Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Constantin Negoiță-CONCIVIC s-a stins din viață

Constantin Negoiță-CONCIVIC s-a stins din viață

Constantin Negoiță, patronul firmei CONCIVIC, s-a stins din viață luni, 19 iulie 2021. Constantin Negoiță este unul dintre primii antreprenori locali din Slobozia, iar de numele lui se leagă realizarea a sute de construcții edilitare de pe întreg teritoriul județului și nu numai. Constantin Negoiță avea 64 de ani. Deși a marcat activitatea administrativă a ultimilor 30 de ani în Ialomița, Constantin Negoiță a fost o prezență discretă în viața publică. O dată cu el, Slobozia pierde un reprezentant de marcă și un om de o mare noblețe sufletească. Dumnezeu să-l odihnească în pace! Condoleanțe familiei îndoliate.

20 Iulie 2021, 09:20 (11196 vizualizări - 26 comentarii)

Citiți și:
Slobozia: Poliția a amendat societatea care schimbă țevile pentru că nu a reparat carosabilul!

Comentariile cititorilor:


Gogu de la borduri:
(24 Iulie 2021, 23:06)
CONDOLEANTE FAMILIEI.  Un om de mare caracter si coloana vertebrala a cazut. El este viu prin tine Victore, ati stat de vorba  anii. Pune mana si lasa omenirii vorbele LUI,  Fa Slobozia  lui, macar in PRESA. 
Cetățean :
(24 Iulie 2021, 19:30)
Se pare că sufletul celor buni,după ce și-au îndeplinit menirea,nu mai este compatibil cu lumea aceasta și pleacă mai repede spre o lume,spirituală,mai bună. Dumnezeu să-l odihnească în pace!
Seitan E:
(23 Iulie 2021, 11:27)
Condoleante familiei,Dumnezeu sa-l ierte!
Costica S :
(21 Iulie 2021, 21:28)
Condoleante familiei!Dumnezeu sa-l odihnesca in pace!
Elena:
(21 Iulie 2021, 20:44)
S a stins un suflet ales!Odihna vesnica! Putere familiei sa depaseasca suferinta.
Adrian:
(21 Iulie 2021, 19:39)
Știți ce înseamnă cinste, corectitudine, modestie, bunătate? Acest OM intrunea aceste calități! Datorită domnului inginer, sute de familii aveau pâine pe masă. Mare păcat! Dumnezeu să-l ierte! Când ajunge-ți la biserică, aprinde-ți o lumânare și rugați-vă pentru sufletul domnului inginer!
Mitica Suciu:
(21 Iulie 2021, 18:04)
O inima mare a incetat sa mai bata ,un suflet deosebit a plecat in cer.Un om minunat ne-a parasit prea devreme.Sincere condoleante familiei indurerate.Dumbezeu sa il ierte si sa-l odihneasca in pace.
Nicu:
(21 Iulie 2021, 12:54)
Odihna lina !
Ion Ionita:
(21 Iulie 2021, 09:00)
Mare păcat!Un suflet bun și un om deosebit.Dumnezeu să-l ierte!Condoleante familiei!
CRISTIAN:
(21 Iulie 2021, 08:38)
Dumnezeu sa-l odihneasca si condoleante familiei.
Ion Vasile:
(21 Iulie 2021, 04:44)
UN OM DEOSEBIT, UN REPREZENTANT DE SEAMĂ AL JUD. IALOMIȚA, SĂ-I FIE ȚĂRÂNA UȘOARĂ !
Ninel:
(20 Iulie 2021, 23:31)
Fraților asta este viața, azi ești mâine u mai trăiești...Nu contează cine suntem,sărac,bogat frumos sau deștept cu toții suntem datori cu moartea. Alta este morala,scriu din cele auzite de la Sfinții Părinți de la preoți și călugări să fim pregătiți căci nu cunoaștem momentul morții, sa fim înțelepți ca cele 5 Fecioare,sa lăsăm fapte bune in urma ,,milă și iubire de aproapele nostru"! Omul nu împărătește lumea,nimeni nu trăiește veșnic! Condoleanțe familiei! Dumnezeu să-l ierte
Anonim:
(20 Iulie 2021, 23:14)
Dumnezeu să-l ierte!
Ana Grigore:
(20 Iulie 2021, 20:48)
Dumnezeu să l odihnească în pace!A fost un om cu suflet mare,sunt bulversată de această veste tristă. Drum lin către stele D-le Director! Sincere condoleanțe familiei!
Gabriel :
(20 Iulie 2021, 19:20)
Un suflet mare, o pierdere ce va fi resimțită de multi, un gol care nu va putea fi umplut!Drum lin si linistit in lumina !