Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

SPORT

Varză á la Slobozia

Handbal, Liga Națională, Universitatea Cluj Napoca-HCM Slobozia 27-22 (12-7)

Varză á la Slobozia

Rebeca Necula are 16 ani, este coordonator și în meciul contra Sloboziei a marcat 10 goluri. Interul stânga Patricia Moraru are 19 ani și, la rândul ei, se poate mândri cu 6 reușite în poarta echipei noastre. Și ele sunt debutante în Ligă la fel ca Vacariu, Ilie, Moldoveanu sau Naumenco... Totodată, ele nu au nici pe departe experiența lui Ivan, Georgescu sau Toma, dar asta nu a părut să le de­ranjeze. Alin Bondar, antrenorul Clujului, le-a aruncat în luptă într-un meci atât de important și ele au știut să profite de încrederea lui. Cu cele două jucătoare în prim plan, Clujul a bătut lejer Slobozia, care a făcut un joc slab atât în apărare, cât și în atac. Astfel, Bondar este la a treia victorie în 4 meciuri contra lui Gheorghe Covaciu.

Asaltul puștoaicelor N-a fost ziua lui Chintoan, Gandulfo sau Araujo. De acolo ne așteptam să vină loviturile. Din start a ieșit la rampă o handba­listă care anul trecut își făcea de lucru pe la Junioare II. Rebeca Necula a egalat la 1, după ce Georgescu a deschis scorul. Tot ea a fost la baza desprinderii gazdelor, marcând de 6 ori în prima repriză. Avântul ardelen­celor a venit pe fondul ratărilor și, mai ales, a greșelilor de construcție din tabăra Sloboziei. O tresărire de orgoliu am remarcat în ultimele 5 minute, când la 10-4 pentru Cluj, HCM a punctat de 3 ori consecutiv. La pauză a fost totuși 12-7 pentru gazde, dar continuam să sperăm într-o revenire. Din păcate, aceeași partitură s-a jucat și în partea secundă. Ceva culoare în obraji am prins la golul lui Obedeanu din minutul 39, care ne-a adus la 13-16. Au urmat încă două croșee rapide de la Dindiligan și o decisivă a lui Chintoan, care ne-au culcat definitiv la pă­mânt. Clujencele s-au dovedit necruță­toare cu suferința noastră și ne-au dat lovituri cu nemiluita. Abia mai respiram în minutul 48, când Patricia Moraru marca pentru 25-15. Chintoan a făcut 27-18 în minutul 57, iar apoi Clujul și-a permis 3 minute de siestă. Handbalistele Sloboziei au declanșat «cursa de urmărire», dar nu au mai avut timp decât pentru 4 goluri care le-a oferit o insipidă consolare. S-a terminat 27-22, dar victoria Clujului a fost mult mai clară decât o arată tabela. La fel de clar este că vom avea viață foarte grea în cele 10 etape rămase. Rapidul a învins miraculos pe HC Zalău și astfel HCM Slobozia devine ultima clasată și «favorită» la retrogradare. Cum spuneam, însă mai sunt 10 etape, iar pe 7 martie 2020 va fi meci de totul sau nimic contra Rapidului în Sala «Andreea Nica».

11 Februarie 2020, 10:20 (8149 vizualizări - 16 comentarii)

Citiți și:
Handbalistele CSM Unirea Slobozia, Bianca Vintilă și Maria Ghiță, la Turneul European din Suedia
Slobozia, gazda Turneului Semifinal
Ultima partidă, ultima victorie!
Handbalul a înghețat la stadiul de proiect
Raluca Nicolae, la «U» Cluj

Comentariile cititorilor:


