Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

EVENIMENT

Proiecte educaționale de 3 milioane de euro inițiate de Liceul Tehnologic «Înălțarea Domnului» Slobozia

Proiecte educaționale de 3 milioane de euro inițiate de Liceul Tehnologic «Înălțarea Domnului» Slobozia

Liceul Tehnologic «Înălțarea Domnului» din Slobozia a reușit performanța de a be­neficia de 3 milioane de euro, din fonduri europene, prin intermediul proiectelor educaționale pe care le-a inițiat. O parte dintre acestea au fost deja realizate, altele sunt în curs de implementare sau de evaluare. «Ne dorim să transformăm acest liceu într-unul modern și incluziv. Proiectele noastre pun accent pe integrare și suport pentru elevii care au nevoie de sprijinul cadrelor didactice!» susține Iulia Nedeloiu, directorul Liceului Tehnologic «Înălțarea Domnului» din Slobozia.

 

Tehnologie pentru elevii de toate vârstele 3 dintre proiectele inițiate de Liceul Tehnologic «Înălțarea Domnului» din Slobozia au vizat conectarea profesorilor și a elevilor cu tehnologia. Proiectele au vizat dotarea unității de învățământ cu echipamente digitale, menite să transforme metodele de predare într-unele mult mai atractive. Este vorba despre proiectele ce au urmărit reducerea abandonului școlar, dar și alte două ce au vizat dotarea cu echipamente digitale precum table inteligente, ochelari VR, monitoare, laptopuri și tabletele electro­nice. «În prezent, Educația fără tehno­logie nu se poate face... Am înțeles împreună cu profesorii acestei școli acest aspect și am inițiat proiectele ce au vizat exclusiv componenta digitală și dotarea unității de învățământ cu echipamente digitale. Pot spune că rezultatele se văd, acum la aproape un an distanță de la fi­nalizarea implementării acestor proiecte... Copiii vin cu mai mult drag la școală pentru că le oferim tehnologia la care sunt tot mai conectați!» mai precizează Iulia Nedeloiu, directorul Liceului Teh­nologic «Înălțarea Domnului» din Slobozia.

 

Stagii de pregătire și incluziune pentru elevii speciali În momentul de față, unitatea de învățământ are în implementare alte 3 proiecte, finanțate la rândul lor din bugetul Uniunii Europene. Unul dintre aceste proiecte se numește «TehniCOOL-3», iar scopul său este acela de a forma viitorii meseriași care studiază în cadrul Liceului Tehnologic «Înălțarea Domnului» Slobozia. «Prin acest proiect se are în vedere pregă­tirea practică a elevilor din învățământul profesional, urmărind totodată și tranziția lor către viitoarele locuri de muncă. Pro­iectul asigură stagii de pregătire practică în medii optime!» mai spune Iulia Nedeloiu. Cel de-al doilea proiect aflat în implementare vizează «Incluziunea copiilor și interilor cu Cerințe Educaționale Speciale în cadrul Liceului Tehnologic „Înălțarea Domnului“ din Slobozia». Reprezentanții unității de învățământ susțin că inițiativa este unică la nivelul județului și urmărește integrarea în învățământul de masă a ele­vilor cu CES. «Desfășurăm activități practice și, totodată, oferim stagii de pre­gătire destinate profesorilor care lucrează cu acești elevi. Pot spune că școala noastră a dezvoltat o mai mare deschidere, în ultimii ani, către integrarea acestor copii în cadrul unității. Pe toate nivelurile de învățământ pe care le avem am integrat 86 de copii care au certificate pentru Cerințe Educaționale Speciale. Ne bucurăm că putem să-i ajutăm și suntem alături de fiecare dintre ei, în funcție de nevoile pe care le au...» mai spune directorul unității de învățământ. Acest proiect se va încheia în anul 2028, conform ca­lendarului de implementare. Cel de-al treilea proiect în derulare al unității de învățământ este «Erasmus+», inițiativă de mobilitate prin care atât profesorii, cât și elevii dobândesc noi competențe, prin schimburi de experiență cu școli din alte state membre ale Uniunii Europene.

