Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 100 mii de lei pentru «muncă la negru»

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat în luna iulie 2017 o serie de controale tematice pentru a preveni și combate fenomenul «muncii la negru». În urma verificărilor au fost depistate... [citește toată știrea]

3 August 2017, 20:10 (6687 vizualizări - 1 comentariu)

ULTIMA ORĂ

Bilanț la ITM Ialomița. Peste 600 de controale, amenzi de peste 529 mii de lei!

Potrivit unui bilanț al ITM Ialomița pe primul semestru al anului 2017, în domeniul relațiilor de muncă au fost efectuate 668 de controale, 232 de angajatori fiind sancționați cu amenzi în cuantum de peste... [citește toată știrea]

31 Iulie 2017, 19:35 (5353 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 34 mii de lei pentru patronii spălătoriilor auto

Inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă  Ialomița au verificat recent modul în care se respectă legislația în muncă de către patronii spălătoriilor auto de pe raza județului. Cu... [citește toată știrea]

28 Iulie 2017, 21:05 (6598 vizualizări - 0 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Firmele de pază, controlate de inspectorii ITM Ialomița

În perioada 26-30 iunie 2017, s-a desfășurat Campania Națională privind identificarea cazurilor de muncă nedeclarată și  respectarea prevederilor legale privind timpul de muncă precum și securitatea... [citește toată știrea]

13 Iulie 2017, 17:45 (4429 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Transformarea muncii nedeclarate în muncă declarată

În perioada 14.06-31.08.2017 se desfășoară «Acțiunea de informare și conștientizare cu privire la transformarea muncii nedeclarată în muncă declarată», acțiune demarată de Inspecția Muncii și inspectoratele... [citește toată știrea]

10 Iulie 2017, 16:25 (5367 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Obligații pentru angajatori

Potrivit unui comunicat de presă remis publicității, Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița informează cu privire la obligativitatea angajatorilor de a consulta angajații și de a le permite înființarea... [citește toată știrea]

30 Iunie 2017, 19:15 (4324 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 31 mii de lei pentru «munca la negru»

29 de angajatori din Ialomița, care desfășoară activități în industria alimentară, au fost verificați în vederea identificării angajaților care lucrau «la negru», de către inspectorii Inspectoratului Teritorial... [citește toată știrea]

16 Iunie 2017, 20:25 (6502 vizualizări - 0 comentarii)

EVENIMENT

Inspectorii ITM Ialomița au amendat constructorii «gropii lui Stoica»

Inspectorii ITM Ialomița au amendat constructorii «gropii lui Stoica»

Proiectul privind reabilitarea Pieței Revoluției din Slobozia a intrat din nou în atenția organelor de control. Concret, inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au efectuat un control tematic pe șantierul din centrul orașului. La final, aceștia au amendat cu 15 mii de lei societatea Unisat Energy București, firmă care a preluat lucrările în baza unui contract de subantrepriză de la beneficiarul de drept al proiectului inițiat de municipalitatea slobozeană, ACM 4 București, pentru nerespectarea programului de repaus al muncitorilor. În urma unei acțiuni similare întreprinsă de ITM Ialomița, pe același șantier a fost deschis un dosar penal, înregistrat pe rolul Parchetului... [citește_tot_articolul]

2 Iunie 2017, 13:20 (19132 vizualizări - 19 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Campania Națională în domeniul construcțiilor

În perioada 9-13 mai 2017 s-a desfășurat Campania Națională privind identificarea cazurilor de muncă nedeclarată și verificarea modului de respectare a cerințelor minime de securitate și sănătate în muncă... [citește toată știrea]

25 Mai 2017, 19:05 (5719 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: «Ziua Internațională a Sănătății și Securității în Muncă»

În data de 28 aprilie, la nivel mondial, se sărbătorește «Ziua Internațională a Sănătății și Securității în Muncă». Evenimentul a fost marcat anul acesta și la Slobozia, de către reprezentanții Inspectoratului... [citește toată știrea]

28 Aprilie 2017, 19:10 (6736 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Controale ale ITM Ialomița

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița  a desfășurat, în trimestrul I 2017, în domeniul relațiilor de muncă, 322 de acțiuni de control  în urma cărora  au fost dispuse 472 de măsuri pentru... [citește toată știrea]

21 Aprilie 2017, 17:20 (3910 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Întâlnire cu agricultorii din Gheorghe Doja

