Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

REPORTAJ

Veterani la apel

Veterani la apel

În urmă cu o săptămână, militarii Batalionului 113 «Bărăganul» au donat sânge pentru trei veterani din Cel De Al Doilea Război Mondial, aflați în comuna Ion Roată din Ialomița. Concret, bonurile de masă primite ca urmare a participării la campania de donare de sânge lansată de Centrul de Transfuzii din Slobozia au fost transformate în alimente și donate. Joi, 26 octombrie 2017, lt.-col. Florin Sîrbu, comandantul Batalionului, el însuși «veteran» și participant în 4 teatre de operațiuni militare din afara granițelor României, și-a susținut colegii în această acțiune.

Atenție, veteran în zonă!... [citește_tot_articolul]

4 Noiembrie 2017, 13:40 (5186 vizualizări - 1 comentariu)

EVENIMENT

Cantitatea de sânge recoltată, în scădere

În Ialomița

Cantitatea de sânge recoltată, în scădere

Fenomenul crizei de sânge se adâncește și la nivelul județului Ialomița. Reprezentanții Centrului de Transfuzii Sanguine Ialomița au făcut publică o situație privind raportul dintre nevoia de sânge și stocurile pe care le au disponibile. Între acești indicatori există o discrepanță considerabilă, generată de faptul că în fiecare lună numărul donatorilor se diminuează.

Statistici îngrijorătoare
Datele statistice ale Centrului de Transfuzii Sanguine Ialomița arată că la nivelul județului Ialomița nevoia de sânge a crescut în ultimii ani cu aproximativ 18%. Astfel, în 2015, în baza... [citește_tot_articolul]

30 Septembrie 2017, 13:25 (6506 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Urziceni: Donare de sânge

Cu sprijinul Centrului de Transfuzii Sanguine Ialomița, sediul Protopopiatului Urziceni a devenit neîncăpător datorită zecilor de credincioși veniți să doneze sânge. Împreună cu preoții și reprezentanții... [citește toată știrea]

31 August 2017, 20:05 (4257 vizualizări - 0 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Protopopiatul Slobozia: Campania «Donează sânge! Salvează o  viață!»

Protopopiatul Slobozia: Campania «Donează sânge! Salvează o viață!»

Luni, 19 iunie 2017, Protopopiatul Slobozia, în parteneriat cu Centrul Județean de Transfuzie Ialomița continuă Campania «Donează sânge! Salvează o viață!». Campania are ca scop salvarea de vieți prin donarea... [citește toată știrea]

19 Iunie 2017, 19:40 (5873 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Campanie de donare de sânge inițiată de jandarmii ialomițeni

Pentru al nouălea an consecutiv, jandarmii ialomițeni desfășoară campania de donare de sânge «Donează sânge-Donează Viață!». Evenimentul se desfășoară în perioada 22-29 mai, iar pe această cale jandarmii... [citește toată știrea]

19 Mai 2017, 19:20 (7329 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Sărăcia îi aduce pe ialomițeni la Centrul de Transfuzii Ialomița

În preajma Paștelui

Sărăcia îi aduce pe ialomițeni la Centrul de Transfuzii Ialomița

În preajma Paștelui, tot mai  mulți ialomițeni iau cu asalt Centrul de Transfuzii Sanguine. Din cauza sărăciei, oamenii donează sânge în schimbul tichetelor de masă, pe care le folosesc pentru a-și cumpăra mâncare de Sărbători. Fiecare donator primește 7 bonuri de masă, în valoare de 67 de lei. Angajații instituției recunosc situația și spun că nu puține au fost cazurile în care unii donatori  au venit cu întreaga familie.

