Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

PUBLICITATE ONLINE

CONVOCATOR

CONVOCAREA ADUNĂRII GENERALE ORDINARE A ACȚIONARILOR COMCEREAL SA
Consiliul de Administrație al COMCEREAL SA, societate înmatriculată la Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Ialomița sub nr. J21/114/2001, Cod Unic de Înregistrare RO8415941, cu sediul in municipiul Slobozia, str. Matei Basarab, nr. 137, județ Ialomița, România (denumită în continuare «Societatea»), întrunit în ședința din data de 15 martie 2022, în temeiul Legii nr. 31/1990, Legii 151/2014, Regulamentului A.S.F. nr. 17/2014, Regulamentului A.S.F. nr. 5/2018, și al Actului Constitutiv al Societății
CONVOACĂ:
Adunarea Generală Ordinară a acționarilor în data de 27.04.2022, începând cu orele 09,00, la adresa sediului Societății din Municipiul Slobozia, strada Matei Basarab, nr. 137, județul Ialomița, România, pentru toți acționarii înscriși în Registrul Acționarilor Societății, la sfârșitul zilei de 15.04.2022 considerată Data de Referință pentru această adunare.
În cazul în care la data menționată mai sus nu se întrunesc condițiile de validitate/cvorumul de prezență prevăzute de Legea nr. 31/1990 și de Actul Constitutiv al Societății, se convoacă și se fixeaza în temeiul art. 118 din Legea nr. 31/1990 cea de-a doua Adunare Generală Ordinară a Acționarilor Societății pentru data de 28.04.2022, începând cu orele 09,00, în același loc și cu aceeași ordine de zi și Dată de Referință.
Ordinea de zi a Adunării Generale Ordinare a Acționarilor este următoarea:
1. Prezentarea Raportului de audit financiar extern pentru anul financiar 2021;
2. Prezentarea și aprobarea situațiilor financiare pentru anul financiar 2021;
3. Aprobarea Raportului Consiliului de Administrație al Societății;
4. Aprobarea datei de 17.05.2021 ca Data de Înregistrare, conform articolului 87 alineatul 1 al Legii nr. 24/2017 privind emitenții de instrumente financiare și operațiuni de piață, asupra cărora se răsfrânge hotărârea Adunării Generale Ordinare a Acționarilor și stabilirea datei de 16.05.2021 ca dată ex-date, conform articolului 2, alineatul 2, litera I) din Regulamentul A.S.F. nr. 5/2018;
5. Mandatarea Președintelui Consiliului de Administrație al Societății, cu posibilitatea de substituire, pentru a semna în numele Societății și/sau al acționarilor Societății, după caz, hotărârile prezentei Adunări Generale Ordinare, documentele și cererile adoptate/întocmite, precum și pentru a efectua toate formalitățile legale pentru înregistrare, opozabilitate, executare și publicare a hotărârilor adoptate, cât și să întreprindă toate măsurile, să ia toate deciziile și să emită toate documentele ce ar putea fi necesare pentru ducerea la îndeplinire a tuturor măsurilor adoptate.
La Adunarea Generală Ordinară sunt îndreptățiți să participe și își pot exercita dreptul de vot și celelalte drepturi numai acționarii înregistrați în Registrul Acționarilor Societății la Data de Referință, conform prevederilor legale și ale Actului Constitutiv, personal (prin reprezentanții legali) sau prin reprezentant convențional, pe bază de împuternicire specială sau generală, sau prin corespondență, pe bază de buletin de vot prin corespondență.
Împuternicirea specială poate fi acordată oricărei persoane pentru reprezentare într-o singură adunare generală și trebuie să conțină instrucțiuni specifice de vot din partea acționarului, cu precizarea clară a opțiunii de vot pentru fiecare punct înscris pe ordinea de zi a adunării generale. În situația discutării în cadrul Adunării Generale Ordinare a acționarilor, în conformitate cu prevederile legale, a unor puncte neincluse pe ordinea de zi publicată, împuternicitul poate vota pe marginea acestora conform interesului acționarului reprezentat.
Acționarul poate acorda o împuternicire generală valabilă pentru o perioadă care nu va depăși 3 ani, permițând reprezentantului sau a vota în toate aspectele aflate în dezbaterea Adunărilor Generale Ordinare ale acționarilor, inclusiv în ceea ce privește acte de dispoziție, cu condiția ca împuternicirea să fie acordată de către acționar, în calitate de client, unui intermediar sau unui avocat conform legii. În cazul împuternicirilor generale persoana care acționează în calitate de reprezentant nu trebuie să prezinte în adunarea generală a acționarilor nicio dovadă privind exprimarea votului persoanelor reprezentate.
