Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 100 mii de lei pentru «muncă la negru»

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat în luna iulie 2017 o serie de controale tematice pentru a preveni și combate fenomenul «muncii la negru». În urma verificărilor au fost depistate... [citește toată știrea]

3 August 2017, 20:10 (6687 vizualizări - 1 comentariu)

ULTIMA ORĂ

Bilanț la ITM Ialomița. Peste 600 de controale, amenzi de peste 529 mii de lei!

Potrivit unui bilanț al ITM Ialomița pe primul semestru al anului 2017, în domeniul relațiilor de muncă au fost efectuate 668 de controale, 232 de angajatori fiind sancționați cu amenzi în cuantum de peste... [citește toată știrea]

31 Iulie 2017, 19:35 (5353 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 34 mii de lei pentru patronii spălătoriilor auto

Inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă  Ialomița au verificat recent modul în care se respectă legislația în muncă de către patronii spălătoriilor auto de pe raza județului. Cu... [citește toată știrea]

28 Iulie 2017, 21:05 (6597 vizualizări - 0 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Firmele de pază, controlate de inspectorii ITM Ialomița

În perioada 26-30 iunie 2017, s-a desfășurat Campania Națională privind identificarea cazurilor de muncă nedeclarată și  respectarea prevederilor legale privind timpul de muncă precum și securitatea... [citește toată știrea]

13 Iulie 2017, 17:45 (4429 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Transformarea muncii nedeclarate în muncă declarată

În perioada 14.06-31.08.2017 se desfășoară «Acțiunea de informare și conștientizare cu privire la transformarea muncii nedeclarată în muncă declarată», acțiune demarată de Inspecția Muncii și inspectoratele... [citește toată știrea]

10 Iulie 2017, 16:25 (5365 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Obligații pentru angajatori

Potrivit unui comunicat de presă remis publicității, Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița informează cu privire la obligativitatea angajatorilor de a consulta angajații și de a le permite înființarea... [citește toată știrea]

30 Iunie 2017, 19:15 (4324 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Amenzi de 31 mii de lei pentru «munca la negru»

29 de angajatori din Ialomița, care desfășoară activități în industria alimentară, au fost verificați în vederea identificării angajaților care lucrau «la negru», de către inspectorii Inspectoratului Teritorial... [citește toată știrea]

16 Iunie 2017, 20:25 (6502 vizualizări - 0 comentarii)

EVENIMENT

Inspectorii ITM Ialomița au amendat constructorii «gropii lui Stoica»

Inspectorii ITM Ialomița au amendat constructorii «gropii lui Stoica»

Proiectul privind reabilitarea Pieței Revoluției din Slobozia a intrat din nou în atenția organelor de control. Concret, inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au efectuat un control tematic pe șantierul din centrul orașului. La final, aceștia au amendat cu 15 mii de lei societatea Unisat Energy București, firmă care a preluat lucrările în baza unui contract de subantrepriză de la beneficiarul de drept al proiectului inițiat de municipalitatea slobozeană, ACM 4 București, pentru nerespectarea programului de repaus al muncitorilor. În urma unei acțiuni similare întreprinsă de ITM Ialomița, pe același șantier a fost deschis un dosar penal, înregistrat pe rolul Parchetului... [citește_tot_articolul]

2 Iunie 2017, 13:20 (19132 vizualizări - 19 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Campania Națională în domeniul construcțiilor

În perioada 9-13 mai 2017 s-a desfășurat Campania Națională privind identificarea cazurilor de muncă nedeclarată și verificarea modului de respectare a cerințelor minime de securitate și sănătate în muncă... [citește toată știrea]

25 Mai 2017, 19:05 (5719 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: «Ziua Internațională a Sănătății și Securității în Muncă»

În data de 28 aprilie, la nivel mondial, se sărbătorește «Ziua Internațională a Sănătății și Securității în Muncă». Evenimentul a fost marcat anul acesta și la Slobozia, de către reprezentanții Inspectoratului... [citește toată știrea]

28 Aprilie 2017, 19:10 (6736 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Controale ale ITM Ialomița

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița  a desfășurat, în trimestrul I 2017, în domeniul relațiilor de muncă, 322 de acțiuni de control  în urma cărora  au fost dispuse 472 de măsuri pentru... [citește toată știrea]

21 Aprilie 2017, 17:20 (3910 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Întâlnire cu agricultorii din Gheorghe Doja

Oficialii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au desfășurat, joi, 30 martie 2017, o întâlnire de lucru, în localitatea Gheorghe Doja, cu agricultorii din localitate, specializați în... [citește toată știrea]