Oficialii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au desfășurat, joi, 30 martie 2017, o întâlnire de lucru, în localitatea Gheorghe Doja, cu agricultorii din localitate, specializați în... [citește toată știrea]

31 Martie 2017, 18:10 (5153 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Controale ale ITM Ialomița

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat, în luna martie 2017, în domeniul relațiilor de muncă, acțiuni de control, în cadrul Campaniei Naționale «O zi pe săptămână», prin controale inopinate... [citește toată știrea]

30 Martie 2017, 20:05 (3952 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Campanie de informare

În cursul anului 2017, Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița va desfășura o acțiune de informare privind obligațiile legale ale angajatorilor de a consulta lucrătorii și de verificare a organizării... [citește toată știrea]

24 Februarie 2017, 10:20 (5573 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Sportivi angajați ilegal la CSM Unirea Slobozia

Sportivi angajați ilegal la CSM Unirea Slobozia

Acuzații grave la adresa Clubului Sportiv Municipal Slobozia. Inspectorii Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița susțin că 60 de sportivi legitimați la CSM Slobozia au fost angajați ilegal. Concret, handbalistele și fotbaliștii clubului beneficiau de contracte de muncă «mascate». Cazul a intrat în atenția procurorilor Parchetului de pe lîngă Judecătoria Slobozia, care au deschis o anchetă. Reprezentanții CSM Unirea Slobozia precizează însă că angajarea tuturor sportivilor s-a făcut cu respectarea Legii Sportului din România. «Nu este nimic ilegal. Vom demonstra acest aspect...» declară Constantin Prepeliță, președintele Clubului Sportiv.

Anchetă penală la CSM Unirea Slobozia... [citește_tot_articolul]

26 Iulie 2016, 22:10 (11358 vizualizări - 17 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița, reclamat în 300 de procese

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița, reclamat în 300 de procese

În ultimii 3 ani, inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au fost implicați în peste 300 de procese. Instituția a fost acționată în judecată de către administratorii societăților comerciale care au considerat că au fost amendați necuvenit. Ponderea proceselor cîștigate în raport cu cele pierdute scoate la iveală faptul că juriștii ITM au fost prinși pledînd fără să-și fi făcut temele corespunzător.

O amendă «disproporționată»
La solicitarea redacției Independent, oficialii Inspectoratului Teritorial... [citește_tot_articolul]

27 Noiembrie 2015, 14:35 (7316 vizualizări - 10 comentarii)

EVENIMENT

Slobozia: Recon și Doje încalcă legislația muncii

Slobozia: Recon și Doje încalcă legislația muncii

Cel mai recent proiect de utilitate publică al Primăriei Slobozia are deja probleme. Este vorba despre o serie de lucrări de aducțiune a apei, care au debutat în urmă cu o lună. Concret, societatea angajată să realizeze rețeaua a fost amendată de Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița. Inspectorii ITM susțin faptul că firma își ținea angajații la muncă fără a le respecta orele din contract.

Șantier cu probleme De o lună, Primăria Slobozia a început din nou să lucreze la extinderea rețelei de apă. Potrivit informațiilor, noua rețea se construiește pe traseul Stația de tratare-Parc... [citește_tot_articolul]

15 Septembrie 2015, 12:55 (9145 vizualizări - 3 comentarii)

EVENIMENT

Agricultura și industria alimentară sunt domenii de activitate riscante

ITM Ialomița confirmă

Agricultura și industria alimentară sînt domenii de activitate riscante

Reprezentanții Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au dat publicității date privind rata accidentelor de muncă petrecute pe raza județului, în perioada ianuarie-septembrie 2014. Potrivit estimărilor oficiale, agricultura sau industria alimentară sînt considerate domeniile de activitate unde angajații au devenit victime la locul de muncă...

45 de victime ale accidentelor de muncă
Raportul inspectorilor din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița a fost prezentat în ședința de luna trecută a Colegiului Prefectural, din cadrul Prefecturii Ialomița. Documentul... [citește_tot_articolul]

24 Noiembrie 2014, 14:10 (6922 vizualizări - 0 comentarii)

CEA MAI/CEL MAI...