Conform legii, împuternicirea generală trebuie să conțină cel puțin următoarele informații:
1. numele/denumirea acționarului;
2. numele/denumirea reprezentantului (cel căruia i se acordă împuternicirea);
3. data împuternicirii, precum și perioada de valabilitate a acesteia;
4. precizarea faptului ca acționarul împuternicește reprezentantul să participe și să voteze în numele sau prin împuternicirea generală în adunarea generală a acționarilor pentru întreaga deținere a acționarului la data de referință, cu specificarea expresă a Societății.
Împuternicitul nu poate fi substituit de o altă persoană decât în cazul în care acest drept i-a fost conferit în mod expres de către acționar în împuternicire. În condițiile în care persoana împuternicită este o persoană juridică, aceasta poate să își exercite mandatul primit prin intermediul oricărei persoane ce face parte din organul său de administrare sau conducere sau dintre angajații săi. Acționarul poate desemna prin împuternicire unul sau mai mulți împuterniciți supleanți, care să îi asigure reprezentarea în Adunarea Generală Ordinară, în cazul în care persoana împuternicită este în imposibilitatea de a-și îndeplini mandatul. În cazul în care prin împuternicire sunt desemnați mai mulți împuterniciți supleanți, se va stabili și ordinea în care aceștia își vor exercita mandatul.
Unui acționar i se interzice să exprime voturi diferite în baza acțiunilor deținute de acesta la Societate. Calitatea de acționar, precum și, în cazul acționarilor persoane juridice sau al entităților fără personalitate juridică, calitatea de reprezentant legal se constată în baza listei acționarilor de la data de referință/de înregistrare, pe baza următoarelor documente prezentate Societății de către acționar:
a) extrasul de cont din care rezultă calitatea de acționar și numărul de acțiuni deținute;
b) documente care atestă calitatea de reprezentant legal.
Documentele care atestă calitatea de reprezentant legal întocmite într-o limbă străină, alta decât limba engleză, vor fi însoțite de o traducere realizată de un traducător autorizat în limba română sau în limba engleză. Societatea nu va solicita legalizarea sau apostilarea documentelor care atestă calitatea de reprezentant legal al acționarului. Societatea acceptă dovada calității de reprezentant legal și în baza documentelor prezentate de acționarul, persoană juridică, eliberate de registrul comerțului sau de o altă autoritate similară din statul în care acționarul este înmatriculat, aflate în termenul de valabilitate.
Accesul acționarilor îndreptățiți să participe la Adunarea Generală Ordinară este permis prin simpla probă a identității acestora, făcută, în cazul acționarilor persoane fizice, cu actul de identitate sau, în cazul persoanelor juridice și al persoanelor fizice reprezentate, cu împuternicire dată persoanei fizice care le reprezintă, conform dispozițiilor legale și prezentei convocări.
Începând cu data de 28.03.2022, pot fi obținute, la cerere, în fiecare zi lucrătoare, între orele 08,30-16,30, de la sediul Societății, prin e-mail la adresa de e-mail: [email protected] sau prin poștă, precum și pe pagina web a Societății (www.comcerealslobozia.ro), următoarele documente:
1. Convocatorul Adunării Generale Ordinare a Acționarilor;
2. Formularul de procură specială pentru reprezentarea acționarilor în Adunarea Generală Ordinară a acționarilor;
3. Formularul de buletin de vot prin corespondență;
Tot cu data de 28.03.2022, vor fi disponibile la sediul Societății, în fiecare zi lucrătoare, între orele 08,30-16,00, precum și pe pagina web a Societății, respectiv www.comcerealslobozia.ro. următoarele documente:
1. Situațiile financiare anuale ale Societății;
2. Raportul anual al Consiliului de Administrație;