31 Martie 2017, 18:10 (5153 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

Controale ale ITM Ialomița

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița a desfășurat, în luna martie 2017, în domeniul relațiilor de muncă, acțiuni de control, în cadrul Campaniei Naționale «O zi pe săptămână», prin controale inopinate... [citește toată știrea]

30 Martie 2017, 20:05 (3952 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

ULTIMA ORĂ

ITM Ialomița: Campanie de informare

În cursul anului 2017, Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița va desfășura o acțiune de informare privind obligațiile legale ale angajatorilor de a consulta lucrătorii și de verificare a organizării... [citește toată știrea]

24 Februarie 2017, 10:20 (5573 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Sportivi angajați ilegal la CSM Unirea Slobozia

Sportivi angajați ilegal la CSM Unirea Slobozia

Acuzații grave la adresa Clubului Sportiv Municipal Slobozia. Inspectorii Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița susțin că 60 de sportivi legitimați la CSM Slobozia au fost angajați ilegal. Concret, handbalistele și fotbaliștii clubului beneficiau de contracte de muncă «mascate». Cazul a intrat în atenția procurorilor Parchetului de pe lîngă Judecătoria Slobozia, care au deschis o anchetă. Reprezentanții CSM Unirea Slobozia precizează însă că angajarea tuturor sportivilor s-a făcut cu respectarea Legii Sportului din România. «Nu este nimic ilegal. Vom demonstra acest aspect...» declară Constantin Prepeliță, președintele Clubului Sportiv.

Anchetă penală la CSM Unirea Slobozia... [citește_tot_articolul]

26 Iulie 2016, 22:10 (11358 vizualizări - 17 comentarii)

Click aici

EVENIMENT

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița, reclamat în 300 de procese

Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița, reclamat în 300 de procese

În ultimii 3 ani, inspectorii din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au fost implicați în peste 300 de procese. Instituția a fost acționată în judecată de către administratorii societăților comerciale care au considerat că au fost amendați necuvenit. Ponderea proceselor cîștigate în raport cu cele pierdute scoate la iveală faptul că juriștii ITM au fost prinși pledînd fără să-și fi făcut temele corespunzător.

O amendă «disproporționată»
La solicitarea redacției Independent, oficialii Inspectoratului Teritorial... [citește_tot_articolul]

27 Noiembrie 2015, 14:35 (7316 vizualizări - 10 comentarii)

EVENIMENT

Slobozia: Recon și Doje încalcă legislația muncii

Slobozia: Recon și Doje încalcă legislația muncii

Cel mai recent proiect de utilitate publică al Primăriei Slobozia are deja probleme. Este vorba despre o serie de lucrări de aducțiune a apei, care au debutat în urmă cu o lună. Concret, societatea angajată să realizeze rețeaua a fost amendată de Inspectoratul Teritorial de Muncă Ialomița. Inspectorii ITM susțin faptul că firma își ținea angajații la muncă fără a le respecta orele din contract.

Șantier cu probleme De o lună, Primăria Slobozia a început din nou să lucreze la extinderea rețelei de apă. Potrivit informațiilor, noua rețea se construiește pe traseul Stația de tratare-Parc... [citește_tot_articolul]

15 Septembrie 2015, 12:55 (9143 vizualizări - 3 comentarii)

EVENIMENT

Agricultura și industria alimentară sunt domenii de activitate riscante

ITM Ialomița confirmă

Agricultura și industria alimentară sînt domenii de activitate riscante

Reprezentanții Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au dat publicității date privind rata accidentelor de muncă petrecute pe raza județului, în perioada ianuarie-septembrie 2014. Potrivit estimărilor oficiale, agricultura sau industria alimentară sînt considerate domeniile de activitate unde angajații au devenit victime la locul de muncă...

45 de victime ale accidentelor de muncă
Raportul inspectorilor din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița a fost prezentat în ședința de luna trecută a Colegiului Prefectural, din cadrul Prefecturii Ialomița. Documentul... [citește_tot_articolul]

24 Noiembrie 2014, 14:10 (6922 vizualizări - 0 comentarii)

CEA MAI/CEL MAI...

Gabriel, parvenitul de la ITM

Descentralizații noștri cei de toate zilele

Gabriel, parvenitul de la ITM

Gabriel Ioniță este, de vreun an și ceva, șeful Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița. A fost parașutat în fruntea instituției după un stagiu fără istoric în fruntea Oficiului Județean de Plăți pentru Dezvoltare Rurală și Pescuit. Nici despre actualul mandat nu se pot spune prea multe... La repezeală, noi am aminti doar că, de cînd e director al ITM Ialomița, județul a înregistrat cele mai multe accidente de muncă mortale. Dar, evident, aceasta nu e decît o insinuare răuvoitoare.

