Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

MICA PUBLICITATE

Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 29 ianuarie 2020

Vânzări/schimburi apartamente 3 camere
• Vând apartament 3 camere, Slobozia, str. Aleea Parcului, bl. B36, et. 4/4, semidecomandat, 80 mp, multiple îmbunătățiri (centrală termică, termo­pan, parchet, apă separat, izolație), carte funciară, preț 35000 euro. Tel. 0741­570245.
• Vând apartament 3 camere, Slobozia, semi­decomandat, zona BRD, bl. D3, 60 mp, termopane, centrală termică. Relații la telefon 0724123213.
• Vând apartament 3 camere, Slobozia, zona MB, îmbunătățiri, utilat, pretabil sediu fir­mă, preț 55000 euro. Telefon 0723­­979314.
• Vând apartament 3 camere, Țăndărei, et. 1, gresie și faianță în baie și bucătărie, ușă nouă la intrare, supr. 64 mp, necesită in­vestiții, preț 75000 lei. Telefon 0761­618679.

Vânzări/schimburi apartamente 2 camere
• Vând apartament 2 camere, Slobozia, deco­mandat, central Re­lații la tel. 0729495051.
• Vând apartament 2 camere, Slobozia, zona MB, decomandat, et. 4/4 (acoperiș), placat exterior, multiple îmbu­nătățiri, mo­bilat, preț 38000 euro (preț fix). Relații la telefon 0737574608.

Vânzări/schimburi garsoniere
• Vând garsonieră, Slobozia, conf. I, zona Jandarmerie, et. 2, par­chet, gresie, faianță, boiler electric, convector, mobilată parțial, aragaz, mașină de spălat, frigider, toate noi, puțin folosite, preț 24000 euro. Telefon 0785858508.

Vânzări/schimburi case/terenuri
• Vând teren, Slo­bozia Nouă, intra­vilan, 1000 mp, str. Mărului, apă trasă, gaze și cana­li­zare la poartă, preț 17000 euro. Re­lații la telefon 0723­992557.
• Vând teren, Slo­bozia Nouă, str. Iezer, proprietar, 500 mp, intra­vilan, cadastru, in­tabulare, 100 euro/mp. Relații la telefon 0722­­­716389.
• Vând loc de casă, Misleanu, dețin carte funciară, curent tras, apă, supr. 1005 mp. Relații la telefon 0763492318, 0720469914.
• Vând casă, Ciochina, 5 camere-3000 mp (110 mp casa), vie, pomi, apă curentă+puț cu pompă, preț 330000 lei. Re­lații la telefon 0732959419.

Cumpărări imobile
• Cumpăr apartament 3 camere, Slobozia, str. Ștefan cel Mare (apropiere), minim 75 mp utili, et. 1/2, decomandat, cu sau fără îmbunătățiri, se oferă prețul pieței. Relații la telefon 0737574608.
• Cumpăr apartament 3 camere, Slobozia, minim 65 mp utili, et. 1/2/3, se oferă prețul pieței, prin Programul Prima Casă. Relații la telefon 0764496789.
• Cumpăr apartament 2 camere, Slobozia, decomandat, et. 1/2/3, exclus zona 500 sau zona Piața Mare, credit ipotecar (Prima Casă). Telefon 0732­188646.

Închirieri
• Ofer spre închiriere apartament 3 camere, Slobozia, zona magazin Ialomița, et. 2, spațios (80 mp), ultradotat, supermobilat, preț 350 euro/lună. Telefon 0728939704.
• Ofer spre închiriere garsonieră, Slobozia, conf. I, zonă centrală, complet renovată/utilată, pentru o persoană sau cuplu, nefumători, exclus animale de companie, termen lung. Telefon 0728­250267.
• Ofer garsonieră pentru închiriat, Slobozia, toate dotările necesare, centru, pentru elevi, locuință serviciu, birou, 1200 lei/lună, toate cheltuielile incluse. Re­lații la tel. 0769690846.
• Caut să închiriez garsonieră, Slobozia, zona Liceul Pedagogic Matei Basarab. Relații la telefon 0724118398.

Auto
• Vând BMW GT, 2015-2016, 2000 cmc, TDI, impecabilă, fără accidente sau piese re­vopsite, de acord cu orice test, 15500 euro, sau schimb cu SUV, pri­mesc diferență. Relații la telefon 0769690846.

Diverse
• Profesor Limba și Literatura Română cu experiență, ofer meditații pentru cls. V-VIII. Relații la telefon 0732­­403597.
• Meditez pentru ameliorare și/sau dezvoltare a situației șco­lare a elevului. Ajut la dobândirea sau aprofundarea de noi cu­noș­tințe la toate ma­teriile claselor I-IV, inclusiv clasa pregătitoare. Se lucrează in­tensiv 2 ore și pentru pre­gătirea temelor. Voi ține cont de particularitățile in­divi­du­ale ale fiecărui copil, pun accent pe formarea de capacități și nu pe sim­pla informație. Re­lații la tel. 0738­710773.

28 Ianuarie 2020, 18:05 (2500 vizualizări - 5 anunțuri de la cititori)

Citiți și:
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 3 iunie 2020
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 20 mai 2020
Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 18 martie 2020

Anunțurile cititorilor:


Vasilica:
(4 Februarie 2020, 01:37)
Caut loc de muncă part time. Telefon 0769418702.
Eu:
(3 Februarie 2020, 10:00)
Ofer spre închiriere apartament 2 camere, Slobozia, zona Liceul Matematică-Fizică. Relații la telefon 0783151971.
Jeni:
(31 Ianuarie 2020, 12:41)
Pensionară, doresc un job în domeniul îngrijirii bătrânilor, am experiență, postul ar trebui să fie doar în Slobozia. Relaţii la telefon 0727660003.
EU:
(30 Ianuarie 2020, 14:45)
Vând apartament 2 camere, Slobozia, zona Liceul Matematică-Fizică. Telefon 0783151971.
Costel:
(28 Ianuarie 2020, 18:21)
Cumpăr teren, Slobozia, intravilan, ofer prețul zonei, doresc 800-1000 mp. Telefon 0766576934.

Lasă un anunț:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
captcha
Codul din imagine:
Miercuri 03 Iun 2020
305 cititori online