Ai intrat pe cel mai citit site din Ialomița!

SPORT

Din nou campioni

Lupte libere pe plajă

Din nou campioni

Recent încheiatul Campionat European de lupte pe plajă, desfășurat la Timișoara, a adus rezultate spectaculoase pentru luptătorii din Amara, pregătiți de profesorul Marian Moraru. Astfel, sportivii s-au întors acasă cu două titluri de campion european și unul de vicecampion. «Sunt mândru de rezultatele pe care le-au obținut!» susține antrenorul Marian Moraru.

 

Din nou pe podium Timișoara a fost la finalul săptămânii trecute capitala luptelor pe plajă. Sportivi din 20 de state ale bătrânului continent s-au întrecut în cadrul... [citește_tot_articolul]

23 Iulie 2024, 13:10 (2461 vizualizări - 1 comentariu)

SPORT

3 titluri pentru ialomițeni

Lupte, Campionatul Național de Lupte pe plajă

3 titluri pentru ialomițeni

În perioada 22-26 iunie 2022, la Costinești s-a des­fășurat Campionatul Național de Lupte pe plajă, competiție la care județul Ialomița a fost reprezentat de două cluburi: CSM Unirea Slobozia și CS Amara. Așa cum ne-au obișnuit, luptătorii ialomițeni s-au acoperit de medalii. Nicoleta Băjan (50 kg) de la CSM Unirea Slobozia a devenit campioană națională la seniori. Ialomița a mai cucerit două titluri naționale prin Alexandru Minea (CSM Unirea Slobozia, 50 kg) la categoria de vârstă U15 și prin Oana Dumitru (CS Amara, 50 kg) la categoria U13. Alexandru Minea a obținut și medalia de argint la categoria U17, acolo unde tot pe locul 2, dar la 60 kg, s-a clasat un alt slobozean, Ștefan Stancu. Nicoleta... [citește_tot_articolul]

28 Iunie 2022, 11:55 (12727 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Două medalii pentru Slobozia

Lupte libere pe plajă, Campionatul Mondial

Două medalii pentru Slobozia

În perioada 23-25 septembrie a.c., Constanța a găzduit Campionatul Mondial de lupte libere pe plajă. Naționala României s-a bazat, la categoriile cadeți și juniori, pe mai mulți sportivi de la CSM Unirea Slobozia. Iar aceștia nu au dezamăgit. În categoria cadeților, Marian Subțirică (70 kg) a obținut medalia de argint și titlul de Vicecampion Mondial. La fel de prețioasă a fost și performanța Nicoletei Băjan (50 kg). Valoroasa luptătoare a cucerit argintul mondial în concursul juniorilor. Iată că, după aurul european al lui Subțirică, palmaresul Secției Lupte a Unirii Slobozia se îmbogățește cu încă două medalii importante. «Sunt foarte fericit după rezultatele obținute de Marian și Nicoleta!... [citește_tot_articolul]

28 Septembrie 2021, 13:20 (2986 vizualizări - 1 comentariu)

SPORT

Marian Subțirică, Campion European

Lupte libere pe plajă

Marian Subțirică, Campion European

Orașul grec Katerini a găzduit, la finele săptămânii precedente, Campionatul European de lupte pe plajă adresat cadeților. Județul nostru a fost reprezentat la această competiție de antre­norul Marian Moraru, coordonator al lotului României, și de luptătorii Marian Subțirică (CSM Unirea Slobozia) și Ștefan Stancu (CS Amara). Rezultatele au de­pășit orice așteptări. La categoria 70 kg, Marian Subțirică a culcat în nisip tot ce i-a ieșit în cale, devenind Campion European. «Sunt extrem de fericit pentru acest rezultat care oglindește perfect anii de muncă ai acestui luptător extraordinar care este Marian Subțirică... A făcut un turneu foarte bun, iar în Finală s-a desprins inteligent de adversarul... [citește_tot_articolul]

14 Septembrie 2021, 16:25 (2526 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Ploaie de medalii la Naționalele pe plajă