Gabriel, parvenitul de la ITM

Descentralizații noștri cei de toate zilele

Gabriel, parvenitul de la ITM

Gabriel Ioniță este, de vreun an și ceva, șeful Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița. A fost parașutat în fruntea instituției după un stagiu fără istoric în fruntea Oficiului Județean de Plăți pentru Dezvoltare Rurală și Pescuit. Nici despre actualul mandat nu se pot spune prea multe... La repezeală, noi am aminti doar că, de cînd e director al ITM Ialomița, județul a înregistrat cele mai multe accidente de muncă mortale. Dar, evident, aceasta nu e decît o insinuare răuvoitoare.

Lupul îmbrăcat în oaie
Gabriel Ioniță este un penelist care a supraviețuit epurărilor operate... [citește_tot_articolul]

21 Octombrie 2014, 12:25 (9160 vizualizări - 5 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Munca la negru, amendată de inspectorii ITM Ialomița

În perioada ianuarie-februarie 2014, inspectorii Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au demarat ample acțiuni de control pe linia prevenirii muncii la negru și securității și sănătății în muncă... [citește toată știrea]

14 Martie 2014, 10:10 (7930 vizualizări - 0 comentarii)

Luni 29 Iun 2026
228 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Ialomița: Beți la volan

Polițiștii au depistat luni, 7 august a.c., doi bărbați de 27 și 48 ani, din comuna Scânteia, respectiv Movilița, care conduceau autoturisme deși se aflau sub infuența băuturilor alcoolice. Ambii au fost ...[citește_toată_știrea]

8 August 2017, 21:05
(4169 vizualizări - 0 comentarii)


Autoturism căutat de autoritățile cehe, identificat de polițiștii ialomițeni

Un autoturism căutat pentru confiscare de autoritățile cehe a fost depistat de polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale Ialomița. Polițiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale ...[citește_toată_știrea]

8 August 2017, 20:30
(5635 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: A dispărut de la domiciliu

Ialomița: A dispărut de la domiciliu

Polițiștii ialomițeni  caută o minoră, de 12 ani, care a plecat de acasă și nu a revenit până în prezent. Cei care pot oferi informații care să conducă la găsirea minorei sunt rugați să sune la numărul ...[citește_toată_știrea]

8 August 2017, 20:20
(7163 vizualizări - 1 comentariu)


Amara: Festivalul Național de Folclor «Doina Bărăganului», ediția a III-a

În organizarea Consiliului Județean Ialomița, a Centrului Județean pentru Conservarea și Promovarea Culturii Tradiționale Ialomița, a Consiliului Local Amara, a Consiliului Local Slobozia, a Direcției ...[citește_toată_știrea]

8 August 2017, 20:05
(5313 vizualizări - 0 comentarii)


Amara: Accident rutier în zona Popasului «Perla»

Accident rutier în orașul Amara, în zona Popasului «Perla». O femeie și un bărbat, ambii în vârstă de aproximativ 60 de ani, au fost răniți după ce două automobile s-au ciocnit. Din primele informații se ...[citește_toată_știrea]

7 August 2017, 19:13
(6752 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Amara accident


ITM Ialomița: Amenzi de 100 mii de lei pentru «muncă la negru»

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat în luna iulie 2017 o serie de controale tematice pentru a preveni și combate fenomenul «muncii la negru». În urma verificărilor au fost depistate ...[citește_toată_știrea]

3 August 2017, 20:10
(6687 vizualizări - 1 comentariu)


Se închide gazul la Fetești

Distrigaz Sud Rețele anunță sistarea furnizării de gaze naturale în municipiul Fetești, pe străzile Anghel Saligny, Călărași și Ecaterina Teodoriu, vineri, 4 august 2017, în intervalul orar 8,00-12,00. ...[citește_toată_știrea]

3 August 2017, 19:35
(4248 vizualizări - 0 comentarii)


«Trofeul Tinereții Amara 2017», sub supravegherea jandarmilor

Efective de jandarmi vor supraveghea, în perioada 3-6 august 2017, buna desfășurare a Festivalului «Trofeul Tinereții Amara 2017». Misiunile oamenilor legii au ca scop prevenirea de fapte antisociale. ...[citește_toată_știrea]

