Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Slobozia: A murit adjunctul Inspectoratului de Jandarmi Județean Ialomița

Slobozia: A murit adjunctul Inspectoratului de Jandarmi Județean Ialomița

Veste șocantă pentru întreg colectivul de jandarmi ai Inspectoratului de Jandarmi Județean Ialomița. Locotenent-colonelul Bogdan Stanciu, proaspăt numit în funcția de adjunct al instituției, și-a pierdut viața în urma unui accident stupid. Bărbatul avea 46 de ani.

A murit electrocutat
Din primele informații, se pare că accidentul în urma căruia locotenent-colonelul Bogdan Stanciu a murit s-a petrecut la el în gospodărie. Bărbatul s-a electrocutat din cauza unor fire neizolate corespunzător ale unui aparat pe care l-a folosit pentru a-și spăla mașina. Vestea dispariței sale a picat ca un trăznet în rîndurile colegilor și subordonaților, militarul fiind numit recent în funcția de adjunct al Inspectoratului  de Jandarmi Județean Ialomița. Slujba de înmormîntare se va desfășura luni, 22 august 2016, la Biserica «Sfîntul Gheorghe» din Slobozia, zona ANL 2003. 

21 August 2016, 13:55 (23244 vizualizări - 13 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Fanel Moise:
(30 August 2016, 15:55)
Dumnezeu sa te ierte si sa te odihneasca in pace Bogdan.

Gelu:
(23 August 2016, 15:18)
Dumnezeu sa-l odihneasca in gradina Raiului

Eugen si Mihaela :
(23 August 2016, 03:09)
Dumnezeu sa te odihneasca, Bogdane!
Narcis:
(22 August 2016, 21:55)
Dumnezeu să-l ierte si să-l aseze în rândul celor drepți în lumea cea fară de suferință.
Avicola:
(22 August 2016, 13:57)
Familie de oameni cunoscuți! Cu studii, funcții și omenie! Este crunt să-ți moară băiatul înaintea ta! Și ce moarte! Multă putere și resemnare! Condoleanțe!
Cristian :
(22 August 2016, 13:43)
Măi Bogdane să pățești una ca asta.. Dumnezeu să te aibă în paza!
Gigel:
(22 August 2016, 09:28)
Pentru cine citește: instalați o siguranță generală cu diferențial de 30mA, și riscul de a muri electrocutat este aproape nul. Se găsește la orice magazin de electrice!
J.:
(22 August 2016, 00:17)
Dumnezeu să te odihnească, Bogdane!
Stef Marius:
(21 August 2016, 23:29)
Un om deosebit , un prieten adevarat , un suflet curat .
Dumnezeu sa te aiba in grija , Bogdane !
Adrian Ionescu :
(21 August 2016, 18:59)
Dumnezeu sa il ierte ! Condoleante sincere familiei indoliate!
Gigi:
(21 August 2016, 18:32)
Va fi alaturi de noi, pentru ca mereu vom fi cu gandul la el! Dumnezeu sa-l ierte!
Serban:
(21 August 2016, 18:00)
Dumnezeu sa-l ierte!
mihail:
(21 August 2016, 14:13)
Dumnezeu sa -l ierte si sa- l aseze in corturile dreptilor!