Un mod de a supraviețui În ciuda intenselor campanii de mediatizare, Centrul de Transfuzii Sanguine Ialomița se află într-o permanentă criză de donatori... [citește_tot_articolul]

13 Aprilie 2017, 15:40 (4697 vizualizări - 2 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Pompierii din Țăndărei donează sânge

Pompierii din Țăndărei donează sânge

Acțiunea, desfășurată din proprie inițiativă, a avut loc în dimineața zilei de luni, 10 aprilie 2017, la sediul Gărzii de Intervenție, cu sprijinul caravanei mobile a Centrului Județean de Transfuzii, care... [citește toată știrea]

10 Aprilie 2017, 19:15 (6015 vizualizări - 1 comentariu)

ULTIMA ORĂ

Campanie de donare de sânge în Protopopiatul Urziceni

Campanie de donare de sânge în Protopopiatul Urziceni

Pentru a veni în sprijinul semenilor noștri aflați în suferință, miercuri, 22 februarie 2017, în intervalul orar 8,00 -12,00, Biroul de Asistență Socială din cadrul Protopopiatului Urziceni a continuat... [citește toată știrea]

22 Februarie 2017, 15:10 (5091 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

REPORTAJ

Donatorii de viață

Donatorii de viață

Pentru Centrul de Transfuzii Sanguine din Slobozia donatorii fideli sunt mai prețioși decât aurul. Într-un minut, o singură pungă cu sânge recoltat de la ei poate salva 3 vieți. În Ialomița există 2700 de oameni care își oferă voluntar sângele ca să vindece boli, de cele mai multe ori fără leac. Simpli, dar generoși, fiecare ascunde în spate o poveste despre curaj și dorința de a ajuta. Deși implicarea lor este primordială, în spitale ajunge tot mai puțin sânge...

Suferința unește oamenii
Petrica Tache (43 de ani) din Ciulnița este unul dintre donatorii fideli din Ialomița. De... [citește_tot_articolul]

7 Februarie 2017, 10:20 (3354 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Protopopiatul Urziceni: «Donează sînge, salvează o viață!»

Reprezentanții Protopopiatului Urziceni au continuat acțiunile în cadrul campaniei «Donează sînge, salvează o viață!», inițiată de Patriarhia Română. O echipă medicală a Centrului de Transfuzii Sanguine... [citește toată știrea]

28 Noiembrie 2016, 10:05 (6204 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Episcopia Sloboziei și Călărașilor: Campania «Donează sînge! Salvează o viață!»

Cu binecuvîntarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, Protopopiatul Slobozia în parteneriat cu Centrul Județean de Transfuzie Ialomița continuă Campania «Donează sînge... [citește toată știrea]

7 Aprilie 2016, 14:40 (6010 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Primăria Slobozia decontează transportul donatorilor de sânge

Primăria Slobozia decontează transportul donatorilor de sînge

Pentru a crește numărul donatorilor de sînge, reprezentanții Centrului de Transfuzii Sanguine Ialomița au cerut sprijinul Primăriei Slobozia. Municipalitatea s-a implicat în susținerea actului donării, creînd posibilitatea persoanelor din afara orașului, interesate să facă acest gest, de a-și deconta transportul. În județul Ialomița există peste 2000 de donatori «fideli».

Facilități pentru donatorii de sînge Inițiativa privind susținerea actului donării prin decontarea transportului public a fost demarată de reprezentanții Centrului de Transfuzii Ialomița, în baza unor reglementări... [citește_tot_articolul]

13 Octombrie 2015, 14:45 (9261 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Polițiștii ialomițeni donează sânge

Polițiștii ialomițeni donează sînge

Peste 50 de polițiști au răspuns prezent Campaniei «Donează sînge! Salvează o viață!» desfășurată de Centrul Județean de Transfuzii Sanguine Ialomița în parteneriat cu Inspectoratul de Poliție al Județului... [citește toată știrea]

17 Martie 2015, 15:35 (5492 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Jandarmii ialomițeni donează viață

Jandarmii ialomițeni donează viață

Inspectoratul de Jandarmi Județean Ialomița inițiază, în perioada 2-5 decembrie 2014, o campanie umanitară de donare de sînge, în parteneriat cu Centrul Județean de Transfuzii Sanguine Ialomița, sub egida... [citește toată știrea]