Lupul îmbrăcat în oaie
Gabriel Ioniță este un penelist care a supraviețuit epurărilor operate... [citește_tot_articolul]

21 Octombrie 2014, 12:25 (9160 vizualizări - 5 comentarii)

ULTIMA ORĂ

Munca la negru, amendată de inspectorii ITM Ialomița

În perioada ianuarie-februarie 2014, inspectorii Inspectoratului Teritorial de Muncă Ialomița au demarat ample acțiuni de control pe linia prevenirii muncii la negru și securității și sănătății în muncă... [citește toată știrea]

14 Martie 2014, 10:10 (7930 vizualizări - 0 comentarii)

28 Iun 2026
286 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

Ialomița: Prinși la volan fără a deține permis

Doi șoferi, unul de 45 de ani și un altul de 25 de ani, conduceau pe șosele din Ialomița fără să dețină permise auto. Ambii s-au ales cu dosare penale. Primul șofer este bărbatul de 45 de ani care, potrivit ...[citește_toată_știrea]

3 Decembrie 2014, 17:50
(3920 vizualizări - 0 comentarii)


Movilița: Accident rutier din cauza condițiilor meteo

Un șofer, de 41 de ani, din Buzău, nu a adaptat viteza de deplasare la condițiile de drum și s-a izbit violent de o altă mașină, condusă de un bărbat, de 34 de ani. În urma accidentului a rezultat rănirea ...[citește_toată_știrea]

3 Decembrie 2014, 17:25
(6280 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Amenzi aplicate de polițiști

Polițiștii Rutieri și de Ordine Publică au acționat pe arterele rutiere județene, în scopul prevenirii și combaterii infracțiunilor pe linie de circulație rutieră. Astfel, au fost constatate 37 de contravenții ...[citește_toată_știrea]

3 Decembrie 2014, 16:20
(3230 vizualizări - 0 comentarii)


Accident rutier la Slobozia. Șofer de 88 de ani, ajuns la spital după ce a intrat într-un tir!

Accident rutier la Slobozia. Șofer de 88 de ani, ajuns la spital după ce a intrat într-un tir!

Accident de circulație la intrare în municipiul Slobozia. Un bătrîn de 88 de ani, din Țăndărei, a intrat cu mașina într-un tir și a ajuns la spital. Celălalt șofer, un bărbat de 58 de ani, se urcase la ...[citește_toată_știrea]

2 Decembrie 2014, 19:25
(4918 vizualizări - 3 comentarii)

Taguri: Slobozia accident


Ialomița: S-a rătăcit în mijlocul câmpului

Ialomița: S-a rătăcit în mijlocul cîmpului

Operațiune de salvare a polițiștilor, pompierilor și jandarmilor ialomițeni. Forțele de ordine au intervenit pentru a-i da de urmă unui bărbat de 62 de ani care a sunat la numărul de urgență 112 pentru ...[citește_toată_știrea]

2 Decembrie 2014, 16:20
(2486 vizualizări - 0 comentarii)


Scînteia: Incendiu din cauza unui coș de fum

Casa unui localnic din Scînteia a fost cuprinsă de flăcări. Incendiul a fost provocat, cel mai probabil, din cauza unui coș de fum amplasat necorespunzător. La fața locului s-au deplasat pompierii de la ...[citește_toată_știrea]

2 Decembrie 2014, 14:40
(4629 vizualizări - 0 comentarii)


AJFP Ialomița: Servicii on-line pentru contribuabilii persoane fizice

Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii că a fost implementat serviciul «Spațiul privat virtual» care constă în punerea la dispoziția persoanelor fizice a unui spațiu ...[citește_toată_știrea]

2 Decembrie 2014, 13:15
(3331 vizualizări - 0 comentarii)


s-a găsit o carte de identitate!

S-a găsit o carte de identitate,
pe numele de Dumitru Ioana
în zona Magazin Conte-MB.
Titulara o poate ridica
din incinta magazinului!

