Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Anunț angajare

SC ELCASIO scoate la concurs posturi de
1. agenți vînzări (cu și fără experiență)
2. merchandiser
• Pachet salarial atractiv
CV-urile pot fi depuse la sediul firmei din Slobozia, Șos. Brăilei, nr. 10
e-mail [email protected]
Informații suplimentare se pot obține la telefon 0728/101.605

14 Iulie 2010, 09:18 (26329 vizualizări - 2 comentarii)

Comentariile cititorilor:


MIHAI MIHAI:
(20 Iulie 2010, 18:05)
Costel.Pe baiatu` de la congelate il cheama Bogdan.Bun baiat.Munceste mult si se vede.Bravo lui .El a ridicat mult EL CASIO . Numai Bine ! Si apropo... Multa Sanatate Tie Acolo In Singapore :)) =))
costel costel:
(17 Iulie 2010, 07:18)
degeaba scoateti posturi libere de agenti, ati avut agentii cei mai buni care v-au plecat din cauza managerilor care-i aveti si cu care va duceti la pescuit , la relaxare. Stiti de ce dati afara oamenii, pentru ca va mancati de sub unghii sa platiti un angajat bun,de aceea va orientati catre oameni fara experienta(ideea lu' Mustaciosu') care ii formeaza el, dar care el este f invechit si aculta hore pe youtube la acordeon, cand nu e patronul la munca. Angajati lautari, ospatari, tarani, ciobani si hoti. Singurul pe care il aveti e baiatul ala de la congelate, imi scapa numele acum, ala promite, dar s-a ratacit in calcule si idei pentru bunastarea firmei si uita sa se comporte civilizat cu agentii. In rest, multa sanatate de aici din Singapore. Sper sa ne mai auzim la urmatoarele cautari disperate de agenti cu sau fara experienta........