 

Proiecte în evaluare Pe lângă proiectele deja amintite, Liceul Tehnologic «Înălțarea Domnului» Slobozia mai are în evaluare alte 3 proiecte. Este vorba despre «O șansă în plus pentru învățământul profesional și tehnic la Liceul Tehnologic „Înălțarea Domnului“», «Împreună pentru reușita școlară», proiect realizat în parteneriat cu Asociația RO-Administrația și «Măsuri integrate pentru elevii din comunitatea romă ai Liceului Tehnologic „Înălțarea Domnului”». «Aceste proiecte au scopul de a integra elevii din medii vulnerabile și, totodată, urmărim și creșterea performanțelor școlare. Cu siguranță, vor primi „undă verde“ pentru finanțare, pentru că echipele de implementare au demonstrat că dau dovadă de seriozitate, având în vedere cele 6 proiecte pe care le-am rea­lizat deja. Pe această cale mulțumesc tuturor celor care ne-au ajutat ca toate proiectele să devină realitate și au sprijinit școala în parcursul său către moder­nizare!» a mai spus Iulia Nedeloiu, directorul Liceului Tehnologic «Înălțarea Domnului» din Slobozia.

1 Februarie 2026, 10:20 (25773 vizualizări - 38 comentarii)

Comentariile cititorilor:


Elev :
(15 Februarie 2026, 01:28)
Proiectele sunt foarte frumoase, aparatura noua in scoala, dar etajul 2 cand se renoveaza si el?
Actualitate :
(6 Februarie 2026, 19:58)
Daca vorbim de implicare la ore și rezultate la bacalaureat un mare plus pentru adjuncta. Dar sa nu uite că funcția e trecătoare,iar DN 2A este cam blocat.
Fostule:
(6 Februarie 2026, 19:21)
Cred că tu ești unul din elevii care făceau orele prin oraș cu Hell in mana și live tik tok. Drum până la stadion și înapoi. Cine știe cunoaște.
Elevule:
(6 Februarie 2026, 17:13)
Se vede ca ai facut franceza multă si geografie ca limba romana lasa mult de dorit.
Fost elev :
(5 Februarie 2026, 23:41)
Felicitări pentru toate reușitele!!! Vreau sa felicit în mod deosebit pe doamna directoare adjunct un OM dedicat copiilor ce se luptă cu ei înșiși pentru a avea cele mai bune rezultate. Cât despre doamna de franceză nu pot spune decât că este un om minunat,un profesor ce orice copil și l-ar dori,un om la care găsești înțelegere,empatie și respect chiar dacă tu ești elev și el profesor. Nu pot avea aceeași părere despre domnul Marius care jignea și umilea copii ce nu făcea parte din echipa de fotbal.
Parinte::
(2 Februarie 2026, 18:47)
Părerile despre activitățile desfășurate în cardul liceului, observ ca sunt împărțite. Este adevărat faptul ca Dumnezeu ne-a făcut, dar diferiți. Observ opinii tendențioase, dar nejustificate, având în vedere ca în ultimii 3 ani și jumătate de când copil meu învață la acest liceu, am văzut și am fost convins despre faptul ca, profesorii sunt adevărat profesioniști și dedicați activităților pe care le desfășoară, cu dragoste fata de elevi și mai ales cu multă răbdare. Am participat la toate ședințele când am fost convocat și am avut ocazia sa observ ca aceste cadre didactice își sacrifică din timpul lor liber, pentru a ridica nivelul de cunoștințe al elevilor, în vederea măririi procentului de promovabilitate. Nu încerc sa ridic pe nimeni în slăvi, dar aceasta este realitatea. Proiecte pentru modernizare și bunăstarea elevilor - da, foarte bine, trăim în aceasta eră. Cinste tuturor. Celor ce se ocupă direct, dar și celorlalți profesori, care prin efortul lor, șlefuiesc și dezvoltă cunoștințele copiilor nostrii. Pot exemplifica cu nume și pronume astfel de profesori,diriginti, sau directori, însă mi-e teamă să nu omit pe cineva și mare nedreptate ar fi.
Profesor LTID:
(2 Februarie 2026, 17:58)
Prin implementarea acestor proiecte principalii beneficiari sunt elevii noștri! Așadar, ne vom axa in continuare pe problemele reale ale școlii, elevilor, părinților!Școala noastră beneficiază în acest moment de atât de multe proiecte datorita colegului nostru, coordonator proiecte europene Alexandru B cadru didact titular! Vreau sa cred că toate cadrele didactice ale LTÂD sunt devotate, bine pregătite și serioase, crescând de la an la an împreună!
Alex:
(2 Februarie 2026, 17:23)
Pentru Ionut: nu este nimic pierdut, nu se pierd bani. In proiectele implementate pana la aceasta data este vorba doar despre dotarea unității de învățământ, prin urare rezultate sunt palpabile si se pot vedea si verifica la orice ora. In ceea ce privește proiectele noi vreau sa va spun ca angajații sunt de cele mai multe ori experți in afara organigramei care aplica pentru postul respectiv si care nu sunt neapărat profesori din scoala.sunt convins ca se vor vedea si rezultatele in curând. Scoala are experienta cu elevii din medii defavorizate si am pus accent pe incluziune.
prof:
(2 Februarie 2026, 16:34)
rautati. nu mai jigniti oamenii fara sa ii cunoasteti, doar de pe margine este simplu sa arunci piatra. eu am facut toate orele :) si le-am semnat si in condica :))
prof:
(2 Februarie 2026, 16:31)
rezultatele unui proiect sa vad dupa implementare, nu la data inceperii. asadar, domnul Ionut, exspecto videre
Ionut:
(2 Februarie 2026, 16:10)
Păcat de banii ăștia, că nu se vad rezultatele. Trebuie profesori serioși și devotați care să se implice, dar în afară de câțiva pe estetică,engleză și sport restul ...
Parinte:
(2 Februarie 2026, 15:32)
Sa nu uitam de domnii de sport C.M si F.M care sunt cei mai implicați din judet in materie de fotbal si se vede asta prin performanțele pe care acest liceu le are atat la fotbal feminin cat si la masculin. Păcat ca nu au o sala de sport unde sa se antreneze pe timpul iernii, dar si asa rezultatele apar.
Parinte:
(2 Februarie 2026, 15:24)
Si cand ma gândesc ca pe vremea fostei directoare scoala mai avea putin si se destrăma. A venit doamna Nedeloiu si nu stiu cum a reusit sa ridice scoala intr-un timp atat de scurt la un nivel atat de înalt. Felicitări si asteptam inca un mandat in care sa duceți liceul si mai sus.
eu:
(2 Februarie 2026, 14:47)
cel mai frumos liceu <3
mihai:
(2 Februarie 2026, 14:43)
bravo doamna directoare. domnii de sport sunt cei mai buni aduc cupe si medalii la scoala faceti si o sala de sport