După completarea și semnarea procurii speciale pentru reprezentarea acționarilor în Adunarea Generală Ordinară și/sau după caz, a buletinului de vot prin corespondență, un exemplar original al procurii speciale/buletinului de vot prin corespondență, după caz, se va depune/transmite, cu mențiunea «Pentru Adunarea Generală Ordinară a acționarilor din 27.04.2022» la sediul Societății până la data de 22.04.2022, orele 16,30 (reprezentând data primirii de către Societate a procurii special/buletinului de vot), sau se pot semna electronic cu semnatură electronică extinsă, prin e-mail la adresa [email protected], conform prevederilor Legii nr.455/201, sub sancțiunea prevăzută de art.125 alin 3 din Legea societăților nr. 31/1990 republicată cu modificările și completările ulterioare.
În cazul în care pe ordinea de zi a Adunării Generale Ordinare a acționarilor se află rezoluții care necesită votul secret, votul acționarilor participanți în mod personal sau prin reprezentant, precum și al celor care votează prin corespondență va fi exprimat prin mijloace care nu permit deconspirarea acestuia decât membrilor secretariatului însărcinat cu numărarea voturilor secrete exprimate și numai în momentul în care sunt cunoscute și celelalte voturi exprimate în secret de acționarii prezenți sau de reprezentanții acționarilor care participă la ședință. În cazul votului prin reprezentant, dezvăluirea votului față de acesta, înainte de adunarea generală, nu reprezintă o încălcare a cerinței privind caracterul secret al votului.
În situația în care acționarul care și-a exprimat votul prin corespondență participă personal sau prin reprezentant la adunarea generală ordinară, votul prin corespondență exprimat pentru acea adunare generală este anulat. În acest caz este luat în considerare doar votul exprimat personal sau prin reprezentant.
Dacă persoana care reprezintă acționarul prin participare personală la adunarea generală ordinară este alta decât cea care a exprimat votul prin corespondență, atunci pentru valabilitatea votului său aceasta prezintă la adunare o revocare scrisă a votului prin corespondență, semnată de acționar sau de reprezentantul care a exprimat votul prin corespondență. Acest lucru nu este necesar dacă acționarul sau reprezentantul legal al acestuia este prezent la adunarea generală.
Unul sau mai mulți acționari reprezentând individual sau împreună mai mult de 5% din capitalul social al Societății au dreptul, în condițiile legii, (i) să introducă noi puncte pe ordinea de zi, fiind necesar ca pentru fiecare punct să existe o justificare sau un proiect de hotărâre propus spre adoptare, și (ii) să prezinte proiecte de hotărâre pentru punctele incluse sau propuse spre a fi incluse pe ordinea de zi, în termen de cel mult 15 zile de la data publicării convocării. Propunerile formulate vor fi transmise în scris, prin servicii de curierat, la adresa sediului Societății sau la adresa de e-mail: [email protected]. cu mențiunea «Pentru Adunarea Generală Ordinară a acționarilor din 27.04.2022».
În cazurile în care exercitarea dreptului acționarilor de a introduce noi puncte pe ordinea de zi determină modificarea ordinii de zi a Adunării Generale Ordinare comunicate deja acționarilor, societatea face disponibilă o ordine de zi revizuită, folosind aceeași procedura ca și cea utilizată pentru ordinea de zi anterioară, înainte de Data de Referință a adunării generale a acționarilor, așa cum este definită aceasta prin reglementările A.S.F., precum și cu respectarea termenului de publicare în Monitorul Oficial de cel puțin 10 zile înainte de Adunarea Generală, astfel încât să permită celorlalți acționari să desemneze un reprezentant sau, dacă este cazul, să voteze prin corespondență.
Orice acționar interesat are dreptul de a adresa Consiliului de Administrație întrebări în scris referitoare la punctele de pe ordinea de zi înaintea datei de desfășurare a Adunării Generale Ordinare, până cel târziu la data de 15.04.2022. Societatea are obligația de a răspunde la întrebările adresate de acționari, în conformitate cu prevederile legale aplicabile.
Informații suplimentare referitoare la problemele incluse în ordinea de zi se pot obține la sediul Societății, la telefon: 0722/223.628 sau la adresa de e-mail: [email protected], începând cu data de 28.03.2022, între orele 08,30-16,30.
Președinte Consiliu de Administrație, Marian BĂLAN