Adevaratul Beni suporter :
(16 Februarie 2020, 14:58)
Lena bravo fata ! Te sustin in tot ce spui. Ptr.Benny un sfat: nu te mai ascunde dupa alte nume. Fii barbat(ă) daca ai ceva de spus. Daca nu stai in ignoranta ta. Ptr. toti suporterii platitori de taxe(ȘȊ EU sunt unul) platiti abonamente sau bilete de intrare fratilor ptr.sportul ialomitean si cand veniti la sala sau la stadion puteti sa incurajati si sa apaludati echipele noastre. O sa vedeti ca nu muriti. Sa auzim numai de bine. 
Lena:
(14 Februarie 2020, 23:25)
Ha, Ha,Ha, am avut dreptate, sport de performanta doar in capul tau ala sec.Iti raspund la ambele mesaje...ca vad ca scrii la doua maini, dovada teancurilor de bani care te au innebunit tot nu o ai...ai auzit tu prin mahalaua in care traiesti nu stiu ce zvonuri.Nu sunt handbalista nu te agita,da, am facut handbal doar pana la junioare ca n am avut valoare de mai mult, in schimb sustin echipa din tot sufletul ca asa face un suporter adevarat.Cat despre taxe, si eu platesc si as vrea sa se duca toate spre sport, asa ca stai linistit ca ale tale se duc la zugravit ....daca tot iti doresti.Si apropo, oi avea impresia ca dai ceva miliarde taxe....daca oi avea vreun loc de munca ...ca vad ca ai timp sa scrii la orice ora.Taxele alea, pentru cultura ta generala se impart peste tot, nu doar la sport....asa ca te astept pe la sala sa ti dau aia 5 lei, cat poate o reveni pentru sport din taxele alea dupa care plangi pe aici. Sau ti las din banii mei la intrare in poarta de la stadion.Cu astea spuse... o sa inchei cu scrisul pe aici...ca oricum nu intelegi nimic....si pentru ca.....cel mai destept cedeaza.P.S.nu prea ti a placut scoala mai.... Viorica
Viorel:
(14 Februarie 2020, 14:33)
As vrea sa vad atitudinea din meciul cu Vâlcea,și atunci voi spune:jos pălăria!sunteți limitate,atât puteti,sa speram la mai bine!dar bătaia de joc nu o voi tolera,atât cât imi este permis ,pe site ul unui ziar local.din taxele care le plătesc eu mai bn să se renoveze spitalul ,o școală,o grădinița,etc.nu sa plătesc pseudovedete cu enspe mii de ron pe luna.daca ar fi după mine după meciul de la cluj cand a dat de pământ cu voi o fata de 16 ani,nu ati mai vedea un sfant,sa va duceți voi binisor sa va căutați echipa.atat am avut de spus,sper si sunt sigur ca se citesc comentariile de către cei ce încă pompeaza bani în această echipa jalnica,sa stopeze acest lucru ,ca nu face bine nimănui,și sa stam acolo unde ne este locul si anume în liga secundă.multumesc
Cunoscator:
(14 Februarie 2020, 01:12)
Draga “Lena”....100% îți spun ca sunt salarii peste 130 milioane...maxim 160 mil net, știu ce vorbesc pentru ca fetele sunt fete și.......mai vorbesc . Te am pupat handbalista “Lena”! Poate dai și tu mai mult de 1 gol pe meci.
Viorel:
(14 Februarie 2020, 00:32)
Creierul tau e mic ,mic de tot,Leana.am folosit numele a 4 jucătoare pt ca au fost împreună la slobozia în același timp și echipa a retrogradat.nu sunt antrenor, nici nu vreau sa fiu.nici macar frustrat ca n am pe cine.imi e bn așa cum sunt,dar nu pot sa înghit galuste băgate pe gâtul nostru,al contribuabililor de către infecția ce vine din politică. Am făcut sport, chiar de performanta,si stiu foarte bine cum stau lucrurile la Slobozia.sunt 3,4 care nu au ce cauta nici macar in preajma bazelor sportive,dar sa conduca!!!Cand vi cu gogoși de genul "echipei de handbal si fotbal"care nu au nicio legătură cu ceea ce se intampla cu adevarat in aceste fenomene, un singur lucru încă ma deranjeaza:cum oare an de an înghițim mimarea performanței și a nepotismelor din jurul echipelor???
Benny:
(14 Februarie 2020, 00:28)
Viorel, stai tata la tine la tara ca e greu la oras!
Lena:
(13 Februarie 2020, 23:08)
E clar, esti vreo frustrata care a fost si ea 'handbalista",sau vreun pseudoantrenor  si acum arunci cu pietre pe aici...ca nu ciugulesti nimic, e adevarat ca Bacaoanu a stat 7 ani, in schimb celelalte nici pe departe...ca ar fi trebuit sa fie de la gradinita pe aici.Daca tu aduci vreo dovada ca exista macar una cu 10000 de lei ...jos palaria...dar nu ai cum ca nu exista...si tu sti bine asta.Mercenare?Ei bine da...asa sunt toti sportivii, pentru ca viata de sportiv e scurta, si ei isi pun sanatatea in pericol la fiecare antrenament si joc.Fracturi, ligamente rupte,menisc,operatii, calvarul recuperarii,binenteles.... sunt mercenari!Va ascundeti dupa pseudonime si aruncati cu noroi si minciuni, veniti la jocuri doar sa varsati rautatea din voi...imi e sila! P.S. sa mi spui daca tu acolo unde lucrezi (daca oi lucra pe undeva) ai numai reusite

