Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Sălcioara: Fără permis și cu mașina neînmatriculată a lovit un pieton, părăsind locul accidentului

În cursul dimineții de luni, 13 septembrie, Poliția Urziceni a fost sesizată despre faptul că pe raza localității Sălcioara s-a produs un accident de circulație soldat cu rănirea unei persoane. Polițiștii au stabilit că în timp ce un bărbat, de 49 de ani, din localitate, circula pe partea dreaptă a părții carosabile, a fost accidentat de un autoturism ce l-a acroșat, iar ulterior a părăsit locul faptei. De asemenea, polițiștii au reușit identificarea conducătorului auto, acesta fiind un bărbat, de 47 de ani, din Călărași, care nu poseda permis de conducere, iar autovehiculul nu avea drept de circulație pe teritoriul României. Pe numele bărbatului polițiștii au întocmit dosar penal, pentru vătămare corporală din culpă, conducere fără permis și conducere a unui autovehicul care nu are drept de circulație în România.

14 Septembrie 2010, 15:31 (16036 vizualizări - 2 comentarii)

Citiți și:
Sălcioara: S-a răsturnat cu mașina în șanț
Sălcioara: A acroșat un biciclist și a fugit de la locul accidentului
Reținut pentru 24 de ore după ce, beat la volan, a omorît o femeie și a părăsit locul accidentului

Comentariile cititorilor:


gigi:
(10 Noiembrie 2012, 07:41)
mai lasati minciunile........... relatati evenimentele, daca tot o faceti exact cu sunt
dintre ei:
(15 Septembrie 2010, 09:29)
unde erau domnii agentii de politie, se plimbau cu Loganul din dotare prin stuf?