Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Beat la volan, un polițist de la Crimă Organizată a dat peste un scuter

Miercuri seara, 19 mai, în jurul orelor 19.00, un polițist din cadrul IPJ Ialomița a provocat un accident rutier. Incidentul s-a petrecut pe Șoseaua Amara, zona Expur, din primele cercetări vinovat pentru producerea accidentului fiind chiar polițistul. Potrivit unor surse, Sandu G., polițist la Crimă Organizată, ar fi acroșat un scuter ce se deplasa regulamentar. Potrivit acelorași surse, polițistul era sub influența băuturilor alcoolice. În urma evenimentului rutier, atît șoferul scuterului cît și polițistul au fost transportați la Spitalul din Slobozia, fiind răniți ușor.

19 Mai 2010, 18:16 (22347 vizualizări - 2 comentarii)

Citiți și:
Polițist implicat într-un accident rutier la intrarea în Slobozia
Accident rutier cu polițist-șofer
Ialomița: Intervenții ale Inspectoratului pentru Situații de Urgență la 7 accidente!
Ialomița: 4 accidente, un decedat și cinci răniți

Comentariile cititorilor:


D.Mihordea:
(20 Mai 2010, 11:35)
Draga Maria, te informez ca la momentul cand am scris stirea erau mai treaza ca niciodata, numai ca tu faci o mare confuzie. In cursul zilei de ieri, miercuri, 19 mai, au fost doua accidente in care au fost implicate scutere. Unul in jurul pranzului, in zona magazinului Altex, a carei victima, un barbat a fost trimis de urgenta cu elicopterul SMURD la Bucuresti, iar cel de-al doilea aseara, unde autorul a fost un politist baut, stire pe care ai citit-o mai sus. Din acest accident victimele au fost ranite usor. In speranta ca te-am edificat iti urez o zi buna. Cat despre betie, e prea putin probabil sa citesti tu vreo stire vreodata scrisa de orice redactor INDEPENDENT beat!
Maria:
(20 Mai 2010, 08:56)
Cel care a scris acest articol a fost la fel de beat ca si cel care a facut accidentul ? Oare nu stie ca cel accidentata fost ridicat de la fata locului in coma , a fost trimis la Bucuresti , a fost operat si nu sestie daca are vreo sansa? Cum adica raniti usor?