Viorel:
(13 Februarie 2020, 10:48)
Lena ,tu ai memorie scurta.fetele care le am mentionat au stat ani buni la slobozia. Chiar 6 -7 ani,si s au bătut la retrogradare de fiecare dată.adevaratii profitori stau bine merci, si se dau profesori,ca si la fotbal,unde e aceiasi imputiciune.
Perr:
(13 Februarie 2020, 00:48)
90% din jucatoarele ce au plecat de la Slobozia acum sunt la echipe mult mai bune + lot național. Domn’ președinte, un semn de întrebare sa ti pui.
Cunoscator:
(13 Februarie 2020, 00:43)
“Lena” esti prost informat, echipa aceasta care este pe ultimul loc, are in lot 3-4 jucătoare cu salarii între 100 și 160 de milioane net. Despre ce vorbim? Și stai liniștit, ca atunci cand primesti un salariu din asta o duci 2,3 luni și restantele le primesti prin memorii și etc. Mercenare, unele...
Lena:
(12 Februarie 2020, 23:25)
De ce crezi tu ca jucatoarele pe care le ai enumerat nu mai sunt la Slobozia? Fiindca nu au fost platite,bugetul poate parea mare pentru un oras mic, dar este infim pt o echipa de liga nationala, care are pretentia de a ramane in liga.Asa ca transferurile sunt facute cu jucatoare tinere si fara experienta si rezultatele lasa de dorit.Si cel mai grav jucatoarele nu sunt platite, tot timpul sunt restante si nu se respecta contractele negociate.Poate ca ar trebui sa spuna ca nu pot sustine sportul de performanta, sa renunte,nu sa se arunce cu noroi prin ziare sau prin comentarii.
Viorel:
(12 Februarie 2020, 19:29)
Lena ,draga,atunci când de la minuscululul buget al sloboziei ,ialomitei mai nou , se injecteaza bănuți si nu puțini, în cele 2 sporturi de "masa",fotbal si handbal,e normal sa se ceară performanta.gandeste te ca sunt județe unde persoane fizice investesc, fac performanta pe banii lor,uneori greșesc, dar sunt bani privați.in slobozia cele 2 echipe toaca bani=publici și se zbat intr o mediocritate cruntă.handbalul nu e capabil sa schițeze un gest,fotbalul se luptă cu echipe de la tara in liga 3 încercând să promoveze.daca tu te mulțumești cu putin,e treaba ta.sacali sunt cei ce stau de decenii în fruntea echipelor "fanion"- sub bine meritata protecție roșie.
Lena:
(12 Februarie 2020, 15:01)
Gata, au ieșit șacalii!
Păcat...!:
(12 Februarie 2020, 11:25)
Am urmărit desfășurarea meciului de la Cluj cu ajutorul aplicației „live scor” și am înțeles încă de atunci că la Cluj se întâmplă lucruri foarte rele pentru echipa noastră. Evoluția scorului vorbea de la sine, dar citind articolul de mai sus „Varză a la Cluj” am înțeles mult mai bine ce s-a întâmplat practic pe teren! Dacă o handbalistă a echipei gazdă în vârstă de 16 ani s-a distrat cu echipa noastră, iar alta de 19 ani a jucat bine, ce concluzii să mai tragem? Când o echipă de handbal la acest nivel, fie ea din Slobozia, marchează doar trei goluri în 21 de minute, este foarte greu să mai găsim explicații ce să se încadreze într-o minimă logică! Asta dacă logica are fluctuații și facem abstracție de sensul filozofic al acestui cuvânt! Filozofic sau mai supărați, rămâne realitatea dură și tristă în care se află echipa de handbal H.C.M. Slobozia și cel mai optimist iubitor al handbalului nu mai crede că va veni o minune, un miracol astfel încât să se ajungă la BARAJ! Corecte observațiile făcute de Viorel...Se pare că nimeni din cei responsabili, nu vor da socoteală pentru situația creată! PĂCAT, MARE PĂCAT...!
Praf conducerea:
(12 Februarie 2020, 10:52)
Cum va simțiți ma,cand știți ca ați retrogradat echipa de 2 ori????...