2 Decembrie 2014, 12:10


Ialomița: Cod Galben de ninsori și viscol

Ialomița: Cod Galben de ninsori și viscol

Pentru intervalul luni, 1 decembrie 2014, orele 14,00-marți, 2 decembrie 2014, orele 22,00, Administrația Națională de Meteorologie a extins Codul Galben de ninsori și viscol, ...[citește_toată_știrea]

30 Noiembrie 2014, 19:00
(5762 vizualizări - 0 comentarii)


Jandarmii ialomițeni donează viață

Jandarmii ialomițeni donează viață

Inspectoratul de Jandarmi Județean Ialomița inițiază, în perioada 2-5 decembrie 2014, o campanie umanitară de donare de sînge, în parteneriat cu Centrul Județean de Transfuzii Sanguine Ialomița, sub egida ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2014, 20:10
(7666 vizualizări - 0 comentarii)


Fetești: Bătrînă de 78 de ani, căzută în casă

Tot joi seara, 27 noiembrie a.c., în jurul orelor 18,20, pompierii au fost solicitați să intervină în cazul unei femei, în vîrstă de 78 de ani, din Fetești. Rudele acesteia au încercat în mai multe rînduri ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2014, 19:45
(4239 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Tînără accidentată pe trecerea de pietoni

Joi seara, 27 noiembrie 2014, o tînără, în vîrstă de 22 de ani, a fost accidentată de un autoturism pe o trecere de pietoni din municipiul Slobozia. La fața locului s-a deplasat în cel mai scurt timp un ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2014, 19:30
(4741 vizualizări - 1 comentariu)

Taguri: Slobozia accident


Arestări în dosarul de «proxenetism» al procurorilor Parchetului de pe lîngă Judecătoria Slobozia

Potrivit unui  comunicat de presă remis publicității de procurorii Parchetului de pe lîngă Judecătoria Slobozia, cei patru suspecți din dosarul de «proxenetism» pe care anchetatorii îl instrumentează ...[citește_toată_știrea]

28 Noiembrie 2014, 19:15
(12029 vizualizări - 11 comentarii)


Slobozia: Cadavrul unui bărbat, descoperit în plină stradă

Slobozia: Cadavrul unui bărbat, descoperit în plină stradă

Trupul neînsuflețit al unui bărbat a fost descoperit în dimineața zilei de joi, 27 noiembrie 2014, în zona bulevardului Chimiei. O anchetă a fost deschisă în acest caz. La fața locului s-au deplasat polițiștii ...[citește_toată_știrea]

27 Noiembrie 2014, 11:40
(4964 vizualizări - 2 comentarii)


IPJ Ialomița: Bani și automobile de lux, confiscate de la proxeneți

În urma celor 19 percheziții efectuate,  polițiștii au depistat și ridicat în vederea continuării cercetărilor  20000 de euro și 5000 de lei. Totodată, 4 autoturisme de lux au fost indisponibilizate ...[citește_toată_știrea]

27 Noiembrie 2014, 00:23
(9789 vizualizări - 2 comentarii)


Țăndărei: A luat foc încercînd să aprindă soba

Un tînăr, de 28 de ani, din Țăndărei, s-a ales cu arsuri pe 20% din suprafața corpului după ce a încercat să aprindă focul în sobă. Un echipaj SMURD s-a deplasat de urgență la fața locului și, după ce i ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 21:05
(5082 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Proxeneți trimiși în judecată

Procurorii din Slobozia au dispus trimiterea în judecată sub acuzația de proxenetism a inculpaților Doinița Chivuța Manole și Mihai Ciprian Petre. Ambii sînt în prezent arestați preventiv. Cei doi sînt ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 19:55
(4054 vizualizări - 0 comentarii)


«Enel Asistență» pentru toți ialomițenii

În premieră pentru piața energetică din România, Enel lansează, în parteneriat cu Europ Assistance, serviciul «Enel Asistență-un sistem de servicii de asistență care va oferi clienților rezidențiali o experiență ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 19:20
(4470 vizualizări - 0 comentarii)


Slobozia: Va fi judecat pentru «furt calificat»

Un tînăr a fost trimis în judecată de procurorii din Slobozia după ce inițial a fost arestat la solicitarea acelorași anchetatori, sub acuzația de «furt calificat». El este acuzat că a furat 2000 de lei ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 18:40
(4572 vizualizări - 0 comentarii)


Amara: Autoturism cuprins de flăcări

Un autoturism a luat foc pe raza orașului Amara. Cel mai probabil, flăcările au fost generate de scînteile produse în urma unor lucrări de sudură executate de un cetățean în apropierea autoturismului staționat ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 18:15
(4722 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Amara incendiu


Urziceni: «Țepuită» la telefon

O femeie, de 52 de ani, din Urziceni a sesizat Poliția cu privire la faptul că a fost victima unei înșelăciuni prin metoda apelului telefonic. Partea vătămată a fost sunată pe telefonul fix de către un ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 17:05
(3918 vizualizări - 0 comentarii)


Vlădeni: Înșelat pentru un loc de muncă

Un ialomițean, de 47 de ani, din comuna Vlădeni, a sunat la Poliție după ce a plătit un comision de 290 de lei pentru a i se facilita obținerea unui loc de muncă în străinătate. Oamenii legii au în această ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 16:20
(5838 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: 3 accidente rutiere, 5 victime