28 Noiembrie 2014, 20:10 (7665 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

20 de voluntari au donat sânge pentru a sprijini copiii orfani

Acțiune umanitară la Centrul de Transfuzii Sanguine Slobozia

20 de voluntari au donat sînge pentru a sprijini copiii orfani

Proaspăt înființată, Asociația «Sprijin pentru Cetățeni» a demarat deja prima campanie umanitară. Sub sloganul «Sîngele salvează zîmbete», 20 de voluntari din cadrul ONG «Sprijin pentru Cetățeni» au venit la Centrul de Transfuzii Sanguine pentru a dona sînge. Cu bonurile de masă pe care le-au primit, aceștia au cumpărat jucării și alimente pentru copiii instituționalizați la Centrul de Plasament Nr. 2. Acțiunea demarată la Slobozia se va extinde în alte 5 județe din țară...

Tinerii, exemple pentru noi toți
Asociația «Sprijin pentru Cetățeni» este cea mai nouă ONG înființată la... [citește_tot_articolul]

7 Aprilie 2014, 10:35 (6465 vizualizări - 3 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Ialomița: Jandarmii vor dona sânge

Ialomița: Jandarmii vor dona sînge

Peste 100 de jandarmi din cadrul Inspectoratului de Județean de Jandarmi Ialomița se vor alătura campaniei «Întinde o mînă-salvează o viață», în cadrul căreia aceștia vor merge la Centrul de Transfuzii... [citește toată știrea]

21 Septembrie 2012, 17:18 (7914 vizualizări - 0 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Jandarmii ialomițeni, solidari cu ofițerul rănit la Sighetu Marmației

În semn de solidaritate cu polițistul bistrițean Darius Perhaiță, omul legii rănit în urma exploziei care a avut loc în cursul săptămînii trecute la Sighetu Marmației, jandarmii ialomițeni au decis să îl... [citește toată știrea]

29 Februarie 2012, 17:15 (12082 vizualizări - 0 comentarii)

Sâmbătă 27 Iun 2026
271 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

AJFP Ialomița: Întâlnirile între contribuabili și inspectorii fiscali se pot face prin programări on-line

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor că se pot programa on-line pentru întâlnirea cu un inspector fiscal din cadrul instituției. Pe site-ul www.anaf.ro ...[citește_toată_știrea]

19 Octombrie 2020, 13:50
(2973 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1683 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Duminică, 18 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1683, cu 47 cazuri mai mult față de ziua de ...[citește_toată_știrea]

18 Octombrie 2020, 16:05
(2187 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1636 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Vineri, 16 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1636, cu 49 cazuri mai mult față de ziua de ...[citește_toată_știrea]

16 Octombrie 2020, 16:05
(2207 vizualizări - 0 comentarii)


Mihail Kogălniceanu: Băut și fără permis, la volan

Un bărbat, de 36 de ani, din comuna Mihail Kogălniceanu, a fost depistat în flagrant noaptea joi spre vineri, 15/16 octombrie a.c., de polițiștii ialomițeni, în timp ce conducea un autoturism pe drumurile ...[citește_toată_știrea]

16 Octombrie 2020, 14:10
(2394 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiuni pentru prevenirea și limitarea infectării cu noul coronavirus

În ultimele 24 de ore, sub autoritatea Instituției Prefectului, echipe mixte formate din polițiști din cadrul IPJ Ialomița, jandarmi și polițiști locali au acționat pentru verificarea respectării modului ...[citește_toată_știrea]

16 Octombrie 2020, 14:05
(3549 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Dosare penale pentru infracțiuni rutiere

Miercuri, 14 octombrie a.c., în jurul orelor 11,30, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier,  în timp ce desfășurau activități de supraveghere a traficului rutier pe DN2 (E85), în afara  localității ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2020, 17:30
(2717 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: 5 persoane, depistate că nu respectă măsura izolării la domiciliu