23 Martie 2022, 16:15 (1856 vizualizări - 0 comentarii)


Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Sâmbătă 20 Iun 2026
266 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Condeești: Cal scos dintr-o fîntînă de pompieri

Marți seara, 21 iunie, în jurul orei 21.00, pompierii de la Detașamentul Urziceni s-au deplasat satul Condeești. Aici au intervenit pentru salvarea unui cal căzut într-o fîntână dezafectată din curtea unui ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 14:14
(9731 vizualizări - 0 comentarii)


Hyundai ix35, primul model din istoria auto desemnat drept «Cel mai 4x4 SUV al deceniului»

Hyundai ix35, primul model din istoria auto desemnat drept «Cel mai 4x4 SUV al deceniului»

Bucuresti, 17 iunie 2011-Hyundai ix35, unul dintre cele mai apreciate modele ale mărcii și succesorul renumitului Hyundai Tucson, a fost declarat «Cel mai 4x4 SUV al deceniului» în cadrul celei ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 14:08
(16846 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Din nou înșelăciune prin SMS! Atenție la escroci!

Polițiștii trag încă odată un semnal de alarmă cetățenilor să nu cadă în plasa persoanelor care sună la întîmplare pe telefoane mobile și se recomandă ca fiind reprezentanți ai unor firme de telefonie mobilă ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 13:57
(9210 vizualizări - 1 comentariu)


Turneul «Fibec» la tenis de câmp U14: Sorin Iordache, locul 3 la simplu, câștigător al trofeului la dublu

Turneul «Fibec» la tenis de cîmp U14: Sorin Iordache, locul 3 la simplu, cîștigător al trofeului la dublu

Începînd cu 18 iunie, la Cîmpina, s-a desfășurat Turneul Fibec» din cadrul Circuitului Național U14 la tenis de cîmp, la care a participat și sportivul legitimat la Tenis Con Slobozia, Sorin Iordache. ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 13:41
(11531 vizualizări - 1 comentariu)


Slobozia: A rămas fără permis după ce a întors pe bulevard

Luni, 20 iunie a.c., Biroul Rutier Slobozia a desfășurat o acțiune pe linia verificării autovehiculelor înmatriculate în alte state și prevenirea accidentelor de circulație. Astfel, pe bulevardul Matei ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 13:37
(7578 vizualizări - 1 comentariu)


Ialomița: Acțiune pentru depistarea urmăriților

Efective mărite de polițiști din cadrul formațiunilor de investigații criminale și Serviciului Județean de Poliție Transporturi Ialomița au acționat pe linia depistării minorilor și a persoanelor urmărite ...[citește_toată_știrea]

22 Iunie 2011, 13:35
(6747 vizualizări - 0 comentarii)


Secțiunea Mica Publicitate a fost actualizată!

Cele mai noi anunțuri de mică publicitate din Ialomița. ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2011, 20:19
(4749 vizualizări - 0 comentarii)


DGFP Ialomița: De la 1 iulie 2011, Formularul 112 este obligatoriu de depus

Începînd cu 1 iulie 2011, contribuabilii persoane fizice și juridice au obligația de a completa și depune Formularul 112, «Declarația privind obligațiile de plată a contribuțiilor sociale, impozitul pe ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2011, 20:17
(7511 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Un plic cu bani pierdut, înapoiat unei bătrîne

Administratorul unei firme din Slobozia a sesizat jandarmii din Slobozia despre faptul că o femeie în vîrstă a uitat, pe pervazul magazinului, un plic cu bani. Jandarmii s-au deplasat la locul indicat și ...[citește_toată_știrea]