Lupte libere, CS Amara

Ploaie de medalii la Naționalele pe plajă

La sfârșitul săptămânii precedente, Plaja «Limanul 2 Mai» a găzduit Campionatul Național de Lupte adresat copiilor sub 13 și sub 15 ani. CS Amara a demonstrat din nou că luptele pe plajă sunt printre «specialitățile casei», iar elevii lui Marian Moraru au adăugat din nou palmaresului medalii în competițiile individuale și trofee în cele pe echipe. În turneul rezervat copiilor sub 13 ani, CS Amara a obținut locul 2 în clasamentul pe echipe grație rezultatelor foarte bune la individual. Alexandru Minea-30 kg și Ștefan Stancu-40 kg au devenit campioni naționali. Mult mai bogată a fost recolta la «U15», acolo unde echipa CS Amara s-a clasat pe locul 1 la feminin și pe locul 3 la masculin. Cum era... [citește_tot_articolul]

9 Iulie 2019, 13:10 (3676 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

3 titluri pentru copiii Amarei

Campionatul Național de Lupte pe Plajă

3 titluri pentru copiii Amarei

Amara nu s-a bucurat în week-end-ul trecut doar de Festivalul Nămolului. Pe plaja «Zorilor» s-a desfășurat Campionatul Național de Lupte pe Plajă adresat copiilor. A fost din nou o competiție cu o participare numeroasă și cu un public tot mai larg și mai avizat. Încetul cu încetul, luptele devin sportul numărul 1 în orașul-stațiune balneară. Astfel, în jur de 380 de mici luptători de la 50 de cluburi și-au încordat mușchii pe nisipul amărean, sub privirile conducerii centrale a Federației Române de Lupte, prezentă la fața locului. CS Amara a participat, la categoria copiilor născuți în perioada 2003-2004, cu 6 sportivi și la final toți au reușit clasări pe podium. Astfel, în concursul masculin... [citește_tot_articolul]

19 Iulie 2016, 19:10 (4846 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Cristian Lungu, încă un titlu național

Lupte pe plajă

Cristian Lungu, încă un titlu național

În perioada 28-30 august, la Mangalia s-a desfășurat Campionatul Național de Lupte pe Plajă, destinat cadeților (16-18 ani ). La această competiție a participat, firește, și o delegație a luptătorilor CS Amara, coordonată de antrenorul Marian Moraru. Cum de altfel era de așteptat, la rampă a ieșit din nou colecționarul de medalii Cristian Lungu. Devenit o certitudine a competițiilor juvenile, acesta a cucerit la Mangalia titlul național la categoria 60 kg. Un alt amărean, Cristian Miu, s-a întors de pe litoral cu medalia de bronz, la 70 kg. Categoriile de concurs fiind puține, cele două medalii au fost suficient de strălucitoare pentru a plasa CS Amara pe primul loc în top. Anterior acestei competiții... [citește_tot_articolul]

1 Septembrie 2015, 15:10 (4309 vizualizări - 0 comentarii)

SPORT

Ialomițeanul care a cucerit Olimpul

Lupte, Vasile Andrei, invitat de onoare la Amara

Ialomițeanul care a cucerit Olimpul

Los Angeles 1984. Fierb termometrele, fierbe și sala unde se desfășoară proba olimpică de lupte greco-romane. Este momentul finalei la categoria 100 kilograme și față în față stau doi flăcăi semeți, numai fibră. Românul Vasile Andrei, plecat din Albeștii Ialomiței să cucerească lumea și răsfățatul gazdelor, Greg Gibson. 5000 de oameni aclamă la unison fiecare pas, fiecare zvîcnire de mușchi a americanului. «Vasile, termină-l repede că altfel ne halesc ăștia!» i se strigă de pe bancă. «Ei, lasă pe mine că l-or avea pe Denver sau Sinatra, dar tot Albeșteanu al nostru îi zice mai cu foc» par să vorbească ochii ialomițeanului înregimentat la Steaua. Are 29 de ani și încă mai simte în zona sternului... [citește_tot_articolul]