Lasă un comentariu:

Mesaj
(maximum 2000 caractere):
Vineri 21 Aug 2026
342 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Grindu: Reținut 24 de ore pentru «furt calificat»

Un tânăr de 30 de ani, din Grindu, a fost reținut pentru 24 de ore, în ziua de joi, 13 mai a.c., de către polițiști. Acesta are calitatea de suspect într-un dosar de «furt calificat». În urma cercetărilor ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 19:45
(3214 vizualizări - 0 comentarii)


Alexeni: Ied salvat dintr-o fântână

Alexeni: Ied salvat dintr-o fântână

În ziua de joi, 13 mai a.c., un echipaj de salvatori din cadrul Detașamentului de Pompieri Urziceni a intervenit pentru salvarea unui ied căzut într-o fântână dezafectată, adâncă de aproximativ 15 metri ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 19:40
(4048 vizualizări - 0 comentarii)


RAJA Constanța: Avarie pe strada Dispensarului din Căzănești

Pentru remedierea unui branșament avariat de pe strada Dispensarului, din orașul Căzănești/Ialomița, RAJA Constanța a fost nevoită să întrerupă furnizarea apei potabile vineri, 14 mai 2021, în intervalul ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 19:25
(2424 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 3 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Vineri, 14 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10686, cu 3 cazuri mai mult față de ziua de joi, ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 16:50
(2457 vizualizări - 0 comentarii)


Incendiu la o casă din Fetești

În dimineața zilei de vineri, 14 mai a.c., în jurul orei 5,45, salvatorii din cadrul Stației de Pompieri Fetești au fost alertați prin 112 să intervină la Fetești pentru localizarea și lichidarea unui incendiu ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 13:50
(2287 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Fetești incendiu


Acțiune a polițiștilor la Fetești

Acțiune a polițiștilor la Fetești

În cursul zilei de joi, 13 mai 2021, în cadrul unei acțiuni de amploare desfășurată pe raza municipiului Fetești, aproape 100 de forțe de ordine au acționat pentru prevenirea și combaterea faptelor antisociale ...[citește_toată_știrea]

14 Mai 2021, 12:45
(2394 vizualizări - 0 comentarii)


Iazu: Două autoturisme, implicate într-un accident rutier

Iazu: Două autoturisme, implicate într-un accident rutier

Miercuri, 12 mai a.c., pompierii din cadrul Gărzii de Intervenție Slobozia au intervenit cu o autospecială de intervenție la un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme. La locul evenimentului ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 20:15
(2154 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Iazu accident