21 Iunie 2011, 19:37
(8524 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Au jefuit o casă de amanet după ce au bătut zdravăn un angajat

În fapt, în timp ce angajatul, un bărbat de 55 ani, din municipiu, se afla în incinta casei de amanet a fost solicitat de către o persoană necunoscută să-i amaneteze o pereche de cercei. În timp ce bărbatul ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 16:15
(8078 vizualizări - 1 comentariu)


DGFP Ialomița, locul 9 pe țară la încasări

Direcția Generală a Finanțelor Publice Ialomița informează că în primele 5 luni ale anului 2011 au fost încasate la bugetul general consolidat aproape 212 milioane lei.
În luna mai 2011 s-au încasat ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 16:10
(10824 vizualizări - 0 comentarii)


Echipe mixte jandarmi-polițiști vor patrula în stațiunea Amara

Echipe mixte jandarmi-polițiști vor patrula zilnic în stațiunea Amara, pentru a asigura ordinea și siguranța publică a turiștilor și a preveni eventualele incidente. Activitățile desfășurate vor viza și ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 16:08
(8249 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Amara patrulă


Slobozia: A lovit cu mașina o fetiță de 5 ani!

Poliția Slobozia a fost sesizată despre producerea unui accident de circulație soldat cu rănirea a unei persoane. Astfel, în timp ce un bărbat, în vîrstă de 43 ani, din Slobozia, conducea un autoturism ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 15:56
(5480 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia accident


Ialomița: A adormit la volan și s-a izbit de o autoutilitară ce venea din sens opus

Vineri, 17 iunie a.c., în jurul orei 16.50, Poliția a fost sesizată prin 112 despre faptul că pe DJ213 s-a produs un accident de circulație soldat cu rănirea a două persoane. În timp ce un bărbat, de 4 ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 15:56
(12293 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: 64 locuri de muncă vacante

Potrivit AJOFM Ialomița, la nivelul județului sînt vacante 64 locuri de muncă. Astfel, 9 dintre acestea sînt pentru absolvenți de studii superioare, 5 pentru cei cu studii medii, 37 pentru muncitori calificați ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 15:54
(9458 vizualizări - 0 comentarii)


Alexeni: Tînăr de 25 ani, surprins fără permis în trafic

Agenții Postului de Poliție Alexeni, în timp ce se aflau în serviciul de patrulare pe raza comunei, au oprit pentru control un autoturism care circula pe DN2A din direcția Urziceni către Slobozia. Cu ocazia ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 15:53
(6270 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Amenzi de aproape 70000 lei aplicate de Poliția Rutieră

În ultimele 48 de ore, polițiștii Serviciului Rutier Ialomița au acționat pe principalele artere din județ pentru asigurarea respectării normelor rutiere în trafic, precum și pentru prevenirea și combaterea ...[citește_toată_știrea]

20 Iunie 2011, 15:52
(6283 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Poliția a amendat societatea care schimbă țevile pentru că nu a reparat carosabilul!

Joi, 16 iunie, polițiștii Biroului Rutier Slobozia au desfășurat o acțiune pentru verificarea modului de organizare și sistematizare a traficului rutier pe raza municipiului. Potrivit polițiștilor, «cu ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2011, 18:04
(6732 vizualizări - 1 comentariu)


Bărcănești: Biciclist beat lovit de un scuter

Polițiștii din Urziceni au fost alertați, joi, 16 iunie, cu privire la faptul că în comuna Bărcănești s-a produs un accident rutier. Pe scurt, în timp ce un bărbat, de 55 ani, din Bărcănești, se deplasa ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2011, 17:56
(5690 vizualizări - 0 comentarii)


Reviga: Hoți arestați de polițiști

Doi tineri ialomițeni au fost reținuți de polițiști pentru «furt calificat». Cei doi sînt acuzați că au intrat într-o locuință din Reviga de unde au furat electrocasnice în valoarea de 3000 lei. Ancheta ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2011, 17:54
(9026 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Reviga furt


Fetești: Infractor încarcerat

Polițiștii feteșteni, în colaborare cu cei ai Compartimentului Urmăriri au desfășurat o acțiune în Fetești pentru punerea în aplicare a mandatelor de executare a pedepselor privative de libertate. Cu această ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2011, 17:53
(5807 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești arestare


