Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Razie de amploare la Țăndărei

Razie de amploare la Țăndărei

Marți, 27 august a.c., polițiștii ialomițeni au desfășurat o razie pe raza localității Țăndărei, în cadrul căreia au fost efectuate 6 percheziții domiciliare pe linia nerespectării regimului armelor și munițiilor. În urma descinderilor au fost ridicate 2 arme neletale și 13 cartușe cu proiectile din cauciuc din casa unui bărbat, de 39 de ani. Totodată, în cadrul acțiunii au fost instituite filtre rutiere, aplicându-se 68 sancțiuni contravenționale de peste 40 mii de lei și retrase 6 certificate de înmatriculare.

27 August 2019, 15:50 (1348 vizualizări - 2 comentarii)

Taguri: Țăndărei razie
Citiți și:
Razie a polițiștilor la Țăndărei
Țăndărei: Razie în localitate
Ialomița: Razii la Țăndărei, Fetești și Fierbinți-Tîrg

Comentariile cititorilor:


prahova:
(28 August 2019, 21:04)
mai multe amenzi la soferi decat la hoti, spargatori, traficanti, tepari, dar asta e bine ca avem prosti
Bun:
(28 August 2019, 07:53)
Sa va vedem cat mai des in Tandarei!