Pompierii din Urziceni, 24 de ore de luptă cu flăcările la Glodeanu Siliștea

Pompierii din Urziceni, 24 de ore de luptă cu flăcările la Glodeanu Siliștea

Pompierii din Urziceni au reușit în dimineața zilei de joi, 13 mai a.c., să stingă incendiul care a cuprins un siloz de cereale, de pe raza localității Glodeanu Siliștea/Buzău. Focul a izbucnit în dimineața ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 20:05
(5195 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Modalități de transmitere a documentelor pentru eliberarea certificatului de rezidență fiscală

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii interesați că cererile pentru eliberarea certificatului de rezidență fiscală se pot transmite prin mijloace electronice de ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 19:50
(5172 vizualizări - 0 comentarii)


Ciocârlia: Șofer rănit într-un accident rutier

Pompierii din Urziceni au intervenit în ziua de joi, 13 mai a.c., în cazul unui accident rutier petrecut pe raza localității Ciocârlia. Din informațiile oferite, se pare că un autoturism s-a ciocnit de ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 17:30
(3325 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 3 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Joi, 13 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10683, cu 3 cazuri mai mult față de ziua de miercuri ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 16:35
(3632 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Și-a găsit sfârșitul într-un bazin cu apă

Un bărbat de 55 de ani din localitatea Urziceni a murit în ziua de joi, 13 mai a.c., după ce a căzut într-un bazin cu apă, adânc ce 7 metri. Bazinul se afla în gospodăria bărbatului. La fața locului au ...[citește_toată_știrea]

13 Mai 2021, 16:30
(2506 vizualizări - 0 comentarii)


Percheziții în Ialomița: Contrabanda cu tutun, în vizorul polițiștilor prahoveni

Miercuri, 12 mai 2021, polițiștii Serviciului de Investigare a Criminalității Economice Prahova au efectuat 32 de percheziții, în 15 județe (Prahova, Ilfov, Dâmbovița, Argeș, Ialomița, ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2021, 21:40
(3493 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Reducerea evaziunii fiscale, obiectivul strategiei ANAF 2021-2024

Administrația Județeana a Finanțelor Publice Ialomița și-a fixat ca obiectiv strategic reducerea evaziunii fiscale și a economiei subterane, în vederea menținerii unui mediu economic echitabil pentru toți ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2021, 18:40
(7324 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 9 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Miercuri, 12 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10680, cu 9 cazuri mai mult față de ziua de marți ...[citește_toată_știrea]

12 Mai 2021, 16:20
(2152 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: 170 kg de pește, confiscate de polițiști

Fetești: 170 kg de pește, confiscate de polițiști

În cadrul unei acțiuni desfășurată luni, 10 mai a.c., polițiștii au depistat un bărbat, de 34 de ani, din județul Constanța, în timp ce transporta ilegal 170 kg de pește. Bărbatul nu avea documente legale ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2021, 18:05
(2033 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Amenzi de 14 mii lei pentru nerespectarea măsurilor de protecție sanitară

Polițiștii ialomițeni au desfășurat luni, 10 mai a.c., ample acțiuni privind modul în care populația județului respectă măsurile de poretcție sanitară. Cu această ocazie au fost aplicate 75 de sancțiuni ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2021, 17:45
(2136 vizualizări - 0 comentarii)


ISU Ialomița: Incendii de vegetație uscată la Valea Ciorii și Lăcusteni

ISU Ialomița: Incendii de vegetație uscată la Valea Ciorii și Lăcusteni

Pompierii ialomițeni au intervenit luni, 10 mai a.c, pentru stingerea unor incendii de vegetație uscată produse pe raza localităților Valea Ciorii și Lăcusteni. La Lăcusteni, incendiul s-a produs pe terasamentul ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2021, 17:40
(2332 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Termen limită pentru depunerea unor declarații fiscale

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița le reamintește contribuabililor faptul că 25 mai 2021 este data limită pentru depunerea următoarelor declarații fiscale: Formularul 100, Formularul ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2021, 17:35
(3722 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 8 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Marți, 11 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10671, cu 8 cazuri mai mult față de ziua de luni, ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2021, 16:35
(3634 vizualizări - 0 comentarii)


24 de localități din Ialomița, incluse în zona epidemiologică de risc înalt din cauza gripei aviare

