Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

S-a certat cu părinții și a plecat de acasă

S-a certat cu părinții și a plecat de acasă

Joi, 10 spetembrie, în jurul orelor 15,30, polițiștii feteșteni au fost sesizați de o femeie în vîrstă de 33 de ani, din localitate, despre faptul că fiul său minor, Iordan Dănuț Dumitrel, de 14 ani, a plecat de la domiciliu în urmă cu o zi și nu a mai revenit pînă în momentul sesizării. În urma investigațiilor s-a stabilit că, în ziua plecării de la domiciliu, pe fondul unor discuții în contradictoriu cu părinții, minorul a plecat de la domiciliu, fără a le spune unde va merge...
Semnalmente: înălțime 1,70-1,80 m, greutate 55-60 kg, constituție astenică, ten închis, ochi căprui, păr negru, tuns scurt, față ovală, cu trei alunițe la nivelul pieptului dispuse gen boboc de trandafir.
Îmbrăcăminte: tricou alb cu dungi orizontale verzi, pantaloni tip jeans de culoare neagră, tociți pe partea din față a coapselor, încălțat cu sandale maro.
Persoanele care pot oferi date care să ducă la identificarea minorului sînt rugate să anunțe cea mai apropiată unitate de Poliție sau să apeleze numărul gratuit de urgență 112.

11 Septembrie 2009, 15:17 (13985 vizualizări - 7 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Geronimo:
(15 Septembrie 2009, 18:39)
Stau asa si ma gandesc. Daca sarmanului Iordan-ian, care umbla asa ca Hoinaru' prin judetul asta, i-o fi iesit vreo Ciuperca langa bobocul ala de trandafir. N-ar trebui el bagat in carantina prin vreun sediu de partid mai incapator si sa inceapa o cura cu icre de Stiuca?...daca-l apuca vreo criza sociala...???
Geronimo:
(14 Septembrie 2009, 09:09)
stimate domnule autor...nu imi recomandati mie ce sa citesc si ce nu...
autor:
(14 Septembrie 2009, 08:42)
stimate cititor Geronimo. pt dvs special, aveti sectiunea de BIRFE activa. verificati! daca tot v-ati dat la taclale.
Independent:
(14 Septembrie 2009, 08:25)
Dacă cineva folosește pseudonimul „autor”, nu înseamnă că este de la redacția Independent.
Geronimo:
(14 Septembrie 2009, 08:20)
Daca ati fi considerat acest comentariu, ca fiind cu tenta rasiala, nu trebuia sa-l aprobati...oricum trendul actual conduce la ideea ca in anul 2050 vom fi toti indo-europeni...
autor:
(14 Septembrie 2009, 04:10)
pt geronimo: daca dumneavoastra sunteti pedelist asta nu inseamna ca sinteti si rasist. asa va invata marinica?
Geronimo:
(13 Septembrie 2009, 18:30)
Daca are tricou alb cu dungi orizontale, datorita contrastului si faptului ca deja este major, banuim unde s-ar putea afla. Sau daca nu, recomandam mamei lui Iordan-ian, sa-l caute ziua (fiind mai usor vizibil) in sediile PSD din Fetesti. Cu bobocii de trandafiri de pe piept, nu se stie niciodata. Separat de acest subiect observam dereglari in comportamentul anumitor vietuitoare de pe pamant, datorita dereglarilor de mediu, astfel pasari de culoare uni si cioc mare, care iarna( de obicei) degerau de frig in tara, acum au inceput sa migreze catre tarile calde impreuna cu lebedele, pelicanii, etc. Ne bucuram ca in 99,9% din cazuri isi iau bilet doar de dus si mai trimit si ceva cascaval in tara ca sa iesim si noi din criza..