30 Iunie 2015, 18:15 (5087 vizualizări - 1 comentariu)

Click aici

SPORT

CS Amara, cea mai bună echipă

Campionatul Național de Lupte pe Plajă

CS Amara, cea mai bună echipă

Vînzoleală ca-n vremurile bune pe Plaja «Zorilor» din Amara, una care începe din nou să prindă viață. Vremea a ținut cu sportul, iar Campionatul Național de lupte pe plajă și-a putut urma în voie reperele stabilite. Astfel, în perioada 26-28 iunie, peste 500 de sportivi și delegați, plus de două ori mai mulți spectatori au animat competiția adresată copiilor între 12-16 ani. Și-au testat forța și tehnica pe nisip, luptători de la Deva și Călărași, de la Rădăuți și Tulcea și, bineînțeles, sportivii lui Marian Moraru de la CS Amara. S-au găsit astfel toate ingredientele necesare pentru a ieși o competiție pe cinste. Și pentru ca lucrurile să meargă șnur pînă la capăt, amărenii au ieșit din nou în... [citește_tot_articolul]

30 Iunie 2015, 16:45 (4295 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Lupte libere

Cristian Lungu, campion național la lupte pe plajă

În perioada 28-30 august 2014, Mangalia a găzduit Campionatul Național de Lupte pe Plajă, disciplină sportivă care captează o tot mai mare atenție, dovadă fiind cei peste 400 de sportivi care au participat. CS Amara s-a înscris la acest eveniment cu 8 sportivi, bilanțul fiind unul foarte bun: o medalie de aur, una de bronz și două locuri 4. De departe performerul delegației conduse de Marian Moraru a fost Cristian Lungu, cel care, după această competiție, este noul campion național al categoriei 60 de kilograme. Tot pe podium, dar pe locul 3, a terminat și Adrian Dumitru, la categoria 50 de kilograme. Deloc de neglijat sînt locurile 4 obținute de Marian Subțirică, la 40 kilograme și de Robert... [citește_tot_articolul]

2 Septembrie 2014, 07:05 (4195 vizualizări - 0 comentarii)

Click aici

SPORT

Dueluri pe nisip la Amara

Lupte libere

Dueluri pe nisip la Amara

În week-endul recent consumat, orașul Amara a găzduit o interesantă competiție de lupte pe plajă. Acțiunea s-a desfășurat pe plaja UGSR și a reunit la start peste 70 de concurenți. Aceștia au venit din București, Buzău, Constanța, Călărași și, bineînțeles, Ialomița, județ reprezentat de două cluburi: CS Amara și Kempo Slobozia. «Luptele pe plajă sînt o disciplină sportivă aflată în plină ascensiune. Se discută deja la nivel internațional ca în 2016 la Rio acest sport să devină unul olimpic, mai cu seamă că în Brazilia beneficiază de o mediatizare foarte bună...» ne-a declarat coordonatorul secției de lupte libere a Clubului Sportiv Amara, profesorul Marian Moraru. Deși la noi luptele pe plajă... [citește_tot_articolul]

28 Iulie 2013, 12:12 (5970 vizualizări - 1 comentariu)

Luni 22 Iun 2026
332 cititori online
Cele mai comentate
Cele mai citite
Ultima oră

ISU Ialomița: Competiția micilor pompieri

Elevii de gimnaziu din 4 localități ialomițene au participat joi, 17 mai 2018, la faza județeană a concursului «Prietenii Pompierilor». Competiția s-a desfășurat în incintele Liceului de Arte «Ionel Perlea ...[citește_toată_știrea]

17 Mai 2018, 18:20
(3615 vizualizări - 0 comentarii)


IPJ Ialomița: Activități preventive, susținute de polițiști

Efecte de polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița efectuează în aceste zile acțiuni preventive în școlile și grădinițele din județ. Scopul activităților este acela de a le ...[citește_toată_știrea]