În ultimele 24 de ore, forțele de ordine au depistat 5 persoane care nu respectă măsura izolării la domiciliu și peste 50 de persoane care nu purtau mască de protecție în spațiile unde aceasta este obligatorie ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2020, 17:25
(3690 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1587 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Joi, 15 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1587, cu 14 cazuri mai mult față de ziua de miercuri ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2020, 16:05
(1857 vizualizări - 1 comentariu)


RAJA Constanța: Lipsă apă în orașul Căzănești

Joi, 15 octombrie 2020, s-a înregistrat o avarie pe conducta de alimentare cu apă de pe strada Prunului din orașul Căzănești/Ialomița. Pentru remedierea acesteia, echipele de intervenție RAJA Constanța ...[citește_toată_știrea]

15 Octombrie 2020, 15:40
(2258 vizualizări - 0 comentarii)


Serviciul Județean Anticorupție Ialomița: Concurs de film de scurt metraj cu tematică «Anticorupție»

Direcția Generală Anticorupție, în parteneriat cu Asociația Pro Democrația și Fundația Hanns Seidel România, derulează în perioada octombrie-decembrie 2020 proiectul «#Integritate 2020», în cadrul căruia ...[citește_toată_știrea]

14 Octombrie 2020, 18:35
(5512 vizualizări - 0 comentarii)


ITM Ialomița: 124 de controale, amenzi de 255000 de lei

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat în luna septembrie 2020 un număr de 124 acțiuni de control în domeniul relațiilor de muncă, în urma cărora s-au aplicat sancțiuni contravenționale ...[citește_toată_știrea]

14 Octombrie 2020, 18:20
(2023 vizualizări - 0 comentarii)


Fierbinți-Târg: Depistat în flagrant conducând sub influența aloolului

Marți, 13 octombrie a.c., în jurul orelor 11,00, polițiștii din cadrul Postului de Poliție Dridu au depistat un bărbat, de 48 de ani, din orașul Fierbinți-Târg, conducând un autoturism pe raza localității ...[citește_toată_știrea]

14 Octombrie 2020, 18:10
(5183 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiuni pentru prevenirea răspândirii noului Coronavirus

În ultimele 24 de ore, polițiștii ialomițeni au continuat să acționeze pentru a verifica modul în care se respectă prevederile legale impuse în contextul actual. 60 de persoane au fost sancționate contravențional ...[citește_toată_știrea]

14 Octombrie 2020, 18:05
(2784 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1573 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Miercuri, 14 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1573, cu 30 cazuri mai mult față de ziua de ...[citește_toată_știrea]

14 Octombrie 2020, 16:05
(2164 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1543 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Marți, 13 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1543, cu 16 cazuri mai mult față de ziua de luni ...[citește_toată_știrea]

13 Octombrie 2020, 16:05
(1954 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiunea «Truck&Bus»

Autobuze, microbuze, precum și alte autovehicule de transport persoane sau mărfuri vor fost oprite, pentru control, de polițiștii rutieri. Activitățile au loc, simultan, în toate statele membre ...[citește_toată_știrea]

13 Octombrie 2020, 15:10
(3017 vizualizări - 0 comentarii)


ISU Ialomița: «Marți, 13! Acasă în siguranță!»

Anul acesta, ziua de marți, 13 are o dublă însemnătate pentru structurile profesioniste pentru situații de urgență, întrucât marcăm în același timp «Ziua Informării Preventive» și «Ziua Internațională a ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 22:40
(2642 vizualizări - 1 comentariu)


RAJA Constanța: Avarie la intersecția străzilor Dumbravei cu Popa Șapcă din Fetești/Cartierul Fetești-Gară

Pentru executarea lucrărilor de înlocuire a unei vane de legătură pe conducta de alimentare cu apă de la intersecția străzilor Dumbravei cu Popa Șapcă din Fetești/Cartierul Fetești-Gară, RAJA Constanța ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 19:35
(5472 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Dosare penale pentru infracțiuni rutiere

