Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

Percheziții de amploare la Fetești

Polițiștii și procurorii au descins în dimineața zilei de marți, 23 martie a.c., la 40 de adrese din Fetești. Descinderile vizează mai multe persoane cercetate de organele judiciare locale într-un amplu dosar de proxenetism, cămătărie și spălare de bani. La finalul acțiunilor, 20 de persoane urmează să fie conduse la audieri la sediul IPJ Ialomița.

23 Martie 2021, 08:15 (1610 vizualizări - 5 comentarii)

Citiți și:
Fetești: Percheziții într-un dosar de «proxenetism»
«Proxenetism», «cămătărie» și «spălare de bani» la Fetești. Patru persoane au fost reținute!
«Proxenetism», «cămătărie» și «spălare de bani» la Fetești. Patru persoane au fost reținute!
Manasia: Percheziții la vânzătorii ambulanți de artificii
Ialomița: Percheziții la polițiști suspectați de corupție

Comentariile cititorilor:


Luci?:
(24 Martie 2021, 11:47)
CIne e acest Luci?
Vivi:
(23 Martie 2021, 22:17)
Are dreptate Fane, aveți grija ce vorbiți ca luci știe tot, lumea nu știe ca de la el a plecat tot, el a ordonat perchezițiile. Săriți la cap, ca don Luciano nu va iartă!
Elena:
(23 Martie 2021, 21:49)
SaL ia pe sus și pe domnul spagiu.luci.cu toata șatră ...ducase cu toții hoții cămătarilor .......
Fane:
(23 Martie 2021, 20:48)
Ce judecata tigănească?domnul luci dacă se supăra ii ia pe toți țiganii in pl. Stați jos ca va termina din doua mișcări
Goe:
(23 Martie 2021, 10:10)
Cica Luci e in,, doliu".Plange si nu se mai opreste de cand a auzit ca sunt perchezitionati camarazii lui.Urmeaza judecata tiganeasca.