17 Mai 2018, 18:05
(4728 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Beți și fără permise, la volan

Polițiștii rutieri au depistat marți, 15 mai a.c., un ialomițean, de 45 de ani, în timp ce conducea un autoturism pe drumurile publice fără a poseda permis de conucere pentru vreo categorie de autovehicule ...[citește_toată_știrea]

16 Mai 2018, 17:10
(3486 vizualizări - 0 comentarii)


Urmărit internațional, depistat de polițiștii ialomițeni

Polițiștii de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița au depistat un bărbat, de 42 de ani, din Fetești, pe numele căruia exista un mandat european de arestare ...[citește_toată_știrea]

16 Mai 2018, 16:45
(6483 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Șomajul, în scădere

La sfârșitul lunii aprilie 2018, în evidențele Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița se aflau înregistrați 5655 șomeri, din care 840 șomeri indemnizați, respectiv 4815 șomeri neindemnizați ...[citește_toată_știrea]

15 Mai 2018, 18:15
(3377 vizualizări - 0 comentarii)


Șoferiță din Urziceni, prinsă la volan cu 145 km/h în afara localității

O tânără de 33 de ani a rămas fără permis după ce a fost prinsă conducând pe DN21, în afara localității Drajna, cu 145 km/h. Mai mult, șoferița transporta scule electrice pentru care nu avea documente legale ...[citește_toată_știrea]

11 Mai 2018, 12:18
(7006 vizualizări - 2 comentarii)


Urziceni: Pelerinaj la moaștele Sfântului Ierarh Nicolae

Eveniment religios la Catedrala din Urziceni. În perioada 18-22 mai 2018, în incinta sfântului lăcaș de cult vor fi aduse moaștele Sfântului Ierarh Nicolae, de la Biserica «Sfântul Gheorghe Nou» din București ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 21:10
(6302 vizualizări - 0 comentarii)


ISU Ialomița: Elevii și-au demonstrat abilitățile de salvatori

Echipajele de elevi din 4 școli și licee din județul Ialomița s-au întrecut în cadrul concursului «Cu viața mea apăr viața», competiție organizată de Inspectoratul pentru Situații de Urgență Ialomița anual ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 19:10
(11833 vizualizări - 0 comentarii)


Concurs cu teme religioase la Urziceni

Protopopiatul Urziceni a organizat cea de a 15-a ediție a concursului cu teme religioase «Te Deum Laudamus». În competiție s-au întrecut elevi din Urziceni, Jilavele, Valea Măcrișului și Grindu, care au ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 18:40
(4282 vizualizări - 0 comentarii)


Accident la Movilița

Pompierii din Urziceni au intervenit pentru descarcerarea unui bărbat de 68 de ani, implicat într-un accident rutier. Evenimentul s-a produs în zona localității Movilița, acolo unde conducătorul auto a ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 18:20
(4913 vizualizări - 0 comentarii)


Încep «Zilele Municipiului Slobozia», ediția a XVIII-a

Luni, 14 mai 2018, se deschid manifestările dedicate «Zilelor Municipiului Slobozia». Ca și în edițiile precedente, autoritățile locale au pregătit și în acest an competiții dedicate copiilor, spectacole ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 14:55
(9763 vizualizări - 0 comentarii)


Percheziții la Movilița. Patru suspecți au fost reținuți!

Polițiștii din Ilfov au efectuat în dimineața zilei de joi, 10 mai a.c.,  4 percheziții domiciliare la tot atâția suspecți, acuzați de furturi prin metoda «Sinești». Aceștia ar fi sustras mai multe ...[citește_toată_știrea]

10 Mai 2018, 11:10
(9791 vizualizări - 0 comentarii)


Cai transportați fără documente, depistați de DSVSA Ialomița

Vineri, 4 mai 2018, consilierii din cadrul DSVSA Ialomița au verificat două autoutilitare ce transportau 15 cabaline de la Slobozia către Mizil. Controlul a urmărit aspecte privind identificarea animalelor ...[citește_toată_știrea]

