Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Țăndărei: La 14 ani, tîlhari cu acte-n regulă

Duminică, 4 iulie, la miezul nopții telefonul de urgență al polițiștilor din Țăndărei a sunat pentru a anunța o tîlhărie în strada mare. Victima a declarat polițiștilor că în timp ce se afla în zona pasarelei CFR a fost lovită de trei tineri necunoscuți, furîndu-i-se telefonul mobil și 65 de lei. Tînărul agresat, în vîrstă de 18 ani, se plimba împreună cu alți doi adolescenți moment în care asupra lor s-au năpustit alți trei indivizi care, prin violență, le-au furat banii și telefonul mobil. La scurt timp, tîlharii au fost prinși de polițiști, aceștia fiind localnici cu vîrste cuprinse între 14 și 15 ani, care au recunoscut comiterea faptei.

6 Iulie 2010, 15:55 (12657 vizualizări - 3 comentarii)

Citiți și:
Ialomița: Un tîlhar din Munteni-Buzău și un țăndărean hoț din locuințe, reținuți de polițiști

Comentariile cititorilor:


Curiosului:
(6 Iulie 2010, 20:26)
Care a fost domle timpul ala asa scurt ca nu reiese de nicaeri cat? 2 zile? Si cine a zis ca politistii din Tandarei nu-si fac treaba? Unii, cativa care-i stiu eu, chiar si-o fac, si-n vremurile astea de cct.
IoI:
(6 Iulie 2010, 20:21)
Asa fac hotii acum? cum ii prinzi, cum recunosc faptele si se transforma-n ingerasi? iar adoua zi iar fura?
curiosul:
(6 Iulie 2010, 17:20)
si sa mai spuna lumea ca politistii din tandarei nu isi fac treaba, bravo lor pentru ca au prins talharii intr-un timp asa de scurt