3 August 2017, 19:05
(5862 vizualizări - 0 comentarii)


anunț angajare

SC CARGILL CEREALE SRL
angajează
LABORANT
pentru Silozul Bucu, județul Ialomița
2 posturi-unul permanent și
unul pe perioadă determinată (5 luni)
Cerințe minime: studii medii,
cunoștințe operare calculator;
studiile de specialitate sau
experiența în domeniu
constituie un avantaj
Responsabilități: determină calitatea
produselor la Recepție,
în timpul Depozitării, la Livrare,
întocmește documentele specifice
acestor operațiuni manual
și pe calculator și operează
în sistemul de gestiune toți indicii
calitativi necesari, întocmește rapoarte
Cei interesați sunt rugați
să trimită CV-ul pe adresa de mail:
[email protected]
sau pe fax la nr. 021/23.32.499,
cu mențiunea
«pentru laborant Bucu, județul Ialomița»
CV-urile pot fi depuse
și la poarta Silozului Bucu,

situat în strada Gh. Lazăr,
cu mențiunea de mai sus,
în atenția dlui Șerban Jan-șef locație.
Termenul limită de depunere al CV-urilor
este 10 August 2017

1 August 2017, 20:10


Polițiști noi la IPJ Ialomița

Polițiști noi la IPJ Ialomița

4 ofițeri și 12 agenți de poliție din promoția 2017 reîmprospătează colectivul Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița. Luni, 31 iulie a.c., 4 ofițeri și 12 agenți de poliție s-au prezentat la ...[citește_toată_știrea]

1 August 2017, 19:15
(5651 vizualizări - 2 comentarii)


AJOFM Ialomița: Bursă a locurilor de muncă la solicitarea unui angajator

Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița va organiza marți, 8 august 2017, o bursă a locurilor de muncă la solicitarea unui angajator. Este vorba de o firmă ce își desfășoară activitatea ...[citește_toată_știrea]

1 August 2017, 15:20
(8332 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Percheziții la samsarii auto!

Polițiștii din cadrul Direcției Generale de Poliție a Municipiului București, sub supravegherea Parchetului de pe lângă Tribunalul București, efectuează, marți dimineața, 1 august 2017, 14 percheziții în ...[citește_toată_știrea]

1 August 2017, 11:05
(5846 vizualizări - 2 comentarii)


Urziceni: A furat din magazin

Polițiștii din cadrul Poliției Urziceni au fost sesizați vineri, 28 iulie a.c., de angajatul unei societăți comerciale din localitate, cu privire la faptul că o persoană ar fi sustras bunuri din magazin ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 20:10
(5215 vizualizări - 0 comentarii)


Acțiuni ale polițiștilor ialomițeni

Polițiștii din cadrul IPJ Ialomița au desfășurat la acest sfârșit de săptămână, 28-30 iulie a.c., acțiuni în locurile și zonele de interes operativ din județ, pentru prevenirea și combaterea faptelor antisociale ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 19:45
(4099 vizualizări - 0 comentarii)


Bilanț la ITM Ialomița. Peste 600 de controale, amenzi de peste 529 mii de lei!

Potrivit unui bilanț al ITM Ialomița pe primul semestru al anului 2017, în domeniul relațiilor de muncă au fost efectuate 668 de controale, 232 de angajatori fiind sancționați cu amenzi în cuantum de peste ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 19:35
(5353 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Mandat de arestare pentru «tâlhărie»

Doi tineri de 14, respectiv 22 de ani, din Slobozia, bănuiți de comiterea infracțiunii de «tâlhărie calificată», sunt cercetați de polițiști. Tânărul de 22 de ani a fost reținut pentru o perioadă de 24 ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 19:15
(4455 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Exerciții de alarmare

Primăria Slobozia informează că, începând cu luna august 2017, în prima zi de miercuri a fiecărei luni, în intervalul orar 10,00-11,00, se vor organiza și desfășura exerciții de alarmare. Astfel, vor fi ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 18:40
(4504 vizualizări - 0 comentarii)


ITM Ialomița: Campanie pe șantierele cu lucrări de săpături

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat, în perioada 5-7 iulie 2017, o campanie de control la unitățile din șantierele unde se efctuează lucrări de săpături. Având în vedere evenimentele ...[citește_toată_știrea]

31 Iulie 2017, 15:20
(6130 vizualizări - 0 comentarii)


ITM Ialomița: Amenzi de 34 mii de lei pentru patronii spălătoriilor auto

Inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă  Ialomița au verificat recent modul în care se respectă legislația în muncă de către patronii spălătoriilor auto de pe raza județului. Cu ...[citește_toată_știrea]