Din cauza apariției focarelor de gripă aviară înalt patogenă pe teritoriul Europei, Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor Ialomița a inclus 24 de localități din județul nostru în ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2021, 17:20
(4848 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 5 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Luni, 10 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10663, cu 5 cazuri mai mult față de ziua de duminică ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2021, 16:40
(3550 vizualizări - 0 comentarii)


Accidente la Ograda, Iazu și Grivița

Accidente la Ograda, Iazu și Grivița

Vineri, 7 mai a.c., în jurul orelor 10,00, salvatorii de la Garda de Intervenție Țăndărei au fost solicitați să intervină la un accident rutier produs pe raza localității Ograda, fiind implicate două autoturisme ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2021, 13:05
(3545 vizualizări - 0 comentarii)


Horia: Incendiu la o șiră de baloți

Horia: Incendiu la o șiră de baloți

Pompierii din două județe acționează pentru stingerea unui incendiu izbucnit încă de sâmbătă, 8 mai a.c., în jurul orelor 23,00, la o șiră de baloți din paie aprinsă în câmp, în satul Horia din comuna ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2021, 12:55
(3949 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 8 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Duminică, 9 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10658, cu 8 cazuri mai mult față de ziua de sâmbătă ...[citește_toată_știrea]

9 Mai 2021, 17:20
(3688 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 15 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Sâmbătă, 8 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10650, cu 15 cazuri mai mult față de ziua de vineri ...[citește_toată_știrea]

8 Mai 2021, 16:35
(2676 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 10 noi cazuri COVID-19 în Ialomița

Vineri, 7 mai a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 10635, cu 10 cazuri mai mult față de ziua de joi, ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2021, 16:35
(3838 vizualizări - 0 comentarii)


8 mai-Ziua Mondială a Crucii Roșii și a Semilunii Roșii

8 mai-Ziua Mondială a Crucii Roșii și a Semilunii Roșii

La data de 8 mai se sărbătorește Ziua Mondială a Crucii Roșii și a Semilunii Roșii. Această zi este dedicată personalului și voluntarilor Mișcării Internaționale a Crucii Roșii și Semilunii Roșii. Mișcarea ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2021, 15:20
(3262 vizualizări - 0 comentarii)


APIA autorizează plățile aferente schemelor de sprijin cuplat în sectorul vegetal-Campania 2020

Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură (APIA) aduce la cunoștința opiniei publice că începând de vineri, 7 mai 2021, a demarat autorizarea la plată a schemelor de sprijin cuplat în sectorul ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2021, 13:25
(6597 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Modificările aduse Formularului 300 «Decont de taxă pe valoarea adăugată»

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează persoanele impozabile înregistrate în scopuri de TVA conform art. 316 din Legea nr. 227/2015 privind Codul Fiscal, cu modificările și completările ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2021, 12:10
(5123 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
revolta în Decizia NU va afecta distribuirea, tratarea și epurarea apei de către Urban SA Slobozia! Pt DNA în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului Piață în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului stoica în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului gigel în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului paul în Autorizația de mediu a Urban SA Slobozia, SUSPENDATĂ. Propunere a Prefecturii Ialomița de declarare a «stării de alertă» în Slobozia și în alte 4 localități! oi în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 19 august 2026 Tot EL în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului ? în Constructorii podului peste râul Ialomița din Țăndărei, responsabili de distrugerea digului de apărare din zonă Alegator în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului @ Wake up în Constructorii podului peste râul Ialomița din Țăndărei, responsabili de distrugerea digului de apărare din zonă Mary în Autorizația de mediu a Urban SA Slobozia, SUSPENDATĂ. Propunere a Prefecturii Ialomița de declarare a «stării de alertă» în Slobozia și în alte 4 localități! teren extravilan Munteni Buzău în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 19 august 2026 Caron în Autorizația de mediu a Urban SA Slobozia, SUSPENDATĂ. Propunere a Prefecturii Ialomița de declarare a «stării de alertă» în Slobozia și în alte 4 localități! Wake up în Constructorii podului peste râul Ialomița din Țăndărei, responsabili de distrugerea digului de apărare din zonă Fotograf în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului auto SH în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 19 august 2026 Urban în Autorizația de mediu a Urban SA Slobozia, SUSPENDATĂ. Propunere a Prefecturii Ialomița de declarare a «stării de alertă» în Slobozia și în alte 4 localități! Gigi de la gaze în Între promisiunile video ale primarului Potor și realitatea orașului Veverita în Primăria Slobozia reabilitează doar 4 din 7 unități de învățământ prin Programul «ELENA»

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...