Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Grindu: Beat cu mașina prin sat

În cursul nopții de marți spre miercuri, 25/26 ianuarie a.c., în jurul orei 23.30, agenții Postului de Poliție Grindu au oprit în trafic un autoturism condus de un localnic, de 22 de ani. Întrucît emana halenă alcoolică, polițiștii l-au testat alcoolscop, aparatul Drager indicînd valoarea de 0,77 mg/l alcool pur în aerul expirat. Ulterior a fost condus și la Spitalul Urziceni, în vederea recoltării de probe biologice de sânge pentru stabilirea alcoolemiei.

26 Ianuarie 2011, 17:12 (9690 vizualizări - 3 comentarii)

Citiți și:
Urziceni: Amenzi de peste 11500 lei în două zile

Comentariile cititorilor:


rica fara frica:
(6 Decembrie 2013, 12:54)
   De ce nu dati si numele tuturor infractorilor si contravenientilor ??? Dati-le va rugam si numele sa vedem si noi de ce hoti am scapat, cati au mai ramas, de ce pericole publice rutiere ...pe urma chestia cu autorizatiia de la targuri ... naspa, faceti mai multe activitati economice unde sa munceasca si sa prospere populatia,  sa se lase de furat ...
sport national:
(13 Martie 2011, 12:37)
Beția la volan e obligatorie in România, ca și HOȚIA, de orice fel! POLIȚA RUTIERĂ e mai beată ca toți șoferii beți, neprinși, pe timpul unei zile! După ce că au dat permise pe șpagă, chiar șperț, nu aplcă legea egal pentru toți! Depinde ce coloratură a tenului ai! De cei mai bronzați, ori le e frică, ori aceia cotizează gras...Păi?!
R3pectt:
(13 Martie 2011, 11:51)
Bv ma ati prins si voi unu beat la volan...dar ce faceti cu restu ca sunt o gramada