28 Iulie 2017, 21:05
(6598 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: A scăzut infracționalitatea stradală

Inspectoratul de Poliție al Județului Ialomița a făcut un bilanț al activității pe primul semestru al anului în curs. Potrivit statisticilor, infracționalitatea stradală sesizată la nivelul județului a ...[citește_toată_știrea]

28 Iulie 2017, 20:20
(4102 vizualizări - 0 comentarii)


APM Ialomița: Află de pe internet informații despre calitatea aerului

Agenția Județeană pentru Protecția Mediului Ialomița informează cetățenii cu privire la faptul că website-ul care oferea informații despre calitatea aerului a fost îmbunătățit. Astfel, cei interesați pot ...[citește_toată_știrea]

28 Iulie 2017, 20:05
(4434 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Reținuți pentru «furt calificat»

Polițiștii ialomițeni au întocmit dosare penale pe numele a cinci ialomițeni, cu vârste cuprinse între 19 și 45 de ani, aceștia fiind suspecți în mai multe cauze privind comiterea de furturi. Pentru trei ...[citește_toată_știrea]

28 Iulie 2017, 19:40
(4709 vizualizări - 0 comentarii)


Avarie ENEL: Fetești a rămas fără apă!

Vineri, 28 iulie 2017, în jurul orelor 15,20, în urma unei avarii la linia de alimentare cu tensiune a Uzinei de Apă Fetești, abonații din localitate au rămas fără apă potabilă. Au fost anunțați reprezentanții ...[citește_toată_știrea]

28 Iulie 2017, 19:25
(5724 vizualizări - 0 comentarii)


Stelnica: Bărbat acroșat de un autoturism

Un bărbat de 34 de ani, din județul Constanța, a fost rănit în urma unui accident rutier produs pe raza comunei Stelnica luni, 24 iulie 2017. Acesta a fost acroșat de un autoturism condus de un tânăr, de ...[citește_toată_știrea]

25 Iulie 2017, 16:35
(5530 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Stelnica accident


Movilița: Cinci persoane rănite într-un accident rutier

Accident rutier între localitățile Movilița și Coșereni. Cinci persoane au fost rănite după ce 3 mașini s-au ciocnit. La fața locului s-au deplasat paramedicii SMURD, însoțiți de un echipaj de descarcerare ...[citește_toată_știrea]

24 Iulie 2017, 17:21
(5471 vizualizări - 0 comentarii)


Jilavele: Scandal de «Ziua Comunei»

Jilavele: Scandal de «Ziua Comunei»

Duminică 22 iulie a.c., în jurul orei 1.30, jandarmii din cadrul unei patrule care asigura măsurile de ordine publică la manifestările culturale prilejuite de «Ziua Comunei Jilavele», au observat pe o alee ...[citește_toată_știrea]

24 Iulie 2017, 15:20
(6322 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Jilavele scandal


Tabără gratuită organizată de Catedrala Urziceni

Cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, episcopul Sloboziei și Călărașilor, Catedrala din Urziceni a organizat o mini tabără la Mânăstirea Cozia din județul Vâlcea. Astfel, în perioada 16- ...[citește_toată_știrea]

24 Iulie 2017, 12:15
(4638 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Șomajul, în scădere ușoară

La sfârșitul lunii iunie 2017, în evidențele  Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița se aflau înregistrați 6220 șomeri, din care 943 șomeri indemnizați, respectiv 5277 șomeri neindemnizați ...[citește_toată_știrea]

24 Iulie 2017, 11:10
(4697 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Moment de reculegere în memoria polițistului Sorin Vezeteu

IPJ Ialomița: Moment de reculegere în memoria polițistului Sorin Vezeteu

Duminică, 23 iulie 2017, reprezentanții Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița au ținut un moment de reculegere în fața instituției, pentru a cinsti memoria polițistului Sorin Vezeteu, ucis în ...[citește_toată_știrea]

23 Iulie 2017, 15:30
(4940 vizualizări - 0 comentarii)


Bordușani: Oficialii MApN au intervenit pentru scoaterea din Dunăre a TAB-ului scufundat

Vineri, 21 iulie 2017, reprezentanții Ministerului Apărării Naționale au intervenit la Bordușani pentru a scoate din apele Dunării TAB-ul scufundat, în urma exercițiului militar NATO, desfășurat în zonă ...[citește_toată_știrea]

21 Iulie 2017, 18:25
(11895 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
#pasajladrajna în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Succesor în Ce miracol, ce minune/CNAS face concurs «pe bune» Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...