Sâmbătă, 10 octombrie a.c., în jurul orelor orei 3,30, polițiștii din Slobozia, în timp ce efectuau un filtru rutier pe raza comunei Scânteia, au oprit un autoturism condus de un bărbat, de 52 de ani. ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 17:40
(2198 vizualizări - 0 comentarii)


Maia: Lemne confiscate de polițiști

Vineri, 9 octombrie a.c., pe raza comunei Maia, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală nr. 5 Jilavele au depistat în trafic un bărbat, de 42 de ani, din comuna Nuci, în timp ce transporta cu o ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 17:35
(5128 vizualizări - 0 comentarii)


Urziceni: Bătrân de 78 de ani, dispărut

Urziceni: Bătrân de 78 de ani, dispărut

Polițiștii din Ialomița caută un bărbat, în vârstă de 78 de ani, care a plecat voluntar de la domiciliul său din municipiul Urziceni într-o direcție necunoscută, fără a mai reveni. Persoanele care pot oferi ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 17:25
(2040 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Acțiuni pentru combaterea răspândirii COVID-19

Polițiștii ialomițeni, sub autoritatea Instituției Prefectului Ialomița, au continuat să acționeze, în sistem integrat, alături de celelalte structuri, în vederea verificării respectării măsurilor impuse ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 17:20
(2937 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1527 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Luni, 12 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1527, cu 30 cazuri mai mult față de ziua de duminică ...[citește_toată_știrea]

12 Octombrie 2020, 16:05
(2544 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1497 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Duminică, 11 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1497, cu 30 cazuri mai mult față de ziua de ...[citește_toată_știrea]

11 Octombrie 2020, 16:05
(2637 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1467 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Sâmbătă, 10 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1467, cu 29 cazuri mai mult față de ziua de ...[citește_toată_știrea]

10 Octombrie 2020, 16:05
(1917 vizualizări - 0 comentarii)


Bărbulești: Trei persoane, rănite într-un accident rutier

Bărbulești: Trei persoane, rănite într-un accident rutier

Traficul rutier a fost blocat în ziua de vineri, 9 octombrie a.c., în zona localității Bărbulești din cauza unui accident rutier în care au fost implicate două autoturisme. În urma impactului au rezultat ...[citește_toată_știrea]

9 Octombrie 2020, 19:30
(2705 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Polițiștii au verificat respectarea măsurilor de protecție sanitară

Peste 130 de polițiști, jandarmi și polițiști locali au acționat pe raza județului Ialomița, în ultimele 24 de ore, pentru a verifica modul în care ialomițenii respectă măsurile de protecție sanitară.  ...[citește_toată_știrea]

9 Octombrie 2020, 19:25
(2978 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1438 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Vineri, 9 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1438, cu 15 cazuri mai mult față de ziua de joi ...[citește_toată_știrea]

9 Octombrie 2020, 16:05
(2063 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Cod Portocaliu de ploi abundente

Ialomița: Cod Portocaliu de ploi abundente

Potrivit Administrației Naționale de Meteorologie, începând din noaptea de joi spre vineri, 8/9 octombrie 2020, ora 3,00, și până vineri, 9 octombrie 2020, orele 21,00, județele Ialomița, Călărași și Constanța ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2020, 19:10
(2971 vizualizări - 0 comentarii)


Grupul de Comunicare Strategică: 1423 cazuri de COVID-19 în Ialomița

Joi, 8 octombrie a.c., la nivelul județului Ialomița, potrivit Grupului de Comunicare Strategică, numărul cazurilor de îmbolnăviri cu COVID-19 a ajuns la 1423, cu 36 cazuri mai mult față de ziua de miercuri ...[citește_toată_știrea]

8 Octombrie 2020, 16:05
(2608 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Mihai în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...