie. Relații la telefon 0729943112.
• Vând casă, Ograda,  str. Ionel Perlea, nr. 43, cu anexe (anexă gos­po­dărească și fântână+teren 2042 mp), posed acte de vânzare, pretabil pentru privatizare. Relații la telefon 0766690459, 0723­076495.

Închirieri
• Primesc în gazdă, Slobozia, str. Gării, bl. U10, et. 4/4, o elevă, condiții bune de locuit, CT, tv color. Relații la telefon 0720677210.

Auto
• Vând Alfa Romeo Mito Sport, coupe, 1,6 TDI, buton sport curse zăpadă, normal, distribuție schimbată re­cent, direcție nouă, impecabilă, 4700 euro. Telefon 0769­690846.
• Cumpărăm orice tip de autoturisme, indi­ferent de starea în care se află, fabricate după anul 2000, oferim pre­țul pieței și perfectarea actelor. Relații la telefon 0724713969.

Vânzări diverse
• Vând urgent și eficient laptop ASUS A3H, display 15 inch, XGA, Microsoft Win­dows 7, memorie 2 GB/RAM, procesor Intel Celerom 1,60 GHz, perfect funcți­onal, preț negociabil. Relații la enescu.marian58@gmail.com, tel. 0760041838.

Diverse
• Sonorizare pentru conferințe, prezentări, ceremonii, recepții, so­liști, interpreți, trupe de dansuri pentru sală mica și medie. Relații la telefon 0722285296.
• Doamnă serioasă, responsabilă, caut de lucru, îmi doresc să fiu bona unui copil cu vârsta de minim 1 an sau să îngrijesc un bătrân care nu e imobilizat la pat, program între 4-7 ore, salariu discutabil, în funcție de atribuții. Telefon 0727­660003.

Afaceri
• Vând spațiu comercial, Fetești, str. Grâ­ușor. Relații la telefon 0722325156.
• Ofer spațiu comercial de închiriat, Slo­bozia, centru, 200 mp, 1500 euro/lună. Relații la telefon 0769690846.

Pierderi
• Pierdut carnet membru CECCAR nr. 32279/2018 eliberat pe numele Bratu Ecaterina. Se declară nul.

9 Aprilie 2019, 18:40 (2234 vizualizări - 9 anunțuri de la cititori)

Citiți și:
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 1 iulie 2020
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2020
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 17 iunie 2020

Anunțurile cititorilor:


închiriere apartament 3 camere:
(16 Aprilie 2019, 00:24)
Ofer spre închiriere apartament 3 camere, Slobozia, zona magazin Ialomița,et. 2, spațios (80 mp), ultradotat, supermobilat, preț 350 euro/lună. Relații la telefon 0728939704.
Georgeta:
(15 Aprilie 2019, 18:18)
Doresc să am grijă de un copil de vârstă şcolară. Telefon 0724084715.
Mișu:
(12 Aprilie 2019, 20:18)
Vând apartament 4 camere, Slobozia, et. 4/4, bl. V4, sc. E, centrală proprie, 2 băi, 2 balcoane, preţ 37000 euro, negociabil. Relaţii la telefon 0735054961.
Costel:
(11 Aprilie 2019, 17:07)
Aveţi nevoie de ajutor pentru persoane imobilizate la pat? Vă pot veni în ajutor pentru îngrijiri la domiciliu: tratarea plăgilor neinfectate, evaluare a tensiunii, administrarea medicamentelor, îngrijiri igienico-sanitare, masaj terapeutic, efectuarea cumpărăturilor, efectuarea igienei corporale parţiale, schimbare poziţie în pat, a lenjeriei de pat, cumpărare medicamente, veghe+plimbat, masaj antistres, relaxant, totul la preţuri avantajoase. Încercati şi nu veţi regreta! Se acordă maximă seriozitate. Telefon 0727001943.
Elena:
(11 Aprilie 2019, 17:05)
Vând teren, Ţăndărei, intravilan, 5000 mp, 5 euro/mp, pretabil pentru livadă, depozit, având drum de acces pietruit, panouri fotovoltaice, etc., utilităţi aproape de teren. Telefon 0729948076.
Elena:
(11 Aprilie 2019, 17:04)
Vând teren, Ţăndărei, extravilan, 2,6 ha, compact, căi de acces, învecinat la Est cu DN21C, preţ 40000 lei/ha. Telefon 0729948076.
ofer garsoniera de inchiriat :
(11 Aprilie 2019, 11:19)
Ofer garsonieră de închiriat, Slobozia, central, toate dotările, pentru elevi școală, locuință serviciu, familie, preţul variază 800-900 lei/lună, toate cheltuielile inclus. Telefon 0769690846.
Toni:
(10 Aprilie 2019, 18:31)
Închiriez apartament 2 camere, Slobozia, termen lung, lângă spital, parter, semidecomandat, renovat 2019, baie+bucătărie utilate, semimobilat, izolat termic. Telefon 0729068208.
Bacanu Niculina:
(10 Aprilie 2019, 11:53)
Vând casă, Constantin Brâncoveanu-Călăraşi, curte, grădină, suprafaţă totală 3600 mp, str. Iederei, nr. 4-6. Relaţii la telefon 0724310243, 0724310244.

Lasă un anunț:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
captcha
Codul din imagine:
05 Iul 2020
100 cititori online