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Miercuri 08 Iul 2026
307 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

AJOFM Ialomița: Tichetele de activități casnice, singura formă de remunerare a prestatorului casnic

Începând cu 1 ianuarie 2024, Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița asigură implementarea la nivel județean a prevederilor legale privind reglementarea activității prestatorului ...[citește_toată_știrea]

26 August 2025, 13:05
(1209 vizualizări - 0 comentarii)


Țăndărei: Incendiu la biserica evanghelică

Țăndărei: Incendiu la biserica evanghelică

Pompierii din Țăndărei au intervenit vineri, 22 august 2025, pentru stingerea unui incendiu care a cuprins clădirea în care funcționează biserica evanghelică din oraș. Pentru că exista pericolul ...[citește_toată_știrea]

22 August 2025, 14:30
(5349 vizualizări - 2 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în Cartierul Strachina din Țăndărei!

Joi, 21 august 2025, în intervalul orar 09,15-14,00, se sistează furnizarea apei potabile consumatorilor din Cartierul Strachina din Țăndărei, în vederea executării lucrărilor de remediere ...[citește_toată_știrea]

21 August 2025, 10:10
(1015 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă în zona Fetești Oraș din Fetești!

Miercuri, 20 august 2024, s-a înregistrat o avarie pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 160 mm, de pe strada Plevnei din Fetești. Pentru remedierea acesteia, se sistează furnizarea ...[citește_toată_știrea]

20 August 2025, 11:20
(8977 vizualizări - 0 comentarii)


APIA: Vizarea carnetelor de rentă viageră se face până la 1 septembrie 2025 

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) reamintește că termenul-limită până la care rentierii agricoli ori împuternicitul/mandatarul/curatorul pot transmite documentele ...[citește_toată_știrea]

20 August 2025, 11:15
(7742 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Oprire apă în localitatea Fierbinții de Jos!

Echipele RAJA Constanța intervin sâmbătă, 16 august 2025, pentru remedierea unei avarii survenite la nivelul branșamentului de apă de pe strada Gruianca, din localitatea Fierbinții de Jos. Pentru ...[citește_toată_știrea]

16 August 2025, 09:30
(3016 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Copii declarați dispăruți, descoperiți de jandarmi

Fetești: Copii declarați dispăruți, descoperiți de jandarmi

Miercuri, 13 august 2025, o bunică din Fetești sesiza dispariția nepoților de 11, respectiv 13 ani, care au venit în vacanță din Mizil/Prahova. Jandarmii au pornit în căutarea acestora, iar ...[citește_toată_știrea]

14 August 2025, 16:00
(6025 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Rambursări TVA de peste 3,98 milioane de lei în luna iulie 2025

Administrația Județeană Finanțelor Publice Ialomița, prin structurile sale fiscal-teritoriale, a rambursat în luna iulie 2025, conform selecției naționale, TVA în valoare de 3,98 milioane ...[citește_toată_știrea]

14 August 2025, 11:00
(2920 vizualizări - 0 comentarii)


MNAR Slobozia: Expoziție dedicată «Fermei Model Perieți»

Muzeul Național al Agriculturii, alături de Consiliul Județean Ialomița găzduiesc miercuri, 20 august 2025, vernisajul expoziției «Ferma Model Perieți», un eveniment dedicat publicului larg ...[citește_toată_știrea]

14 August 2025, 10:10
(6916 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 1506 de persoane, angajate în primele 6 luni ale anului 2025

În primele 6 luni ale anului 2025, urmare a implementării Programului Național de Ocupare a Forței de Muncă, prin intermediul AJOFM Ialomița au fost încadrate în muncă 1506 persoane ...[citește_toată_știrea]

13 August 2025, 14:45
(5453 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 174,14 milioane de lei, încasări la bugetul de stat în luna iulie 2025

În luna iulie a anului 2025, Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a contabilizat venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 174,14 milioane ...[citește_toată_știrea]