Urziceni: Acțiune pentru prevenirea furturilor de animale

Peste 50 de persoane au fost legitimate în cadrul unei acțiuni de amploare organizate de polițiști, joi, 16 iunie, la Urziceni. Acțiunea polițiștilor a vizat prevenirea și combaterea furturilor de animale ...[citește_toată_știrea]

17 Iunie 2011, 17:52
(6941 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Unei bătrîne i-a furat banii din buzunar la piață

O femeie, de 71 ani, din comuna Armășești a alarmat polițiștii din Urziceni cu privire la faptul că în timp ce își făcea cumpărăturile la piață, persoane necunoscute i-au furat din buzunarul pantalonilor ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 19:16
(7597 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Urziceni furt


Giurgeni: A acroșat-o în timp ce femeia încerca să traverseze strada

Miercuri, 15 iunie, Poliția a fost sesizată prin 112 despre faptul că pe DN2A, în localitatea Giurgeni, s-a produs un accident de circulație soldat cu rănirea unei persoane. Ajunși la fața locului, polițiștii ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 19:07
(6524 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Giurgeni accident


Căzănești: Descinderi domiciliare la locuințele unor hoți

«În urma activităților desfășurate de polițiștii din cadrul Biroului de Ordine Publică pentru Mediul Rural Slobozia și Urziceni, Poliției Orașului Căzănești, Serviciului de Investigații Criminale, cu efective ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 18:54
(10216 vizualizări - 0 comentarii)


Manasia: La volan cu permisul anulat

Polițiștii din Manasia au oprit, miercuri, 15 iunie, în trafic, o mașină condusă de un localnic de 32 ani, pentru un control de rutină. În urma verificărilor, polițiștii au constatat că bărbatul avea permisul ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 18:50
(8465 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: I-au dat foc la casă

Locuința unui feteștean a fost incendiată în seara zilei de miercuri, 15 iunie, de către o persoană rămasă neidentificată. La momentul sosirii pompierilor la fața locului, flăcările se manifestau în două ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 11:46
(8188 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Fetești incendiu


DGFP Ialomița: Cereri de rambursare de TVA de aproape 1,6 milioane lei

La nivelul Direcției Generale a Finanțelor Publice a județului Ialomița se va rambursa în luna iunie 2011, taxă pe valoarea adăugată în sumă de aproape 1,6 milioane lei aferentă unui număr de 30 deconturi ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 11:40
(10164 vizualizări - 0 comentarii)


Becali face concurs «Cum vezi tu România în Uniunea Europeană»

Deputatul european George Becali organizează un concurs destinat tinerilor între 14 și 25 de ani din toată țara. Participanții vor trebui să se exprime printr-un eseu, desen sau logo pe tema «Cum vezi tu ...[citește_toată_știrea]

16 Iunie 2011, 11:08
(7500 vizualizări - 0 comentarii)


Silvian Ciupercă, președintele Consiliului Județean Ialomița, la dezbatere

Marți, 14 iunie 2011, Silvian Ciupercă, președintele Consiliului Județean Ialomița a participat la București la o dezbatere publică organizată de către Societatea Academică din România și Alianța pentru ...[citește_toată_știrea]

15 Iunie 2011, 16:13
(11171 vizualizări - 1 comentariu)


Ultimele comentarii
NOBODY în «Candidatul 10510», în sfârșit director general adjunct la DGASPC Ialomița! Vasi în Incidente de integritate «cu efect întârziat» în județul Ialomița Dan în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! OK dar.. în «USR are obligația morală să aplice propriile standarde de integritate!» dan în Blocuri pentru tinerii specialiști în Educație și Sănătate, la Fetești Aur în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! cetatean în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Pt Zanfir în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! ZANFIR în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! ozzy ada în Lipsa fondurilor întârzie reparația podurilor din județul Ialomița Gigel în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetățean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Cetatean în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! patrik în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Coleg în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Xenia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Dan în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! antonia în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! de la ANAF în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...