Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Au plecat la Revelion și bunicul le-a dat dispărute

În prima zi a anului 2010, în jurul orelor 10,15, Poliția Orașului Țăndărei a fost sesizată asupra unor dispariții. Un bătrîn, de 73 ani, le-a spus polițiștilor că nepoatele sale, în vîrstă de 14, respectiv 16 ani, au plecat în seara precedentă pentru a petrece Revelionul la o discotecă din orașul Țăndărei. Urmare a investigațiilor demarate de polițiști, cele două minore au fost depistate în orașul Amara, locație unde au petrecut noaptea dintre ani. Desigur, au «omis» să își anunțe bunicul, în grija căruia se aflau, părinții fiind plecați la muncă în străinătate.

5 Ianuarie 2010, 12:37 (9014 vizualizări - 2 comentarii)

Comentariile cititorilor:


poisson d'avril:
(7 Ianuarie 2010, 15:11)
Ho!HO!HO! Mosule, nu am mai ras asa de mult.Am ramas si muta la vre-un oarece comentariu in plus, ar fi fad pe langa al dumitale.
Mos Craciun:
(5 Ianuarie 2010, 20:12)
Rectificare...Politia Orasului Tandarei a fost sesizata de un batran de 73 de ani, care le-a spus ca nepoatele sale, initial minore, au plecat in anul 2008 sa petreaca revelionul din 2010, la o discoteca din Tandarei. Deoarece era viscol fetele s-au ratacit si au ales un palat cu turle din Amara, al carui proprietar e de bastina din Tandarei. Desigur, toti simtim ca timpul se scurge din ce in ce mai repede. Acest lucru a fost confirmat de politistii care in prima zi a anului 2010, au descins la fata locului, unde au participat la slujba de inviere alaturi de fostele minore.