8 Mai 2018, 18:10
(3416 vizualizări - 0 comentarii)


anunț angajare

PREMIER
Transport Auto SRL
angajează
șoferi profesioniști,
categ. C+E,
cu minim de experiență

salariu atractiv
Relații la sediul firmei
Șos. Brăilei, nr. 5, Slobozia
telefon 0733/449.841

8 Mai 2018, 18:05


ISU Ialomița atenționează asupra elementelor de muniție neexplodată găsite

ISU Ialomița atenționează asupra elementelor de muniție neexplodată găsite

Pe tot teritoriul țării regăsim și astăzi elemente de muniție neexplodată (grenade, proiectile, bombe de aviație etc.) care datează din timpul războaielor mondiale. Ele au fost aruncate atunci și, din diverse ...[citește_toată_știrea]

8 Mai 2018, 18:00
(7296 vizualizări - 0 comentarii)


alătură-te echipei noastre!

căutăm fete frumoase,
responsabile, dicție bună,
minim talent actoricesc,
prezență scenică,
domiciliul în Slobozia,
disponibilitate maximă în week-end
pentru interpretarea
URSITOAREI BUNE
în scenete pentru botez și nuntă
dacă dorești să faci parte
din echipa noastră,
contactează-ne
la telefon 0762/608.918

8 Mai 2018, 17:15


Hoți din Movilița, reținuți

Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Coșereni au identificat doi bărbați de 31, respectiv 46 de ani, bănuți de săvârșirea infracțiunii de «furt calificat». Persoanele bănuite au fost reținute pe bază ...[citește_toată_știrea]

8 Mai 2018, 17:10
(4905 vizualizări - 0 comentarii)


Șoferul spaniol care a provocat accidentul de la Stelnica, arestat preventiv

Luni, 7 mai a.c., un bărbat de 65 de ani a fost arestat preventiv pentru săvârșirea infracțiunilor de «ucidere din culpă», «vătămare corporală din culpă» și «conducere a unui autovehicul ...[citește_toată_știrea]

8 Mai 2018, 17:05
(5747 vizualizări - 0 comentarii)


Stelnica: Nepoată și bunică, ucise de un șofer spaniol

Grav accident rutier petrecut în comuna ialomițeană Stelnica, în cursul serii de duminică, 6 mai 2018. O fetiță de 8 ani și bunica ei, în vârstă de 58 de ani, au murit pe loc după ce au fost călcate de ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2018, 17:39
(8027 vizualizări - 1 comentariu)


Slobozia: Incendiu la o casă în construcție

Flăcările au cuprins o casă, aflată în construcție, în data de duminică, 6 mai 2018, în jurul orei 11,00, în condițiile manifestării unor rafale de vânt puternice. Pompierii de la Garda de Intervenție ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2018, 15:45
(4800 vizualizări - 0 comentarii)

Taguri: Slobozia incendiu


Ialomița: Animale salvate de pompieri

3 apeluri pentru salvarea a două bovine și a unei cabaline s-au primit la sfârșitul săptămânii precedente de la cetățeni. Dacă în cazul a două bovine, una căzută într-un șanț din comuna Dridu, iar alta ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2018, 15:35
(4436 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Grevă de avertisment în spitale

Grevă de avertisment în toate cele 4 spitale din Ialomița. Peste 800 de angajați din sistemul medical vor eliminarea plafonului de 30% aplicat sporurilor salariale, dar și creșteri ale veniturilor pentru ...[citește_toată_știrea]

7 Mai 2018, 11:30
(3800 vizualizări - 0 comentarii)


Ialomița: Bătrâne înșelate prin metoda «Accidentul»

Două bătrâne, de 71 și 79 de ani, din Fetești și Bărcănești, au reclamat la Poliție faptul că au fost victimele unor fapte de înșelăciune prin metoda «Accidentul». Acestea au spus că persoane necunoscute ...[citește_toată_știrea]

4 Mai 2018, 11:35
(4730 vizualizări - 0 comentarii)


ISU Ialomița: Se caută salvatori voluntari

În perioada 2 mai-8 iunie 2018, ISU Ialomița recrutează persoane în vederea efectuării în mod voluntar de activități de acordare a primului ajutor. Cei interesați trebuie să aibă vârsta cuprinsă între ...[citește_toată_știrea]

