Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

UNA PE SĂPTĂMÎNĂ

Prostata domnului Fuerea vrea săptămânal

Prostata domnului Fuerea vrea săptămânal

De la o vârstă, singura bucurie care îi mai rămâne prostatei unui oficial local e să se facă de râs. Așa și cu prostata domnului Fuerea. Ne­băgată în seamă de aproape o lună, l-a rugat deunăzi pe proprietar să ne tragă de mânecă și să ne bată obrazul că nu o băgăm de seamă. Și-atunci ne-am întrebat: dar cine suntem noi să ne punem în calea fericirii prostatei domnului Fuerea? Prin urmare ne dăm la o parte și vă lăsăm să admirați în toată splendoarea ei această fotografie care ne-a parvenit la redacție prin bunăvoința unui coleg de breaslă. Închipuiți-vă numai dialogul:
«-Fuerea, a ce-ți miroase?»
«-Nu știu, șefu’, a ce vreți dumneavoastră, că dumneavoastră m-ați pus în funcție, pupa-v-aș tălpile, că numai dumneavoastră înțelegeți ce înseamnă să te angajeze un prieten la firma lui de formă până ajungi prim-ministru... Dar dacă tot m-ați întrebat, eu zic că seamănă cu prostata mea când nu mă lăsa domnul președinte Moraru să mă duc la baie în timpul ședințelor de Consiliu Județean...»
.
Ce ziceți, domnule Fuerea? Acum vă simțiți băgat în seamă? Sau vreți și niște transcrieri ale discuțiilor cu angajații, din biroul dumneavoastră de director la ANIF? Că noi putem și mai mult de-atât!

9 Martie 2021, 12:50 (2437 vizualizări - 8 comentarii)

Citiți și:
Sorin Fuerea, noul director al ANIF Ialomița

Comentariile cititorilor:


cetatean:
(11 Martie 2021, 10:20)
Ce face cu Fuerea il dreseaza sa caute spaga  dupa miros .
Marian:
(11 Martie 2021, 03:06)
E plin de Lache peste tot...
Gica:
(10 Martie 2021, 18:58)
Om ca dnu fuerea nu gasesti ...are si el pilele lui
giovany:
(10 Martie 2021, 10:36)
Ce tot publicati articole despre acest ins? Ce il recomanda? Vocea si talentul? Poate sacourile . Terminati cu promovarea paunilor!
Doja:
(10 Martie 2021, 09:07)
Eu tin cu fuierea a promis angajari la toti cunoscutii. E om din popor si ajuta si el cat poate. Macar sa dea de mancare la oameni, ca defel ciubucu e incasat.
Maritaru:
(9 Martie 2021, 22:28)
Toata lumea e rea! Cica tot feru de la bucsa tre sa ajunga la o firma de pe soseaua Lactirom! Tunul este parafat de unii cu neveste pe la fisc! Fueiorea nu mai vrea batai de cap ca in cazul motoarelor de LA Bora....
Seful Gyovanni:
(9 Martie 2021, 22:11)
Maritaru sa-i dea banii inapoi la ala cu firma de paza din Doja pentru contractul de paza promis! Cum cu cine? Cu anif!
OUAI:
(9 Martie 2021, 15:55)
Grav blestem pe ANIF-u asta: Gyovany, Deflorabilu, acum Marițaru... Natia asta a fost infometata la propriu ca sa aiba un sistem de irigatii iar acum ne batem joc de el prin numirile astea rusinoase.