Polițiștii Serviciului Rutier investighează modul în care s-au produs recent 3 accidente de circulație. În urma evenimentelor, cinci persoane au fost rănite, avînd nevoie de îngrijiri medicale.
Printre ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 15:40
(4917 vizualizări - 0 comentarii)


Monument de cult, reabilitat cu sprijinul Asociației «Ialomița Vest»

Monument de cult, reabilitat cu sprijinul Asociației «Ialomița Vest»

Biserica din satul ialomițean Hagiești, care poartă hramul «Sfîntul Nicolae», monument de cult ce datează din anul 1703, va intra într-un amplu program de reabilitare. Totul cu ajutorul eforturilor ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 13:40
(4664 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Polițiștii, cu ochii în patru după șoferii contravenienți

Acțiunile polițiștilor de depistare a participanților la trafic indisciplinați au continuat și zilele acestea în Ialomița. Șoferii prinși în stare de ilegalitate au fost trași la răspundere. Astfel, oamenii ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 10:35
(3817 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Acțiuni preventive ale polițiștilor pe raza județului

Pentru creșterea gradului de siguranță publică a cetățenilor, polițiști din toate structurile operative ale Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița au fost în executarea unei serii de acțiuni în ...[citește_toată_știrea]

25 Noiembrie 2014, 09:50
(5234 vizualizări - 0 comentarii)


Campanie pentru depistarea cancerului de sîn, la Ciulnița și Bucu

Campania de testări gratuite la sate pentru depistarea cancerului de sîn «Ai toate motivele» continuă. La acest sfîrșit de săptămînă, 22-23 noiembrie 2014, carava va fi în localitățile Ciulnița și Bucu ...[citește_toată_știrea]

20 Noiembrie 2014, 11:40
(6391 vizualizări - 0 comentarii)


20 noiembrie-Sfântul Cuvios Grigorie Decapolitul

20 noiembrie-Sfîntul Cuvios Grigorie Decapolitul

Azi, 20 noiembrie, calendarul ortodox îl prăznuiește pe Sfîntul Cuvios Grigorie Decapolitul. Sfîntul Grigorie Decapolitul, ales în ceata sfinților lui Dumnezeu, se bucură de o cinstire deosebită printre ...[citește_toată_știrea]

20 Noiembrie 2014, 10:15
(6437 vizualizări - 1 comentariu)


Slobozia: Copii de 15 și 16 ani, prinși în flagrant la furat

Poliția Slobozia a fost sesizată prin 112 de către un localnic cu privire la faptul că a surprins doi tineri în timp ce încercau să pătrundă în incinta unei firme, situată pe raza muicipiului. La fața locului ...[citește_toată_știrea]

18 Noiembrie 2014, 18:10
(4004 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia furt


Prevenirea infracțiunilor comise cu violență, temă propusă elevilor Școlii Ciulnița

În cursul zilei de luni, 17 noiembrie a.c., polițiștii ialomițeni, împreună cu reprezentanții DGASPC, ai Serviciului Probațiune, ai Inspectoratului Județean de Jandarmi, ai DSP Ialomița, ai Asociației ...[citește_toată_știrea]

18 Noiembrie 2014, 17:20
(6851 vizualizări - 6 comentarii)


Ultimele comentarii
Succesor în Ce miracol, ce minune/CNAS face concurs «pe bune» Carmen în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Gigel în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! mdrag20 în Irigațiile pe 36000 de hectare în Ialomița, afectate de o decizie a CFR pentru protejarea unui pod feroviar în Brăila Gigi gunoierul în A început construirea «drumului de șantier» în zona podului peste râul Ialomița din Țăndărei Corcodel de la DUMITRESTI în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia casă Slobozia Nouă în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 închiriere apartament 3 camere Slobozia în Anunțuri Mica Publicitate valabile la data de 24 iunie 2026 om de rand în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! laurentiu în «Beach Party» săptămânal pe Plaja Zorilor Răduță Aurelian-Constantin în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia @ahaaaaaa în «Reabilitarea energetică» a sediului Prefecturii Ialomița, la final soluția e simplă în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Fa Marileno în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Maria în Sărăcie, mizerie și indiferență în blocul «SACO» din Slobozia Nelu în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! Vasile în Urban SA Slobozia, sub monitorizarea Gărzii de Mediu Ialomița privind respectarea măsurilor de conformare Ionut în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni! George în Senatorul ex-SOS Adrian Peiu, șef peste liberalii ialomițeni!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...