4 Mai 2018, 11:20
(3550 vizualizări - 0 comentarii)


Țăndărei: Hoți identificați de polițiști

Polițiștii din Țăndărei au reușit să identifice autorii unui furt, faptă comisă pe raza orașului și sesizată pe data de 30 aprilie 2018. Este vorba despre doi bărbați, de 23 și 43 de ani, care acum sunt ...[citește_toată_știrea]

4 Mai 2018, 11:15
(4615 vizualizări - 2 comentarii)


Fetești: Cercetat pentru «furt calificat»

Polițiștii din Fetești au deschis un dosar penal pe numele unui bărbat de 54 de ani, domiciliat în Galați, sub acuzația de furt calificat. Acesta a fost prins în flagrant în timp ce sustrăsese mai multe ...[citește_toată_știrea]

4 Mai 2018, 11:05
(3611 vizualizări - 0 comentarii)


AJOFM Ialomița: Cursuri pentru șomeri

Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Ialomița organizează cursuri de calificare profesională în meserii precum cea de ospătar, bucătar, agent de securitate, cofetar și altele. Cursurile sunt ...[citește_toată_știrea]

3 Mai 2018, 20:05
(3880 vizualizări - 0 comentarii)


Anchetă în Ialomița. La un pas de a fi jefuit în zona Popasului Sinești!

Polițiștii din Ialomița au deschis un dosar penal pentru «tentativă de furt », după ce un bărbat din București a reclamat pe un site de socializare cum a scăpat ca prin urechile acului de o bană de hoți ...[citește_toată_știrea]

2 Mai 2018, 16:05
(5896 vizualizări - 3 comentarii)


Ialomița: Vacanța de 1 Mai-amenzi de aproape 330000 de lei, 54 de permise reținute

În ultimele 4 zile, polițiștii ialomițeni au intervenit la peste 150 de evenimente, au constatat în jur de 70 de infracțiuni, au aplicat peste 1000 de sancțiuni contravenționale, în valoare de aproape ...[citește_toată_știrea]

2 Mai 2018, 11:10
(4983 vizualizări - 0 comentarii)


Peste 150 de polițiști ialomițeni, în stradă

Peste 150 de polițiști sunt la serviciu, pe toată perioada minivacanței de 1 mai, pentru siguranța tuturor celor care participă la evenimente, activități cultural-artistice sau sportive și pentru supravegherea ...[citește_toată_știrea]

30 Aprilie 2018, 11:05
(4372 vizualizări - 0 comentarii)


Ultimele comentarii
Any în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Alecu în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! base marinaru în Stelnica și Punctul de Acostare «Regina Maria», creștere a numărului de turiști ion negativ în A fost construită una dintre cele mai mari instalații de stocare a energiei verzi din România cioban în Dezastrul funciar de la Primăria Axintele Parinte în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! AlexDan în Lipsă de «transparență» în Consiliul Local Slobozia Preda în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! Mary în Reabilitarea Ștrandului Municipal, abandonată de administrația Potor Mary în Restanțe de 7,3 milioane de lei pentru facturile de apă și canalizare către operatorul Urban SA Slobozia NOBODY în «Candidatul 10510», în sfârșit director general adjunct la DGASPC Ialomița! Vasi în Incidente de integritate «cu efect întârziat» în județul Ialomița Dan în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! OK dar.. în «USR are obligația morală să aplice propriile standarde de integritate!» dan în Blocuri pentru tinerii specialiști în Educație și Sănătate, la Fetești Aur în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! cetatean în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! Pt Zanfir în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși! suporter în Colaps financiar după retrogradarea în Liga 2: Unirea Slobozia a cerut intrarea în insolvență! ZANFIR în Marinela Radu ex-DSP și juristul «doctor» Vasile Zamfir, înscriși!

cea mai/cel mai...

Cea mai/cel mai...