13 August 2025, 13:40
(6829 vizualizări - 0 comentarii)


DSVSA Ialomița: 150 acțiuni de control, amenzi de 328,8 mii de lei

În perioada 12 iunie-13 august 2025, DSVSA Ialomița a efectuat 150 de acțiuni de control la obiective de tip hipermarket/supermarket, brutării, laboratoare de cofetărie-patiserie, unități de alimentație ...[citește_toată_știrea]

13 August 2025, 12:20
(6706 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 1,85 milioane de lei, sume stabilite suplimetar de plată de Inspecția Fiscală în luna iulie 2025

Inspectorii cu atribuțiuni de control din cadrul AJFP Ialomița au finalizat, în luna iulie a.c., 17 inspecții fiscale, 3 controale inopinat, precum și 19 verificări documentare. Astfel, au fost ...[citește_toată_știrea]

12 August 2025, 15:55
(7855 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Festivalul Internațional de Folclor «Floare de pe Bărăgan», ediția XXV

În perioada 15-18 august 2025, municipiul Slobozia și județul Ialomița vor fi gazda unui eveniment cultural-artistic devenit emblematic pentru promovarea folclorului autentic românesc și ...[citește_toată_știrea]

12 August 2025, 15:50
(5979 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: 249 de firme cu datorii la Stat de aproape 300 milioane de lei, publicate pe site-ul ANAF

Administrația Județeană a Finanțelor Publice informează că au fost publicate pe pagina proprie de internet a Agenției Naționale de Administrare Fiscală listele de contribuabili persoane juridice care ...[citește_toată_știrea]

12 August 2025, 14:40
(8239 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Intervenție pe Șoseaua Brăilei din Țăndărei!

În vederea executării lucrărilor de remediere a unei avarii survenite la nivelul unui branșament de pe Șoseaua Brăilei din orașul Țăndărei, echipele RAJA Constanța sistează furnizarea apei potabile ...[citește_toată_știrea]

12 August 2025, 11:05
(2275 vizualizări - 0 comentarii)


Programul RAJA Constanța de Sfânta Maria

RAJA Constanța aduce la cunoștință consumatorilor din întreaga arie de operare că vineri, 15 august 2025, cu prilejul sărbătorii Adormirea Maicii Domnului (Sfânta Maria), casieriile societății ...[citește_toată_știrea]

12 August 2025, 10:30
(6751 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie pe strada Barierei din Țăndărei!

În vederea executării lucrărilor de remediere a unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă de pe strada Barierei din orașul Țăndărei, echipele RAJA Constanța sistează furnizarea apei ...[citește_toată_știrea]

11 August 2025, 14:15
(6079 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: ANAF a publicat lista contribuabililor bun-platnici

La nivelul județului Ialomița figurează pe această listă 6950 agenți economici, cu 773 mai mulți decât în trimestrul I 2024, care au îndeplinit până la data de 31 iunie 2025, ...[citește_toată_știrea]

7 August 2025, 14:00
(9119 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiunea «SPEED» pe șoselele județului

În perioada 4-10 august 2025, conform Programului Operațiunilor Europene 20205 al Organizației Polițiilor Rutiere din Europa (ROADPOL), va fi desfășurată acțiunea «SPEED», destinată ...[citește_toată_știrea]

7 August 2025, 11:30
(5651 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Lipsă apă din cauza unei avarii la Fetești!

La nivelul sistemului de alimentare cu apă din orașul Fetești s-a înregistrat o avarie la conducta principală de distribuție marți, 5 august 2025. Echipele RAJA Constanța depun toate eforturile ...[citește_toată_știrea]

5 August 2025, 20:05
(8651 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 5,59%, rata șomajului la sfârșitul lunii iunie 2025

La sfârșitul lunii iunie 2025, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița erau înregistrați 4376 șomeri (din care 1991 femei), rata șomajului fiind de ...[citește_toată_știrea]

5 August 2025, 10:35
(3539 vizualizări - 0 comentarii)


APIA lansează Portalul Unic al solicitanților de sprijin în agricultură

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) anunță semnarea contractului de finanțare pentru proiectul «Portal unic al fermierilor solicitanți ai sprijinului în agricultură ...[citește_toată_știrea]

5 August 2025, 08:45
(5443 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie pe strada Mircea cel Mare din Fetești!

