Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

DN2A: Trei persoane au murit pe loc într-un accident rutier

DN2A: Trei persoane au murit pe loc într-un accident rutier

Un grav accident rutier s-a produs joi, 17 februarie 2022, pe DN2A, între localitățile Munteni Buzău și Căzănești. Trei persoane au murit pe loc după ce mașina în care se aflau s-a lovit puternic de un alt autovehicul. În urma impactului, ambele mașini au ieșit de pe carosabil. Unul dintre autovehiculele avariate era condus de o femeie, care se află în stare gravă la spital, din cauza rănilor pe care le-a suferit. La fața locului, polițiștii au deschis o anchetă.

UPDATE Persoanele care și-au pierdut viața în cumplitul accident rutier au fost identificate de către polițiști. Este vorba despre un bărbat de 44 de ani și două femei în vârstă de 43 de ani și, respectiv, 50 ani, cu domiciliile pe raza municipiului București. Victima care a supraviețuit este o tânără de 34 de ani, domiciliată în Slobozia.

17 Februarie 2022, 14:00 (5890 vizualizări - 10 comentarii)

Citiți și:
Accident rutier între localitățile Țăndărei și Ograda
DN2A: Motociclist mort într-un accident rutier
DN2A: Bărbat decedat într-un accident rutier
Misleanu: Doi soți, morți într-un grav accident rutier
Urziceni: Trei persoane au murit într-un grav accident rutier

Comentariile cititorilor:


Denisa:
(22 Septembrie 2022, 19:42)
Ce vorbesti om bun acolo?? Range-ul a intrat in plin in ei, i-a distrus bucatica cu bucatica...Despre ce vorbim?? Ne acuzi pe noi ca suntem rai?? Tu ori nu ești in toate facultatile mintale ori trebuie sa ii iei apararea...
Liliana:
(22 Septembrie 2022, 19:22)
Trebuie cineva sa-i spele imaginea, asa-i Alex? Sper sa nu fi nevoit/a in viata sa iti vezi toata familia in sicriuri... mi-e sila !! Nu am cuvinte...
Irinel:
(22 Septembrie 2022, 09:26)
Da,noi suntem oameni. Si suntem oameni normali. Muncim,nu ne drogam, nu ne tatuam, nu ne botoxam si mai presus de toate CONDUCEM RESPONSABIL. Dumneavoastra si intreaga dumneavoastra satra de interlopi, ni stiti ce inseamna responsabilitate si respect. Daca v-ar fi murit 3 membrii ai familiei din cauza unui nenorocit,tot asa ati fi spus? Daca v-ar muri copilul,fratele/ sora ,mama? Ati intelege situatia @Alex Cel Bun? Baliverne, asta spuneti! Sper totusi sa nu va invete viata asta aceasta lectie, ca atunci va veti inghiti cuvintele!
Alex:
(28 Iulie 2022, 16:47)
Aruncați cu piatra ca de asta sunteți buni. Voi sunteți oameni ??? Iese cineva din casa sau se urca la volan cu gândul sa omoare pe cineva ??!! Nu judecati voi ca nu știți când ajungeți în situația ei.
Roxana:
(16 Aprilie 2022, 23:10)
Cum spune-a cineva cu ceva timp in urma...Caini pana la moarte ptr ca nu a stiut nici măcar iertare sa ceara! A distrus 3 vieti intr-o secunda!!!
Gabi:
(16 Aprilie 2022, 23:06)
Update ceva legat de caz??? Politia ce face??? Presa ce face??? Dacă era cineva din familia vostra cum era ???!!!
Roxana:
(10 Aprilie 2022, 00:54)
Si " supravietuitoarea" se plimba libera prin Slobozia inca.....
Ioana:
(10 Aprilie 2022, 00:12)
Si cum a ramas cu “supravietuitoarea” facem si noi un update? Politia ce zice ? Cu siguranta dosarul e ascuns pe undeva! S-au mutat treceri de pietoni dupa accidente grave si nu se musamalizeaza asta?!
PUTIN:
(18 Februarie 2022, 20:53)
Daca este vinovata si nu va recunoaste in fata lui DUMNEZEU, crima infaptuita, nu va cere ingaduinta, iertare si alinare sufleteasca, pentru mortii pricinuiti, cu intentie, nepasare sau indolenta, VA PLATII!  Stai linistita PETRE A, daca nu va face marturie la organele in drept, daca nu va declara CE  A  FAPTUIT IN FATA LUI DUMNEZEU, VA PLECA SA PLATEASCA!  DUMNEZEU ESTE BUN SI MISLOSTIV CU MARTURISITORI, DAR NU UITA NU IARTA SI NU UITA SA PLATESCA RAUL FACUT!
Petre A.:
(17 Februarie 2022, 20:50)
"supravietuitoarea",de maine va primi o dovada de conducere pe perioada cercetarii,apoi va fi condamnata cu suspendare si totul va fi bine,ca nu are cum sa fie rau cand ai asemenea masina.Despre cei morti,Dumnezeu cu mila!Daca erau ei vinovati?Ce cautau din Bucuresti in zona?Si mai ales,cu asa"tigaie"pe DN2A?Sa stea acasa astia cu Loganuri,ca se stramba prea usor la impact cu namilele de 3 tone. Pacat! Dumnezeu sa ii odihneasca in pace,pe cei trei si sa dea putere apropiatilor sa treaca de momentul nenorocit.