Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Prefectura Ialomița, Coronavirus: Posibil infectat cu noul Coronavirus, decedat la Țăndărei

Direcția de Sănătate Publică Ialomița a inițiat o anchetă epidemiologică în urma decesului unui bărbat, de 39 de ani, din orașul Țăndărei. Acesta a fost consultat la Spitalul Orășenesc din Țăndărei, unde i-au fost recoltate și probe pentru a se vedea dacă este infectat cu noul Coronavirus. În dimineața zilei de vineri, 27 martie a.c., la ora 1,50, acesta a decedat. Autoritățile sanitare încă așteaptă rezultatul testelor. Bărbatul decedat nu se afla pe listele de monitorizare zilnică înregistrate de către Direcția de Sănătate Publică Ialomița. În momentul de față, în Ialomița, există 2795 de persoane autoizolate, iar alte 111 se află în carantină.

27 Martie 2020, 16:40 (1312 vizualizări - 4 comentarii)

Citiți și:
Prefectura Ialomița, Coronavirus: Peste 2500 de ialomițeni sunt autoizolați la domiciliu
Prefectura Ialomița refuză să ofere informații publice!
Prefectura Ialomița, Coronavirus: 5 persoane au fost amendate pentru că nu au respectat măsura autoizolării la domiciliu

Comentariile cititorilor:


Stie Tot:
(30 Martie 2020, 10:58)
Barbatul era rom , avea obezitate morbida si automat multe  alte afectiuni pe care nu le trata . A intrat in contact cu persoane din aceeasi etnie , multe venite din strainatate . A fost chemata ambulanta cand era in stare foarte grava . 
Filosoful:
(28 Martie 2020, 20:51)
De ce nu informati corect publicul? Nici acum n au sosit probele?!? Le ati trimis la institutul Pasteur din Franta?!? DSP ul ce face? Medicul de garda este infectat? Cite persoane au luat contact cu persoana respectiva? Spuneti oamenilor sa si poata lua masuri!
Minciuna totala:
(28 Martie 2020, 18:48)
De ce nu publicati comentariile la acest articol?? Despre cei 3 decedati cu febra mare de aseara de la spitalul slobozia de ce nu spuneti nimic!!! Jeguri nesimitite ce sunteti!!! Livrati toate minciunile oamenilor!!! Nesimtitilor!!! Nu sunteti in stare de nimic ce cautati acolo pungasilor si incompetentilor care sunteti!!
Minciuni...:
(28 Martie 2020, 17:12)
Sunteti niste mincinosi! Si acum se asteapta rezultatele?!!!! Dar despre cei 3 decedati cu febra mare de la spitalul judetean Slobozia din noaptea de 27/28, nu spuneti nimic??? De ce ascundeti aceste lucruri??? Minciuni pe banda rulanta... spuneti oamenilor sa stie sa ce au de facut??? Idiotilor!!!