Ca urmare a unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, de pe strada Mircea cel Mare din orașul Fetești, județul Ialomița, RAJA Constanța a sistat furnizarea apei potabile vineri, 1 august ...[citește_toată_știrea]

1 August 2025, 20:25
(7661 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Percheziții domiciliare într-un dosar de «evaziune fiscală»

Miercuri, 30 iulie 2025, polițiștii din cadrul Serviciului de Investigare a Criminalității Economice Ialomița, sub coordonarea procurorului din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Ialomița ...[citește_toată_știrea]

1 August 2025, 13:25
(7505 vizualizări - 1 comentariu)


Traian: Acțiune a polițiștilor pentru combaterea infracțiunilor din domeniul jocurilor de noroc

Traian: Acțiune a polițiștilor pentru combaterea infracțiunilor din domeniul jocurilor de noroc

Joi, 31 iulie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului de Investigare a Criminalității Economice, împreună cu polițiști din cadrul Secției nr. 2 Poliție Rurală Grivița, începând cu orele ...[citește_toată_știrea]

1 August 2025, 13:20
(9394 vizualizări - 0 comentarii)


Șapte absolvenți ai Academiei de Poliție, în echipa IPJ Ialomița

Șapte absolvenți ai Academiei de Poliție, în echipa IPJ Ialomița

Șapte absolvenți ai Academiei de Poliție «Alexandru Ioan Cuza» s-au alăturat echipei Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița. «Suntem bucuroși să îi primim în r ...[citește_toată_știrea]

1 August 2025, 08:40
(7850 vizualizări - 0 comentarii)


Razie a polițiștilor la Ciulnița

Miercuri, 30 iulie a.c., în intervalul orar 06,00-09,00, Poliția Municipiului Slobozia a organizat pe raza localității Ciulnița o acțiune tip «Razie», cu efective mărite, pentru asigurarea ...[citește_toată_știrea]

30 Iulie 2025, 16:20
(8354 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Ciulnița razie


Patru feteșteni, reținuți după un scandal între două familii

Patru feteșteni, reținuți după un scandal între două familii

Polițiștii din  Fetești au reținut pentru 24 de ore patru persoane, din Fetești, bănuite de comiterea infracțiunilor de «tulburarea ordinii și liniștii pubice», «lovirea sau alte ...[citește_toată_știrea]

30 Iulie 2025, 14:05
(5844 vizualizări - 0 comentarii)


Tânăr din Grivița depistat beat la volan și fără permis, reținut de polițiști

Tânăr din Grivița depistat beat la volan și fără permis, reținut de polițiști

Polițiștii din Slobozia au reținut pentru 24 de ore un tânăr bănuit de comiterea infracțiunii de «conducere a unui vehicul fără a deține permis de conducere» și «refuzul sau sustragerea ...[citește_toată_știrea]

30 Iulie 2025, 13:55
(9722 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Ana A în «FreeLand Festival» Slobozia 2026 s-a «stricat» apartament 2 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 8 iulie 2026 cetateanu.net în Primarul Alexandru Potor vrea să reducă suprafața parcurilor din Slobozia Alina în «Hărțuire administrativă» reclamată la Școala Gimnazială Perieți GOGUTA în Primarul Vasile Câmpulungeanu, somat de Prefectură să demoleze construcțiile din ferma proprie, ridicate ilegal pe islazul comunal nemultumitu' în Un interviu «lămuritor» sau «Păzea, că vine Peiu!» Aura Stanciu în «FreeLand Festival» Slobozia 2026 s-a «stricat» Ana A. în «FreeLand Festival» Slobozia 2026 s-a «stricat» AliEscu MargaStrateS în Promovabilitate de 70,9%, absenteism ridicat și fără medii de 10! Răduță Aurelian-Constantin în «FreeLand Festival» Slobozia 2026 s-a «stricat» spațiu comercial de închiriat Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 8 iulie 2026 garsonieră de închiriat Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 8 iulie 2026 apartament 2 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 1 iulie 2026 cetateanu.net în «Hărțuire administrativă» reclamată la Școala Gimnazială Perieți Un avertizor în «Hărțuire administrativă» reclamată la Școala Gimnazială Perieți Mari în «Hărțuire administrativă» reclamată la Școala Gimnazială Perieți Toma Florentina Daniela în Judecătoria Urziceni rămâne deschisă, însă soluționarea dosarelor va fi întârziată teren intravilan Fundata în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 1 iulie 2026 #pasajladrajna în Un interviu «lămuritor» sau «Păzea, că vine Peiu!» anvelope de vară în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 1 iulie 2026

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...