Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Miloșești: Arestat după ce a înjunghiat un tînăr

În cursul zilei de marți, 4 mai, un tînăr, de 28 de ani, din Miloșești, a fost arestat, pe numele acestuia Tribunalul Ialomița emițînd un mandat de arestare preventivă pe o perioadă de 29 de zile, pentru tentativă la omor calificat și portul fără drept al cuțitului în loc public. Pe scurt, în noaptea de 1 spre 2 mai, prin 112, un cetățean a sesizat Poliția că un tînăr, de 21 de ani, din Miloșești, a fost înjunghiat de către un consătean. În urma cercetărilor efectuate, polițiștii au stabilit că, în timp ce se aflau într-o discotecă din Miloșești, pe fondul consumului de alcool, între cele două persoane a izbucnit un conflict, ocazie cu care victimei i-au fost aplicate două lovituri cu un cuțit în zona abdominală și a gambei stîngi. Ulterior, cadrele medicale au apreciat că leziunile produse au pus în primejdie viața victimei.

4 Mai 2010, 15:08 (23806 vizualizări - 3 comentarii)

Comentariile cititorilor:


anonim:
(26 Iulie 2011, 11:38)
domne baiatul a fost in autoaparare oricum nu trebuia sa dea cu cutitul dar si victima a avut partea ei de vina
ncnhc mb:
(8 Mai 2010, 17:26)
sper k cnva sa ia masuri in privinta domnului viceprimar din milosesti...s au adunat prea multe dar nimeni nu face nimic,oare nu exista lege in tara asta???!!!cum se poate asa cva..este prins la furat si este in continoare in functie si merge in continuare la primarie fara rusine..de ce pt domnul Chitoiul nu este lage???de ce trebuie sa spunem k traim in ROMANIA....
Un om realist...:
(7 Mai 2010, 22:49)
Dragii mei, hai sa spunem lucrurilor pe nume!Discoteca din comuna Milosesti apartine intocmai VICEPRIMARULUI Chitoiu Nelu, care in urma cu 3 saptamani a fost prins la furat din curtea primariei! Pai cum de sa intamplat asa ceva la dvs. in discoteca, domnule VICE? Nu aveti oameni care sa asigure paza in discoteca? Sau va-ti bazat pana acum pe fratele dvs Marian Chitoiu, care e politist la circulatie in cadrul IPJ Ialomita, si care ar fi putut musamaliza orice? Oricum, de data asta nu mai scapati, s-au adunat cam multe pe "stiamtul" dumneavoastra capshor!!! HI-HI-HI!!!